Na lovu

Michael Čech

Jozef Halász

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

Lukrecie

Baví mě to, zajímavé otázky, milí soutěžící i moderátor a až na jednoho i lovci. Finále je tedy často dost těžké... V některých dílech mi přišlo, že má lovec lehčí finálové otázky. Ale budu zatím věřit, že je to "náhoda".... Vzhledem k faktu, že soutěžící musí projít třemi koly a při obrovském časovém presu, tak výhra mi přijde popravdě nic moc velká ba přímo celkem směšná. 🤔😅😢 🤭 Většinu odpovědí člověk zná, ale při té "megarychlosti" mu to prostě nenaskočí. Zatímco např. včera 8.9. byly extrémně těžké otázky, takže si soutěžící stěží nahráli 15 000 v základním kole, dnes velmi lehké v obou kolech a třetí kolo také celkem hratelné. 🤔☹️ Ten nepoměr nechápu.... Ondra čte otázky lovci ve finále o dost rychleji než soutěžícím! Může to však být i tím, že soutěžící nemají tu správnou vítěznou rychlost.... Ale jinak jako moderátora si nedovedu představit nikoho, kdo by to zvládnul lépe, a ještě k tomu byl vtipný. 👍👏 ()

filmmovier

Baví mě to. Baví mě to moc. Konečně zase nějaká opravdu zajímavá a napínavá soutěž, přičemž to poslední rozhodně neplatí jen o závěrečné štvanici. Zajímavé otázky, půl na půl absolutně lehké a zcela tipovací, ale vsadím se, že nervy tady fungují dost, ani já si někdy nevzpomenu. Všichni čtyři lovci jsou rozhodně zajímaví soupeři a Ondru Sokola žeru, takže jsem spokojený i s moderátorem. Nadmíru. Doufám, že se tahle soutěž udrží a že se v ní začne víc vyhrávat! Ten koncept mi připadá boží. 90% v rámci televizních soutěží, navíc to má skvělou dynamiku a dává vzpomenout na Nejslabšího i na Milionáře. ()

giovanni3

Soutěžních pořadů, kde jde o vědomosti již byla celá řada. Tento pojímá soutěž trochu jinak, kdy hraje roli náhoda, ale je vhodné mít i štěstí na spoluhráče. Lovci jsou opravdu chytří a není snadné je porazit. Naopak u soutěžících je jen málokdy někdo opravdu chytrý. Ač ano mnohdy jsou otázky dosti těžké. Celkově tedy průměrná podívaná, která je vhodná pro "zabití času". Osobně bych však ubral na těch přehnaných efektech. 3z5 ()

suzanne1997

Od tohoto počinu TV Nova jsem popravdě nic moc neočekávala. Za mě se v televizi objevila jenom další soutěž z plejády propadáků. Přesto jsem si záznam našla a na oněch asi čtyřicet minut se podívala. A popravdě, ani toho nelituju. Tenhle pořad je v současné době asi to nejlepší, co v televizi v tomto čase vysílají. Je celkem vtipný, divák se z něho něco dozví a nedává soutěžícím nic zadarmo. Vlastně se ani nedivím, že "lovci" zatím žádná skupina soutěžících, alespoň z toho, co jsem viděla, neunikla a ty peníze si soutěžící nerozdělili mezi sebe. Jedinou výhrou pro ně je možná to, že si s nimi moderátor potřese rukou. Za mě je tohle rozhodně menší ztráta času než například Prostřeno, které se, alespoň dle mého názoru, za těch více než deset vysílacích let stalo poměrně ohranou záležitostí a divím se, že se na něj ještě někdo dívá. Až budu mít zase chvilku, kdy nebudu mít co na práci, což se neděje moc často, ráda se na tento pořad podívám, jestli ho tedy v té době budou ještě vysílat. Za mě plný počet hvězdiček proto, že je lepší než ostatní, rozhodně ne proto, že by byl tak skvělý a oněch pět hvězdiček si zasloužil. O tom, jestli za ten čas a zhlédnutí stojí si musí udělat obrázek každý z diváků sám, já jsem jeden z těch, kterým pár dílů stačilo a nemusím u něj sedět každý všední večer. ()

Eliott odpad!

Nic jsem od toho neočekával a vlastně jsem se k tomu jen náhodou nachomítnul u přepínání televizních kanálů. Sám se jen tak něčeho nezaleknu a proto jsem si řekl, že to celé z výzkumných důvodů podstoupím. Co k tomu říct? No nezažívnější soutěž jsem snad ještě neviděl! Celé to začíná zdlouhavým rozhovorem soutěžících s jedním z těch nejhorších představitelných moderátorů a já vážně nedokáži pochopit, jak může být na české scéně tak oblíbeným, ale to je vedlejší. Onen rozhovor spočívá ve vyptávání na koníčky lidí na kterých vám nezáleží a vlastně o nich ani nic vědět nechcete. Něco ve stylu ,,ahoj bábo jak se máš? Co děláš? Křížovky luštíš, ráda kuchtíš?" Ale to je asi běžná praxe v podobných pořadech viz. anapříklad A-Z kvíz a podobné. Dále soutěžící odpoví na všehochuť nezajímavých otázek a z nějakého důvodu se následně střetne s nastrčeným lovcem, který je vždy stejný a s velkou pravděpodobností zná i všechny odpovědi na dotazované otázky. Ve finále se ještě soutěžící snaží lovci utéci i se svojí výhrou a konec. Což je vlastně mnohem nudnější než to zní. Absurní co? Asi z pořadu neplyne jiné uspokojení, než z peněžní výhry samotných soutěžících. 5% PS: Vrcholem je ještě celková délka pořadu, což s reklamami přesahuje hodinu.... ()