Reklama

Reklama

Na lovu

(pořad)
všechny plakáty
Soutěžní
Česko, 2021, 45 min

Režie:

Michael Čech

Kamera:

Jozef Halász

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor)

Obsahy(1)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

Recenze (67)

Lukrecie 

všechny recenze uživatele

Baví mě to, zajímavé otázky, milí soutěžící i moderátor a až na jednoho i lovci. Finále je tedy často dost těžké... V některých dílech mi přišlo, že má lovec lehčí finálové otázky. Ale budu zatím věřit, že je to "náhoda".... Vzhledem k faktu, že soutěžící musí projít třemi koly a při obrovském časovém presu, tak výhra mi přijde popravdě nic moc velká ba přímo celkem směšná. 🤔😅😢 🤭 Většinu odpovědí člověk zná, ale při té "megarychlosti" mu to prostě nenaskočí. Zatímco např. včera 8.9. byly extrémně těžké otázky, takže si soutěžící stěží nahráli 15 000 v základním kole, dnes velmi lehké v obou kolech a třetí kolo také celkem hratelné. 🤔☹️ Ten nepoměr nechápu.... Ondra čte otázky lovci ve finále o dost rychleji než soutěžícím! Může to však být i tím, že soutěžící nemají tu správnou vítěznou rychlost.... Ale jinak jako moderátora si nedovedu představit nikoho, kdo by to zvládnul lépe, a ještě k tomu byl vtipný. 👍👏 ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že jsem po dlouhé době viděl za něco, kde účinkuje Ondřej Sokol a neleze mi vyloženě na nervy. Už jen proto jedna hvězda navíc. Ta druhá je proto, že celkově mi přijde koncepce tohoto pořadu jakžtakž zajímavá, přestože i já mám velké pochybnosti o regulérnosti a znalostech samotných „lovců“ – ten típek je buď nejchytřejší v republice, nebo zná odpovědi dopředu. Není to však tak zajímavé, abych tomu věnoval zvýšenou pozornost. Viděl jsem to asi třikrát-čtyřikrát (z toho jedno tam byla lovkyně)… ()

Reklama

Eliott odpad!

všechny recenze uživatele

Nic jsem od toho neočekával a vlastně jsem se k tomu jen náhodou nachomítnul u přepínání televizních kanálů. Sám se jen tak něčeho nezaleknu a proto jsem si řekl, že to celé z výzkumných důvodů podstoupím. Co k tomu říct? No nezažívnější soutěž jsem snad ještě neviděl! Celé to začíná zdlouhavým rozhovorem soutěžících s jedním z těch nejhorších představitelných moderátorů a já vážně nedokáži pochopit, jak může být tenhle pták na české scéně tak oblíbený (ale to je vedlejší). Onen rozhovor spočívá ve vyptávání na koníčky lidí na kterých vám nezáleží a vlastně o nich ani nic vědět nechcete. Něco ve stylu ,,ahoj bábo jak se máš? Co děláš? Křížovky luštíš, ráda kuchtíš?" Ale to je asi běžná praxe v podobných pořadech viz. například A-Z kvíz a podobné. Dále soutěžící odpoví na všehochuť nezajímavých a z drtivé většiny zcela primitivních otázek a z nějakého důvodu se následně ihned střetne s nastrčeným lovcem, který je vždy stejný a s velkou pravděpodobností zná i odpovědi na dotazované otázky. Ve finále se soutěžící snaží lovci utéci i se svojí výhrou a konec. Což je vlastně mnohem nudnější než to zní. Absurní co? Asi z pořadu neplyne jiné uspokojení, než z peněžní výhry samotných soutěžících. 15% PS: Vrcholem je ještě celková délka pořadu, což s reklamami přesahuje hodinu...Zlatej Milionář! ()

ArsenalEagle 

všechny recenze uživatele

Zajímavá soutěž, kde se sice nehraje o kdovíjaké peníze, ale na těch pár minut zabaví. Občas se chytám víc, než soutěžící i lovec, občas jsem úplně mimo. Sokol je fajn, jen by mě zajímalo, jestli jsou lovci v zákulisí v nějaké výhodě. Ve výsledku nic světoborného, potěší ale kadence otázek, takže se divák nebude nudit a neustále v časovém presu přemýšlí nad správnými odpověďmi. ()

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Konečně prvni soutěž po Milionáři, která mě opravdu baví! Vševed nemůže být člověk, ten je rozhodně nastrčený z vesmíru. Mé srdce patří však Kalkulátorovi - ten je tak nesympatický, až je to sexy. Sokol je naštěstí stále ještě ftipný, a i z toho mála prostoru, který má k dispozici, dokáže obratně a pohotově vytěžit maximum. Jen mi připadá ukrutne nefér, že ve finálové honicce čte otázky soutěžím podstatně pomaleji než pak lovcum (obě strany mají 2 minuty). Sice chápu, že mu to vedení NOVY asi naridilo, neb se jim nechce vyplácet tak casto vyhry, ale problém to je a tu soutěž to v podstatě degraduje. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama