Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

DruidKarel

Spíše než film, tak na mě zapůsobila plejáda nádherných aut. Bohužel Nicolas Cage na mě nijak zvlášť nezapůsobil, ale odvedl kvalitní výkon. Kdežto, ať zbožňuju Angelinu Jolie sebevíc, tak v tomhle filmu nemá žádnou šťávu. No... Jasně, že bych si jí dal i s tou blonďatou hřívou, ale v tomhle filmu bych viděl raději nějakou neokoukanou tvář... 4* ()

Trainspotter

V dobách, v kterých jsem snil o kariéře ve formuli jedna, kdy jsem s radostí čichal vůni spáleného benzínů a hltal Svět motorů, jsem tuhle automobilovou jednohubku navštívil v kině dvakrát a docela se divím, že jsem to tu dosud nehodnotil a veškeré mé kladné hodnocení plyne z přítomnosti mé plechové lásky - Fordu Mustang GT 500 v úpravě závodníka Shelbyho. ()

Amroth666

A pak mi neříkejte, že Amerika neexistuje. Duo Nicolas Cage a Angelina Jolie přitáhlo tolik lidí jako Avatar při premiéře. ____ I love America. ____ ()

C0r0ner

Divím se pouhým sedmdesáti procentům, protože pro mě je 60 sekund spolu s prvními Rychle a zběsile nejlepším filmem, kde hlavní roli hrají auta. A že to jsou už nějaká auta. Vše podtrhuje velice kvalitní a napínavý příběh s hodně nabušeným obsazením. 90% ()

carly

nemám moc rada Nicholasa Cagea, ale tak nejak mám rada jeho filmy, a tento bol jeden z tých lepších. dej bol správne akčný, ale najviac som si užila herecký ensamble - hlavne teda Giovanniho Ribisiho a Vinnie Jonesa. ()

kvasiva

Auta parádní, Angelina zde byla krásnější než normálně, nějaká akce, honička... Hezký průměr, který neurazí a dívat se na něj rozhodně dá. ()

pakobylka

Snímku vévodí podřadná hudba, která tvrdošíjně odmítá jakékoli spojení či alespoň náznak spolupráce s čímkoli ... takže suverénně likviduje už tak nevýraznou, zakřiknutou atmosféru, která se ji v rámci dějové osnovy marně snaží trumfnout akčními sekvencemi. Je s podivem, jak nenapínavě a nevynalézavě lze zfilmovat TAK slibnou zápletku. P.S.: Pokud měním hodnocení, obyčejně nějakou tu * přihazuju - zaujme mě nějaký detail či myšlenka, nálada, poselství ... něco, co jsem napoprvé nedocenila. Tentokrát se ovšem dostavilo nečekané, ale o to výraznější zklamání, takže naopak jednu * znechuceně odhazuju někam do dáli - myslím, že tady a teď jí není zapotřebí. ()

Juto

Je to celkom dobrá jazda, aj keď očividne kradne niektoré z najlepších scén z filmov „American Graffiti“ a „Grease“. 6/10 ()

c.tucker

Neurazí, ale ani ničím nepřekvapí. Pro milovníky vozů ještě jedna hvězda navíc. Eleanor je bájný jednorožec. ()

mortak

Na to, že ten film nemá žádný scénář, uběhne docela příjemně rychle. Hlavní roli sice hraje 50 aut, ale Cage, Duval, Ribisi, a Jolie se mezi nimi neztratí. ()

otík

Klasická popcornová mainstreamová jednohubka Jerryho Bruckheimera, která na první ochutnání vypadá báječně, ale podruhé už to přeci jen není ono. Chutná sice stále dobře, ale rozvláčně, zbytečně dlouze a taky malinko nakysle. Po delší době jsem si zase připomněl, jak šíleně tu Angelina vypadala (nejde o dredy, ale totálně vychrtlou postavu), dále že Cage opravdu neumí pořádně hrát a když už hraje, je to pořád totéž a taky že celkové vyznění filmu je opravdu hloupé. Ale buď jak buď, pro automobilové nadšence je to pořád výborně natočený film (o tom se rozhodně nedá ani spekulovat) a auta jsou v něm zachycena s takovou láskou, že jakékoli cukrování mezi Nicolasem a Angelinou jim nesahá ani po disky. ()

Rockwood

No sice se jedná o průměný akční film, ale docela se mi zalíbil. Už kvůli tomu že Cage v hlavních rolí, ale hlavně kvůli Eleanor. Sice to zas taková "stará amerika" není, ale přece jenom pěkný autíško. Dávám čtyři bodíky, protože mi nedělá problém s tím zabít dlouhé chvilky. Taková dobrá odreagovačka. Jinak k hodnocení připočítávám i hudbu. ()

panMartin

Tak tohle je jeden z mých nejoblíbenejších filmů o autech. Slušná porce zábavy a adrenalinu. Pro fanoušky aut je tento film asi dar z nebe. Ty krásný autíčka jen se kochat a to záverečný 1967 Shelby Mustang GT 500 to byl krásnej kousek. Jedinný čeho jsem se leknul byl účes Jolie to jsem neměl radči spatřit. ()

URBAN

Skvělá auta , super hudba , sexy holky a hlášek víc než dost . Jen protřepat nemíchat a jít si to užívat !!! ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage