Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

Idealista

Těšil jsem se na stylovou béčkovou jízdu , ve které bude hodně akce , na vtipné hlášky , na spoustu krásných aut a bab . Dostal jsem celkem svižnou ale sterilní podívanou , která svůj potenciál využila na 40% . Neužil jsem si ani akce ani Angeliny . ()

Rill

Velice mě překvapilo, když jsem šel na ČSFD a zjistil jsem, že tento film má tak málo procent.... Mám rád filmy s auty a proto toto hodnotím nejlíp jak to jde! ()

Shley

Automobilovým fanouškům se to jiste bude líbit, ale jinak v celku průměrné, snadný a né moc napaditý příběh. Na kvaltě tomu přidavá pouze účast Nicolase Cage a Angeliny Jolie. ()

onlyK2

Viděl jsem původní verzi (Gone in 60 Seconds 1974), ale i přes hloupejší příběh se mi tento nový líbí více. Jako fanoušek aut prostě nemohu tento film nijak urážet. Viděl jsem ho už nejmíň 10x a stále mě baví. ()

smith22

Tak nějak nechápu proč většina usedlíku zde hodnotí tento filmek průměrně, vidí ho jako nudný nebo se jim zas nelíbí scénář.Mě se tento film líbil hned na premiéře v kině, doma na DVD, doma na Blu-ray a rád si ho vždy po čase pustím znovu.Scénář je dle mého dobrý - nevím co by tak všichni na toto téma chtěli za zázrak.Atmosféra parádní a to hlavně díký dobře vybrané hudbě v určitých pasážích filmu.A k hercům taky nemám námitek - Cage zde zahrál velice dobře.Tohle vidím minimálně na 75%..........pak sou tu třeba filmy, které nikdo nechápe, po shlédnutí na to čumí jak puk, vychvalují ho do nebes ikdyž vůbec neví očem to bylo a dá mu jako další poslušná ovečka ze stáda 80%(Viz. Lynch) všichni víme očem je řeč.......... ()

Sin410

Boží béčko s našlapaným soundtrackem, v době kdy sem se na to díval sem vůbec nřešil chyby jako kdo ma ruce na volantu při řazení a že na tabuli škrká jiný auto. Pro mě to byl Niky Kejdž co řídil super fáro, bylo to pro me akční a superní. Samozřejmě teď kdybych se na to díval tak to asi zhodnotím jinak ale zažitek co to ve mě tehdy vyvolalo se dá vyjádřit pouze 5 hvězdy. ()

Mr.Lojza

Já nepochopím tak špatné hodnocení (pouhých 68%?). Tento snímek je dobře obsazen a je plný silných scén. Nicolase jsem tolikrát kritizoval za to, že bere role v podřadných filmech, ale tentokrát se o to nejedná. 60 sekund nemusí mít zrovna velikou filmařskou hodnotu, ale oblibu si rozhodně zaslouží. (podle mě minimálně 75%) ()

Darth Kedr

Viděl jsem to znovu po několika letech a ten film je pořád stejně dobrej. Parádní autíčka, několik zajímavých herců a šibeniční termín, který zaručuje to správné tempo filmu. Prostě akční odreagování. ()

Slam7

Jeden z nejlepších filmů z kategorie těch "horších". Soundtrack na jedničku, Cage na jedničku a Ford Mustang Shelby GT500 z roku 67 je na největší jedničku s hvězdičkou 20x podtrženou!!!!!!! Nechci Angelinu, chci ELEANOR ()

kocicar2

Na svou dobu poměrně dobrý a především svižný film o krádeži aut.Nicolas Cage se své role perfekně zhostil a připadalo mi,že role mu byla ušitá na míru.Film uteče velmi rychle a jsou zde parádní auta.Doporučuji především jako večerní oddychovku.Děj je sice jiný,ale připomínalo mi to Rychle a zběsile a to nejen těmi luxusními auty.(Film je režírován v podobném duchu.) ()

krivkin

Hlavně tam chybí AUTA, sakra, ty nádherný starý Ferrari bylo možný využít lépe než jen ke kratičkému nájezdu na rampu... ()

B.C.B.P.

Nebudem kritický, lebo svojho času sa táto limonáda nemíňala účinku. Reprízy na komerčných kanáloch ju neobohrajú. ___ Pozn.: Jeden z troch filmov, kde je A. Jolie uvedená ako participujúca v obsadení a neplieskam si pri tom dlaňou o čelo. ()

Pete24

Pro mě osobně je tento film krásnou vzpomínkou a byl to jeden z mála snímků, který jsem měl na VHS ve formátu SP. To co je tu nedoceněno je soundtrack, ten nejpovedenější soundtrack ve filmu, co jsem doposud viděl/slyšel. (po hodně dlouhé mezeře je na druhém místě soundtrack z Gladiátora) Dojem z filmu 50%, ale díky neskutečnému soundtracku jsem si to užil na 80%. ()

vodkasesemte

asi sme koukali na jinej film, neřikám, že mě to tak sebralo, auta už nekradu, ale ta atmosféra nemá chybu a čim bude stařší, tim bude víc srovnatelná s ELEANOR (tj to auto v tom filmu). 2020 Control, vision, determination, these are the three fundamental components of the new generation race car driver. Speed is bioproduct. But remember - rhe car is you, you are the car (weapon). He stains on matters. What do you think is more exciting, having sex, or stealing cars? How about having sex when boosting cars? God, thats a good line. Doesnt work on a lot of girls, though. I just blured it out. Well, you see, the problem is, how do you get over the shifter? Bcs it gets in the way. Good breakes. What kind of pervert gets their jollies off playing with dog shit? You got a thing about wood. No, you have got that the wrong way around. If I kill you, yours lifes over. Zkurvenej fízl. Měl ho odprásknout jako prašivýho psa. A právě proto. Funeral will be on the telly. Everybody out there, pressed and depressed. To je přesný. Jako by zastřelili zatoulanýho čokla. It will be the greatest day of your life. ()

Mikakel

Jako laik kterej prostě koukne na film s těmito žánry a prostě se mu průběh a celkový dojem z filmu líbí,dávám 4*. ()

aiv

Film super, Cage nezapomenutelný, jako vždy, jen mi celý super dojem kazila Angelina, jenž na mě působí velice protivně. Když jí vidím, mám strach vzít do ruky něco ostrého. ()

BenchPress

Já bych dal nejradši čtyři hvězdy, ale ty vtipné "situace", kterých tam je až až mě prostě tolik nepobavily, jak měly. Sice se mi líbil celý ten nápad, ale něco tomu chybělo a taky to bylo zdlouhavé. Nicméně je vidět, že se herci tím natáčením bavili a tak trochu si dělali srandu z celýho toho žánru. Moc filmů s touhle tématikou jsem neviděl, ale tohle nebylo tak špatný. 3/5. ()

hoffman.jan

Takhle má vypadat béčkový akční film. Skvělá herecká sestava, dobrej scénář, krásná Angelina a nadupané káry. Ale hlavně, Eleanor ! Bože, je na světě krásnější auto? ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage