Reklama

Reklama

Na lovu

(pořad)
všechny plakáty
Soutěžní
Česko, 2021, 45 min

Režie:

Michael Čech

Kamera:

Jozef Halász

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor)

Obsahy(1)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

Recenze (59)

ArsenalEagle 

všechny recenze uživatele

Zajímavá soutěž, kde se sice nehraje o kdovíjaké peníze, ale na těch pár minut zabaví. Občas se chytám víc, než soutěžící i lovec, občas jsem úplně mimo. Sokol je fajn, jen by mě zajímalo, jestli jsou lovci v zákulisí v nějaké výhodě. Ve výsledku nic světoborného, potěší ale kadence otázek, takže se divák nebude nudit a neustále v časovém presu přemýšlí nad správnými odpověďmi. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že jsem po dlouhé době viděl za něco, kde účinkuje Ondřej Sokol a neleze mi vyloženě na nervy. Už jen proto jedna hvězda navíc. Ta druhá je proto, že celkově mi přijde koncepce tohoto pořadu jakžtakž zajímavá, přestože i já mám velké pochybnosti o regulérnosti a znalostech samotných „lovců“ – ten típek je buď nejchytřejší v republice, nebo zná odpovědi dopředu. Není to však tak zajímavé, abych tomu věnoval zvýšenou pozornost. Viděl jsem to asi třikrát-čtyřikrát (z toho jedno tam byla lovkyně)… ()

Reklama

giovanni3 

všechny recenze uživatele

Soutěžních pořadů, kde jde o vědomosti již byla celá řada. Tento pojímá soutěž trochu jinak, kdy hraje roli náhoda, ale je vhodné mít i štěstí na spoluhráče. Lovci jsou opravdu chytří a není snadné je porazit. Naopak u soutěžících je jen málokdy někdo opravdu chytrý. Ač ano mnohdy jsou otázky dosti těžké. Celkově tedy průměrná podívaná, která je vhodná pro "zabití času". Osobně bych však ubral na těch přehnaných efektech. 3z5 ()

Lukrecie 

všechny recenze uživatele

Baví mě to, zajímavé otázky, milí soutěžící i moderátor a až na jednoho i lovci. Finále je tedy často dost těžké... V některých dílech mi přišlo, že má lovec lehčí finálové otázky. Ale budu zatím věřit, že je to "náhoda".... Vzhledem k faktu, že soutěžící musí projít třemi koly a při obrovském časovém presu, tak výhra mi přijde popravdě nic moc velká ba přímo celkem směšná. 🤔😅😢 🤭 Většinu odpovědí člověk zná, ale při té "megarychlosti" mu to prostě nenaskočí. Zatímco např. včera 8.9. byly extrémně těžké otázky, takže si soutěžící stěží nahráli 15 000 v základním kole, dnes velmi lehké v obou kolech a třetí kolo také celkem hratelné. 🤔☹️ Ten nepoměr nechápu.... Ondra čte otázky lovci ve finále o dost rychleji než soutěžícím! Může to však být i tím, že soutěžící nemají tu správnou vítěznou rychlost.... Ale jinak jako moderátora si nedovedu představit nikoho, kdo by to zvládnul lépe, a ještě k tomu byl vtipný. 👍👏 ()

Eliott odpad!

všechny recenze uživatele

Nic jsem od toho neočekával a vlastně jsem se k tomu jen náhodou nachomítnul u přepínání televizních kanálů. Sám se jen tak něčeho nezaleknu a proto jsem si řekl, že to celé z výzkumných důvodů podstoupím. Co k tomu říct? No nezažívnější soutěž jsem snad ještě neviděl! Celé to začíná zdlouhavým rozhovorem soutěžících s jedním z těch nejhorších představitelných moderátorů a já vážně nedokáži pochopit, jak může být na české scéně tak oblíbeným, ale to je vedlejší. Onen rozhovor spočívá ve vyptávání na koníčky lidí na kterých vám nezáleží a vlastně o nich ani nic vědět nechcete. Něco ve stylu ,,ahoj bábo jak se máš? Co děláš? Křížovky luštíš, ráda kuchtíš?" Ale to je asi běžná praxe v podobných pořadech viz. anapříklad A-Z kvíz a podobné. Dále soutěžící odpoví na všehochuť nezajímavých otázek a z nějakého důvodu se následně střetne s nastrčeným lovcem, který je vždy stejný a s velkou pravděpodobností zná i všechny odpovědi na dotazované otázky. Ve finále se ještě soutěžící snaží lovci utéci i se svojí výhrou a konec. Což je vlastně mnohem nudnější než to zní. Absurní co? Asi z pořadu neplyne jiné uspokojení, než z peněžní výhry samotných soutěžících. 5% PS: Vrcholem je ještě celková délka pořadu, což s reklamami přesahuje hodinu.... ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama