Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

klerik

Bolo leto, teplo a bavil som sa. Ale potom prišiel Vin Diesel so svojimi šporťiakmi a pochopil som, že toto je riadna zlátanina so sympatickými hercami. Scenár a konanie postáv = das ist hrúza. Ale finálna naháňačka má ten správny Bruckheimerovský štýl... ()

Chrustyn

Poměrně slušná podívaná se sympatickým Cageem a perfektní hudbou. Jen mi tam chybělo to co by tenhle film měl mít a to je akce. Nějaká pořádná automobilová honička. Jedna je sice na konci jenže s těží průměrná. Škoda, že film nedělal např. Bay to by bylo něco. ()

hammer_head

Klasická americká jízda, která určitě neurazí. Nejvíce z celýho filmu se mi samozřejmě líbili ty dvě kočky. První je samozřejmě Angelina jako blondýna, no a ta druhá americká kráska Elleanor. Přijemnej akční kousek, který by nikomu neměl chybět ve sbírce. ()

korbitch22

nicolas cage v plný formě,v remaku starý klasiky,která mě prostě pokaždý pobaví.skvělá hudba,nádherný káry,skvělý herci.jen angelině to na blond nesluší. ()

LaciLC

Je pravda, že som sa moc bavil, aj autá v tom boli pekné, aj Angelina v tom bola pekná aj celé to bolo veľmi pekné a dá sa pritom skvele oddýchnuť. Tak prečo nie? ()

heyda

Nicolas Cage a Angelina Jolie se k sobě vůbec nehodí. Ke všemu film je to příliš průměrný, aby mě vytrhl ze sedačky, proto moje hodnocení nemůže být vyšší než 3 hvězdičky. ()

Roman.Ticka

60 sekund je jedna velká akce a přehlídka parádních kousků plechu, ovšem celkový dojem mi pokazila Angelina Plastelína. Tuhle "dámu" jsem respektovala naposled v Tomb Raidrovi, jinak mi fakt vůbec nechybí. ()

MM11

Ale akční scény jsou natočeny dobře. Tak aspoň něco, protože jinak tahle ultra-cool podívaná působí často nechtěně ultra-směšně. Docela jsem postrádal jakousi "šťávu", řízná hudba a hromada rachotících aut ne vždy stačí. Kromě ucházející režie ještě stojí za zmínku jeden aspekt - Angelina Jolie. To bez výhrad, bohužel ona film z průměru nevytáhne, to není v lidských silách... ()

Xeelee

Kdo by neměl rád Eleanoru… Když jí Cage urval zrdcátko, tak jsem se málem rozbrečel. Titanic hadr. Kipe, to neni nástroj, to je cihla! ()

borsalino

Bože, bože... Tušil jsem, že nepůjde o veledílo, tak jsem si připravil i další činnosti, abych plonkový čas ve filmu nějak využil. Takže jsem stačil napsat dva emaily, otevřít si v kuchyni víno, zjistil jsem předpověď počasí na zítra, manželka mi nadiktovala nákup... a čas mi příjemně uplynul až do sladkého konce, kdy zlosynové padli, druhdy desperáti odhalili svou citlivou, spravedlivou a skutečnou, charakerní a lidskou tvář a trochu nablblí policajti zase ostrouhali mrkvičku. Napětí a dramatu bylo jako šafránu, srovnatelně asi s příběhy Křemílka a Vochomůrky, takže rozdávat hvězdičky není v podstatě za co. ()

Bauer

Tak tohle sem viděl před 2 roky a bylo to tak na 3*.S odtupem času dávám jednu * navíc , protože sem strávil necelé 2 hodiny přijemně.Nicolas Cage to je frajer a hraje v samejch dobrejch filmech a tento patří mezi lehce nadprůměrné.Giovanni Ribisi , Angelina Jolie , Will Patton , Robert Duval a další ...to je parta sympatických herců.K tomu ty nadherný autíčka a já můžu v klidu dát 80%. ()

duklak2

Ne úplně film pro mou duši. Nemohu si pomoci, ale snímek postrádá větší "šťávu", která by divákům dodala vice adrenalinu. ()

ancientone

Toto nie je film o tom, ako Nicolas Cage, Angelina Jolie a partička ich kamošov kradnú autá, aby zachránili Cageovho filmového brata. Toto je film o čistom pôžitku z filmového obrazu, záberovania, strihu...filmovej akcie a filmovej reči ako takej. Priblblosť, alebo lepšie povedané príbehová vypitvanosť slúži ako sústavné upozorňovanie, presúvanie poroznosti na opojnú formu. Gone in 60 seconds tak presne podtrháva pointu povôdného filmu z roku 1974, ktorý režíroval filmový kaskadér H.B. Halicky a bol o.... choreograficky perfektnej 100-minútovej autonahánačke, a spája ju s potemnelou estetikou akčného filmu odkazujúcou na 90. roky. Tá dokázala dychberúco prepájať farebný chlad s akciou a Senov film je vyvrcholením tejto schopnosti. Gone in 60 seconds sa tak stáva jedným zo symbolov zvrchovaného fetišizovania filmového média. Lovin it. ()

Shaqualyck

Nejblonďatější letní film roku 2000 nabízí, jak se na klasický letní blockbuster sluší, oddechovou zábavu bez velkého přemýšlení. Scénář je sice prostý jako bulharská striptérka, ale svižná videoklipová režie, chytlavý soundtrack (Moby, Apollo 440, Chemical Brothers) a sympatický Nicolas Cage drží film nad průměrem a jsou zárukou 117 minut slušné popcornové zábavy, která neurazí. Takhle nějak by možná vypadalo "Ocean´s Eleven", kdyby ho natočil Michael Bay:-) ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage