Reklama

Reklama

Na lovu

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2021, 45 min

Režie:

Michael Čech

Kamera:

Jozef Halász

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Dagmar Jandová, Aleš Háma, Ester Geislerová, Jakub Prachař, David Svoboda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel (více)
(další profese)

VOD (1)

Obsahy(1)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

Recenze (132)

SONY_ 

všechny recenze uživatele

Soutěž jsem poprvé viděl v Německu, kde se vysílá jako Gefragt - Gejakt. Už tehdy se mi to hodně líbilo, i když jsem tomu moc nerozuměl. Ale zkrátka mě bavilo sledovat ty postupy soutěžících. Jsme tedy rád, že se soutěž dostala i k nám, baví mě. Často žasnu, co ti lovci všechno vědí. A na moje překvapení Ondřej Sokol není vůbec špatný moderátor. Doufám, že se soutěž nějakou dobu udrží. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že jsem po dlouhé době viděl za něco, kde účinkuje Ondřej Sokol a neleze mi vyloženě na nervy. Už jen proto jedna hvězda navíc. Ta druhá je proto, že celkově mi přijde koncepce tohoto pořadu jakžtakž zajímavá, přestože i já mám velké pochybnosti o regulérnosti a znalostech samotných „lovců“ – ten típek je buď nejchytřejší v republice, nebo zná odpovědi dopředu. Není to však tak zajímavé, abych tomu věnoval zvýšenou pozornost. Viděl jsem to asi třikrát-čtyřikrát (z toho jedno tam byla lovkyně)… ()

Reklama

meda2016 

všechny recenze uživatele

Pořad na jedno použití, inspekce vědomostí. Ondřej Sokol má snadnou práci, rychle předčítá, občas vtipný. Lovec proti soutěžícímu, shlíží naň z výšky, občas perlí poučky a vědomosti. Soutěžící předem odsouzený k defenzivě. Dal bych i dvě - ale vlastně mne to nebaví. 25%. ..... A když už moderátor - Ondřej Sokol je zábavný asi jako M. Preiss v Milionáři. Nějak to tam není, i když je to velice šikovný člověk a dělá všechno, všechno ...všechno. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Nic jsem od toho neočekával a vlastně jsem se k tomu jen náhodou nachomítnul u přepínání televizních kanálů. Sám se jen tak něčeho nezaleknu a proto jsem si řekl, že to celé z výzkumných důvodů podstoupím. Co k tomu říct? No nezažívnější soutěž jsem snad ještě neviděl! Celé to začíná zdlouhavým rozhovorem soutěžících s jedním z těch nejhorších představitelných moderátorů a já vážně nedokáži pochopit, jak může být tenhle pták na české scéně tak oblíbený (ale to je vedlejší). Onen rozhovor spočívá ve vyptávání na koníčky lidí na kterých vám nezáleží a vlastně o nich ani nic vědět nechcete. Něco ve stylu ,,ahoj bábo jak se máš? Co děláš? Křížovky luštíš, ráda kuchtíš?" Ale to je asi běžná praxe v podobných pořadech viz. například A-Z kvíz a podobné. Dále soutěžící odpoví na všehochuť nezajímavých a z drtivé většiny zcela primitivních otázek a z nějakého důvodu se následně střetne s nastrčeným lovcem, který je vždy stejný a s velkou pravděpodobností zná i odpovědi na dotazované otázky. Ve finále se soutěžící snaží lovci utéci i se svojí výhrou a konec. Což je vlastně mnohem nudnější než to zní. Absurní co? Asi z pořadu neplyne jiné uspokojení, než z peněžní výhry samotných soutěžících. 15% PS: Vrcholem je ještě celková délka pořadu, což s reklamami přesahuje hodinu...Zlatej Milionář! Edit po čase: Nakonec uznávám, že jsem nebyl úplně spravedlivý. Je to slabé a podivné, ale rozhodně si to odpad nezaslouží. Hloupé, ale jedná se vlastně o průměrný pořad na nově a když v TV není nic lepšího, tak se na to dokonce i chvíli koukat dá (ale to už je výhoda vědomostní soutěže, ničeho jiného)? ()

NikiVai 

všechny recenze uživatele

Nejdřív musím zmínit, že na klasické díly nekoukám. Sleduji jen Na lovu speciál se známými osobnostmi. A za mě hodně dobrý. Je fajn, že ve jménu charity se celebrity nebojí jít s kůží na trh, protože vědomostní soutěž je ukáže ve zcela jiném světle. Baví mě humor Ondřeje Sokola. No a lovec Vševěd...mít tak jeho znalosti. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (20)

Reklama

Reklama