Den poté

• USA The Day After Tomorrow (více)

Brody01

Podľa mňa najlepší katastrofický film, teda aspoň z tých, ktoré som doteraz videl. Pozeral som ho už viac krát a vždy si ho rád pozriem. Príbeh je zaujímavý, efekty sú dobré, herci sú skvelí čo viac si priať.... ()

BeranSon

Slušná práce. Emmerich je režisér jen velkých filmů a Den Poté velký film je. Námět filmu není sice příliš originální, ale zpracování a menší zápletky jsou vskutku zajímavé. R.E. vsadil na postavu Dennise Quaida který ve své roli, no nějak extra nezaperlil, ovšem snaha se počítá. Den poté je katastrofický film který by měl shlédnout každý kdo má rád velkou akci. - 7/10 - ()

Wallis3

Katastrofický film natočený jen pro efekty. Kdyby padaly takový kusy ledu z nebeské hůry a padly někomu na hlavu a ta hlava zůstala celá...? He? A takových přístupností (snad aby i dětičky mohly sledovat, jak by jednoho dne mohly zhasnout) tam bylo po vícero. Katastrofa bez kapky krve a šťávy. Snad jen ten nápad byl zajímavý. ()

helloween93

Emmerichův katastrofický epos s dechberoucími efekty, který dokáže diváka zaujmout. Všiml jsem si, že tu nejsou emotivní scény se záchranou psa apod., což je určitě plus filmu. Jen nechápu ten konec je hodně idealistický. Ale bavil jsem se. 3* ()

Qeo

V sekci "katastrofický" pravděpodobně zatím nejlepší. Především pak co do triků, bourání, zaplavování a ukázky opravdu zvrhlého počasí. Nicméně se děj táhne jak točená zmrzlina, která ke konci taje a není moc co slíznout. Všechno naštěstí zachraňuje mladičký Jake Gyllenhaal, který drží dějovou linku jakžtakž pohromadě. Vedlejší postavy nepodstatné a ačkoliv měly ždímat emoce, děj nekonečně natahují (kromě Bilba) a zdržují od toho co chceme vidět. Tzn zkázu lidstva, rozmar přírody, tornáda, záplavy, blizardy, hurikány, zemětřesení, sopky, lávu, meteory, cokoliv co ničí. ()

Nerd4Dreaming

Kdo v tomhle chce hledat hluboký myšlenky, mistrovský herecký výkony nebo dokonce vypilovanej scénář? Je to probůh katastrofickej film, jde tam o katastrofy, o nic jinýho. Účel to plní víc než dobře. ()

GOREGASM

Pro Emmerichovo nadšení pro katastrofy všemožného původu mám guilty pleasure slabost a na Den Poté jsem se těšil jako na nejlepší katastrofický film up to date. Efekty, které jsou hlavním lákadlem filmu, sem tam zaškobrtnou, ale Roland potvrzuje, že v destrukci má letitou reputaci a moc dobře se na to jeho globální oteplování kouká. Samotná story bohužel zrovna nehýří nápady, které by vás například donutily vytáhnout kapesník z vrecka, když už jde o kejhák vlastně celé planetě, a přestože ústřední postavy jsou docela sympaťáci. Na druhou stranu film jsem si pustil z důvodu, že jsem se potřeboval cítit jako by mi makovici vyčistilo tornádo a v tomto směru zafungoval báječně. 70% ()

Rathalos

Ak sa katastroficky film vydari,tak to je potom parada a tu nemam co vytknut,chcem len dodat,ze efekty boli skvele,taktiez vizualna stranka i herecke obsadenie,uzil som si to naplno...:-) ()

lemonova

Jáj, to vám bola ale blbosť .. až som mala chuť dať tomu 5* z úžasu. Nebola som najväčší fanúšik fyziky na strednej, ale bojovanie ohníčkom proti novej dobe ľadovej bolo aj na mňa trochu moc :)) ()

Ivo odpad!

Pár zajímavých triků se ztrácí pod bezedným nánosem bezduchého příběhu ve stylu americké patetické červené knihovny. I love you. I love you, too ... Z té vylhané trapnosti se se člověk už skoro červená. Otec geniální vědec – polární superman, matka obětavá lékařka do umrznutí čekající na sanitku pro svého onkologického Petera. Silně přemoudřelí a uvědomělí teenageři, kteří vše s přehledem zvládnou. Otec v minus šedesáti dolyžuje pro svého synka a jeho novou girlfriend do New Yorku. Ach jo ... ()

Amgis

Povedený katastrofický film, škoda jen že hl. tématem je globální problém a ve filmu je staršně moc vidět, že je americkej, protože ukazuje příběh a počínání USA ačkoliv pohroma je celosvětová. ()

jay.lee

Hned po dotočení tohohle filmu se Emmerich zbláznil..4 roky byl zavřenej v blázinci a pak vymyslel 10 000!!!! 2004 Den poté 2008 10 000 př. n. l. ()

chaotic odpad!

Mrznoucí lidé za chodu? Mrznoucí helikoptéry za chodu? Mrznoucí přílivová vlna? Prosím vraťte mi peníze za lístek do kina, děkuji. Nejhořčí filmová pilulka od dob Man in Black 2 s níž u mě Emmerich padá k nížinám. ()

Yojimbo

Taková katastrofa to zase není, ale slátanina určitě. Dějové linky jednotlivých postav nezaujmou, jejich konec je dopředu jasný a vůbec - rozepisovat se o tomhle filmu nemá cenu, když jediné, co stojí za zmínku, je Ian Holm v (hodně) vedlejší roli a pohled na zamrzlý New York. ()

raelz

Tady je mé rozhodnutí dost ovlivněno faktem, že jsem film viděl ze zadní řady cestovního autobusu. Každopádně výš jak tři by to stejně nešlo. Hlavně scény s valící se vodou stojí za to. "Holywood" jak vyšitý. ()

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005