Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

silent cut

Je až s podivem, do jaké šíře se Nicolas Cage dokáže ve svém hereckém rozmachu...počkat...vždyť on žádný nemá!!! Brzda... Plyn... V tomhle filmu nefunguje nic. Nicova pleš, Angeliny dreaddy, Giovanniho sporák ani ten truhlářskej záporák.. Nakonec ani Eleanor... Nic... Hvězdička za nádherný káry a druhá za pokus o jakýsi nadhled... ()

sellsakul

Mám rád rýchle a krásne autá, Mám rád automobilové naháňačky (GT-Shellby), mám rád Angelinu Jolie a Nicolasa Cagea. I LOVE THIS MOVIE! ()

ssfan

Mně se tohle hodně líbilo. Film má zajímavý příběh o záchraně mladšího sourozence ze spáru jednoho mafiána. Je tu kvalitní herecké obsazení, skvělá auta a také sympatická hudba, kamera i režie. Jedna z nejlepších rolí Nicolase Cage. Pro mě 90%. ()

rubik1

Celkom nechápem pomerne nízke hodnotenie na CSFD pri tomto filme. Pre mňa je to kult a jeden z najobľúbenejších filmov o autách... ()

Pecival

Cage nemá dostatečné charisma, Angelina s příšerným blond hárem působí taky dost nedomrle. Celé je to neuvěřitelně pitomé a dementní, že to skoro uráží. Nepomůže tomu ani sympatický Duval a rozený dobrák Vinnie Jones. Naprosto debilní film - nemám slitování. ()

Jello Biafra

Akčný film plný nablýskaných auťákov a drsných hlášiek. Len škoda že kvalitné herecké obsadenie brzdí pripálený scenár. ()

greath

Pred celou tou plejádou naháňačiek s autami nazvanou Fast & Furious tu bol tento film. Z čias keď ešte chcel Nicolasa každý vo svojom filme, no od tohto momentu to s ním šlo dole vodou. A iba jedna vec je v tomto filme krajšia ako mladučká Angelina Jolie, Eleanor. Pre mňa, dnes už kultový snímok. ()

Dakken

Krásne rýchle autá, Cage ako šikovný zlodej, ktorý sa snaží vytiahnuť z hovien mladšieho brata. Ten nie je až tak šikovný lopkár, ale chalanisko sa snaží. V prvej polovici filmu verbuje starých priateľov, špičkový tým a plánujú ako efektne, nenápadne “zohnať” 50 luxusných áut a to všetko spáchať za 3 príjemné dni. V opačnom prípade by bolo zle-nedobre. Aby toho chalani a jedna baba nemali málo, dýcha im na krk pán detektív. Celý ten nábor, okukávanie terénu a plánovanie je zábavné, ale nie tak, ako samotné krádeže a druhá polovica filmu. Ten zvuk motorov, koní pod kapotou, vôňa benzínu a vrava o autách medzi postavami z vás aspoň na chvíľu spraví zlodejov a kvalifikovaných odborníkov na tento typ obživy a vy s napätím sledujete, či sa im to vlastne podarí. Aj som im trochu závidel ten adrenalín ;) Paradoxne ma autá vôbec neberú, ale tento film ma donútil zaľúbiť sa do nich, aspoň na necelé 2 hodinky. Príbeh má rýchly spád, čo si budeme, je trochu jednoduchý, priamočiary, ale aspoň sa na nič film nehrá, dlho sa na nič nečaká a akčná jazda začína takmer okamžite, stačí sa nechať unášať. Veľmi podarený film z prostredia “automechanikov”. ()

Mr.Nigga

Nenáročný film s oddychovým scénářem, spoustou krásných bouráků a Nicolasem Cagem. Co víc si přát k zabití nudného večera? ()

sedm.1

Hvězdně obsazený film,hodně klišovitý,standartně natočený,bez výrazných momentů,příšerně blonďatou Angelinou,vše až v moc poklidném tempu.Ale celkově se to dá dát bez problému,s lehce nezaujatým úsměvem. ()

Obivan

Kradení aut pro nelegální organizace profesionály, je opravdu znamenitý nápad, který se cení. Film na mě působí zvláštním dojmem, ve snímku panuje skoro stále dosti napjatá atmosféra, a to dodává silně na dramatičnosti. Naštěstí to má i děj, který má hlavu a patu, což u podobných filmů moc často není vidět a taky má kvalitní herecké obsazení. ()

Hortenzia

tento film som zvládla až na druhý pokus,lebo prvýkrát som zaspala...to by sa asi pri žánri akční/krimi/thriller nemalo stať, nie? ()

lskala

Každý, kdo se zajímá o auta, musí mít při tomhle filmu erekci. Co z toho, že Angelina je herecká tragedie?! Shelby GT 500 jí strčí do kapsy i s její blonďatou kšticí... K tomu přidám pár vtipnejch hlášek, charisma Delroye Linda a výsledek je více než uspokojující. Ještě abych nezapoměl na perfektní soundtrack. 85% - 4**** PS : "ty neumíš dát blinkr, neudržís se ve svým pruhu, neumíš zařadit rychlost... ty prostě nemůžeš řídit!!!" ()

Cejny

Eleanor, pěkné jméno pro nádherné auto. Cage jako sympatický lupič aut "gentleman" se mi líbil, ale blonďatá Angelina se k němu totálně nehodila. Průměrná akce, kterou zvedají jen ty nádherná auta. ()

kenkaku

Film má jedno obrovské štěstí a to že se věnuje tématice kterou mám rád = ke spoustě negativ co film má jsem slepý. Přesto nutno říct, že jsem se v kině smál v momentech ve kterých to asi autoři nepředpokládali (první když si Sfinga položí ten sendvič na mrtvolu a druhý když z pod auta v servisu vyjela na podložce zrovna Angelina Jolie) což taky o mé svéprávnosti tento film ohodnotit s řádným nadhledem vypovídá :). ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage