Reklama

Reklama

Na lovu

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2021, 45 min

VOD (1)

Obsahy(1)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

Recenze (128)

Blackadder 

všechny recenze uživatele

Českou verzi jednoznačně zdokonaluje přítomnost Ondřeje Sokola. Je vidět, že dlouhý konkurs byl účelný a vybrali překvapivě pohotového, vtipného a inteligentního moderátora. Pro mne asi největší překvapení. Jinak vzhledem k tomu, že jsem se sám soutěže účastnil, mohu hodnotit, že natáčení je velmi na profesionální úrovni, soutěžící vybíráni konkursem a i samotní lovci jsou opravdu jen lidé - možná více, než se zdá ve finále na obrazovce. ()

boni 

všechny recenze uživatele

Jednoho z lovců osobně znám a opravdu to není podvod. Zdejší pochyby jen dokazují, že jsme národ tupých ignorantů bez špetky všeobecného přehledu (a fakt, že na západě je tohle ještě horší.... .... .... je jedním z nejsmutnějších v dnešní společnosti), takže každý, kdo ví, že se píše zhlédnout film, a nikoli shlédnout, jak si myslí 95% lidí na ČSFD včetně TOP uživatelů s novinářskými ambicemi a zkušenostmi, je hned podezřelý chytrák. Výborný koncept zdatně převedený do našich reálií, padnoucí a pohotový Sokol, spokojenost. Od Milionáře s panem Čechem první kvalitní vědomostní soutěž na tuzemské scéně. ___ Pročetl jsem si zdejší komentáře a mám velkou chuť na každý zvlášť zareagovat, neboť takové panoptikum se opravdu jen tak nevidí. A když ještě moji milí používají výrazy typu "pro choré mozky či IQ tykve", tak začínám mít pocit, že přístup k internetu by měl být nějak regulován, aby se nemohl svobodně projevovat kdejaký mentál, který měl problém prolézt bez úhony prvním stupněm základní školy. Mohu jen podotknout, že u drtivé většiny těch, kteří dali odpad, pláči nejen já, ale i čeština. (Ti zbývající napsali komentář o délce jedné věty, kde se k mému údivu dokázali vyvarovat jakéhokoli pravopisného harakiri. Při zjevně velmi nízké inteligenci - bezskrupulózně dávané na odiv celému internetovému éteru - to považuji za úspěch vskutku mimořádný.) __ Po nějaké době musím jednu hvězdu ubrat, protože v celém procesu vychvalování jsem jaksi nevzal v potaz skutečnost, že kvalita (zábavnost) dílů je přímo úměrná kvalitě soutěžících. A jak se bohužel velmi rychle ukázalo, tak v našich končinách je tempo pěti dílů týdně opravdu vražedné, čili u většiny epizod máte nutkání to vypnout po prvním protagonistovi, jenž si vezme pro jistotu obrovskou nižší částku ve výši 8 tisíc korun českých, aby následně naprosto těsně vypadnul, protože Berlín od Vídně není přeci vůbec daleko, navíc se tam mluví taky německy, no ne?! Z nadšeného sledování většiny epizod jsem přešel do módu jednou za dva týdny. ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Baví mě to. Baví mě to moc. Konečně zase nějaká opravdu zajímavá a napínavá soutěž, přičemž to poslední rozhodně neplatí jen o závěrečné štvanici. Zajímavé otázky, půl na půl absolutně lehké a zcela tipovací, ale vsadím se, že nervy tady fungují dost, ani já si někdy nevzpomenu. Všichni čtyři lovci jsou rozhodně zajímaví soupeři a Ondru Sokola žeru, takže jsem spokojený i s moderátorem. Nadmíru. Doufám, že se tahle soutěž udrží a že se v ní začne víc vyhrávat! Ten koncept mi připadá boží. 90% v rámci televizních soutěží, navíc to má skvělou dynamiku a dává vzpomenout na Nejslabšího i na Milionáře. Díl se mnou vysílán 8. 3. 2023 (série III, díl 115). ()

TomX2 

všechny recenze uživatele

Koncept vedomostných súťaží mi je veľmi sympatický a keďže ich nikdy nie je dosť, snažím sa okúsiť každú jednu, ktorú u nás (v Česku a Slovensku) vyšla. Táto konkrétna je výnimočná v tom, že v porovnaní s ostatnými súťažnými televíznymi reláciami je výrazne dynamickejšia, akčnejšia, napínavejšia, zábavnejšia a teatrálnejšia, niekedy až príliš (a niekedy až extrémne príliš), čo je skvelým obohatením, ak už ste otupení sledovaním toho rovnakého a nudného formátu starších relácií, ktorý sa drží starých zabehnutých koľají a prichádza len s minimálnymi inováciami. A aj keď mojím obľúbencom ostáva naďalej Riskuj, tak toto je zmena s naozaj vysokou úrovňou (niekedy až obrovskou). Ondřej Sokol zvláda rolu moderátora na jedničku a lovci sú cool (môj najobľúbenejší je Jiří Martínek a.k.a Doktor Vševěd) a nejedenkrát som sa pristihol, že zadržiavam smiech. Najväčšia nevýhoda spočíva v dĺžke, kedy zvládnem pozerať jeden diel a baviť sa pri tom, s dvoma po sebe to už trochu začína byť problém, no po treťom to už nezvládam a potrebujem tú pauzu (a niekedy som rád, že sa donútim vydržať ten jeden). Preto som s hodnotením opatrnejší a ostávam pri troch hviezdach. Nutno však povedať, že táto show je ojedinelá a výnimočná aj v tom, že k nej existuje stránka s rôznymi štatistikami, kde je možné nájsť presný počet uchádzačov, ktorí v nej za celý čas boli, koľko korún celkovo vyhrali, koľko korún bolo nazbieraných na charitu, koľko kvízových otázok tam zaznelo, ktorý lovec má najväčšiu percentuálnu úspešnosť v počte správnych odpovedí (samozrejme kto iný ako najväčší frajer Doktor Vševěd) a veľa ďalších zaujímavostí. Ja som dozvedel mimo iné aj to, že Hviezdneho špeciálu č. 11 sa zúčastní legenda všetkých legiend, pán Rosák. A to už (či už ako milovníci Riskuj! alebo iných vedomostných súťaží) jednoducho potrebujete vidieť. ()

SONY_ 

všechny recenze uživatele

Soutěž jsem poprvé viděl v Německu, kde se vysílá jako Gefragt - Gejakt. Už tehdy se mi to hodně líbilo, i když jsem tomu moc nerozuměl. Ale zkrátka mě bavilo sledovat ty postupy soutěžících. Jsme tedy rád, že se soutěž dostala i k nám, baví mě. Často žasnu, co ti lovci všechno vědí. A na moje překvapení Ondřej Sokol není vůbec špatný moderátor. Doufám, že se soutěž nějakou dobu udrží. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (20)

Reklama

Reklama