Den poté

• USA The Day After Tomorrow (více)

JARDAHONDA

Jeden s mojich oblíbených katastrofických filmů........ Předpovězená apokalypsa? každopádně skvěle natočené drama výborných scén a vizuálních efektů. Líbila se mi myšlenka autora. Hlavní hrdinové si začnou uvědomovat jiné hodnoty dnešního světa a pochopí co je to pomoc člověku v ohrožení života. Film si zaslouží daleko větší hodnocení ()

Ocinator

Typickej americkej srdcervoucí doják s předvídatelným dějem a klasickým nesmrtelným hrdinou. Pěkný efekty (teda až na ty vlky), ale celkově lehárovej film bez přemýšlení... ()

gerojmanus

Tak musim to hodnotit jako celek a to, co udělal Emmerich z NY, to je jako slušná práce...Dávám 4 hvězdy i proto, že na rozdíl od jiných podobných snímků, tenhle se nerozjíždí nějak pomalu, neni tady nuda hodinu, někdy i dýl, proste to má spád už od začátku, což se musí ocenit. 65% ()

Pucmeloud

Když už si tvůrci dají takovou práci s digitálními triky (chvílemi opravdu divácky ohromí), bylo by asi na místě si k tomu přizvat fundované hydrology a stavaře, aby výsledek nepůsobil směšně a očividně nerealisticky. To platí i o anatomii lidského těla a jeho interakce na vlivy prostředí. Pak se místo rádoby realisticky-děsivé scény objeví trapné akce hodné leda tak Supermana.... ()

BenNat

Téměř stejně dobré jako Den nezávislosti před ním a 2012 po něm. Emmerich je jednoduše mistr katastrofických konců světa, nebo jejich nových začátků, jak si to kdo vezme. A i když jsme často ujišťováni, že globální oteplování opravdu, ale opravdu neexistuje, změny klimatu nás všechny (včetně filmových tvůrců) nutí k zamyšlení. V tomto případě máme navíc i dobrou radu, co má člověk dělat, pokud se klima dramaticky změní a celá severní polokoule zamrzne. Rozhodně tedy nevystrkujte nos. ()

nocnimura

vizuální zpracování potěší na 4*, jenže Dennis Quaid mi jaksi stále asi vadí natolik stejně jako ta prvoplánovitost ()

ronin zabak

Mé velké nesympatie s hercem Dennisem Quaidem nemájí co dělat s tímto brakem, do kterého byl vsunut. Další katastrofický béčko s partou hrozných chytráků. Tu hodnocenou hvězdu bych dal ražisérovi na čelo a poslal na věčný odpočinek. Nikdy více. ()

Lumpicek1979

Nevím, proč má film méně jak 70%, toto je jeden z nejlepších katastrofických filmů vůbec a v hlavní roli Dennis Quaid září jak vždycky, díky němu ten film je ještě výše a také díky tomu, že tam hraje v té době vycházející hvězda a skvělý herec Jake Gyllenhaal, tak má film šťávu i v méně důležitých pasážích. Efekty byli velmi dobré a nijak přehnané, tedy až na ty pejsky, tak agresivní zvířata jsou jenom v hororu, tady to režisér trošku přehnal. ()

woodoop

Film mě velmi potěšil. Oceňuji, že napětí nedosáhlo typických amerických rozměrů jako například ve filmu 2012. Herecké obsazení se mi líbí a hudba je dokonalá. ()

mikinko51

Neviem, ale ja na tie Emerichove vyplachy mozgu akosi nemozem najst chut. Ako aj vacsina ostatnych jeho filmov aj tento je plny velmi pekne spracovanych efektov, ktore su zial "vyvazene" mnozstom logickych nezmyslov. Osobne mam rad SCI-Fi, ktore samozrejme musia mat davku tajomna, musia byt trochu mimo nasho chapania sveta, ale na druhej strane sa drzia zakladnych logickych pravidiel. A tak mi pri mrznucom vrtulniku, mrznucich budovach, brutalne rychlo mrznucich interieroch budov zostaval rozum stat - hlavne ked si uvedomim, pri akych teplotach asi tak lietaju dialkove lety 10000 metrov nad morom, pri akych teplotach funguju vedecke zakladne na juznom pole, ..... O logike fungovania pevnych liniek po vypadku mobilnej siete radsej pomlcim. A tak by sa dalo pokracovat este dost dlho .... Nuz, a ta druha polovica filmu .... ako na zapsanie je to dobre, ale na pozeranie neskutocna nuda .... cele to mohlo trvat 10 minut a bolo by tym povedane presne to iste ..... ()

kirmalee

Den poté mi přijde jako spousta jiných katastrofických filmů- prostě vidíte, jak se půlka země začíná obsypávat ledem+vidíte v hlavní roli několik hrdinů, u kterých okamžitě odhadnete, že přežijí. Efekty byly opravdu skvělé, vypadaly realisticky. Ale josu tu určitě nějaké věci, které by se filmu daly vyčíst. ()

San Miguel

Efekty a herecké obsazení je pěkné. Ale děj alinko pokulhává. Není to ale zase tak strašný. Jen mě udivuje neustále ta americká mentalita. Jsou v knohovně, a potřebují se zahřát. Knihovna je narvaná POLICEMI s knihami a STOLY A ŽIDLEMI. A co američani udělají ???? Spálí polovinu knih z knihovny. A nevíc mě dostala jedna scéna. Černoch se zeptá, jednoho kluka, kde sehnal tu židli. On odpoví v hale proč ??, (člověk už si myslí, že je napadlo začít pálit dřevo), když v tom černoch řekne: Jdu s tebou. ()

veronique22

Pro me absolutni prekvapeni. Cekala jsem slabej film akorat na jednu hvezdu a misto toho jsem neodtrhla oci od obrazovky po celej film! Triky sice nebyl všechny uplne dokonaly, treba vlci vypadali jak z Malovani, ale celkovej dojem rozhodne 100%. ()

A.ZziK

Nechcete už někdo tomu blbovi zakázat točit takový pí*oviny? Nebo dyž už, tak aspoň, ať ty postavy nemluví a nejlíp ať neprojevujou vůbec žádny city... PS: nejvíc se mi líbil zaraženej cepín do skleněný střechy nákupního centra, to je majstrštyk. ()

Keledaia

Dost nudné. Chybí akce, dramatičnost. Tohle je katastrofické drama? No potěšpanbuh, taková pohádka jak šly změny počasí na výlet.. ()

Profík

Co čekat od Rolanda Emmericha? Já dostal přibližně právě to, co jsem čekal. Rozmáchlý film, hloupý a se spoustou úžasných záběrů. 80%. ()

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005