Série(2) / Epizody(12)

Britská surrealistická komediální show autorů úspěšného sitcomu Father Ted (Otec Ted), kteří pokračují v tradici skupiny Monty Python. (oficiální text distributora)

Famfulín

Naprosto dokonalý anglický humor potírající i legendární Monthy Python... A zírání je naprosto geniální nápad - recese ze sportu a jeho komentátorů jak vyšitá... ()

BluT

Zatim jsem viděl jenom různý výběry scének, už si to kua musim sehnat celý. Je to správná anglická ujetost. ()

David661

Kvalit Monthy Pythona sice tento seriál přece jenom nedosahuje, ale přesto velice příjemná oddychovka se skvělými vtípky: Graham Linehan je génius a soutěž v požírání je super ()

Jonda

Surrealistická podívaná ve velkém stylu. Viděl jsem jen pár dílů, ale na dechberoucí prostřihy ze zápasů v zírání do očí nikdy nezapomenu! ()

laepus

Některé scénky jsou až tak absurdní a trapné, že člověk se směje prostě jen z toho důvodu, jestli to opravdu myslí vážně. Ale pak přijde taková pecka, až mě to srazí z židle na zem a nemůžu se křečí ani zvednout - masturbace v kanceláři, vlak z manchestru, jízda na kole... A mistrovství v zírání? Na to může člověk opravdu jen zírat. Smekám. Skvělá zábava. ()

Ideatore

Mistrovství světa v zírání. Kdykoliv si na to vzpomenu, útočí na mě záchvaty smíchu. Ale i zbytek byl velmi povedený. ()

TaanStari

"Já mluvim anglicky." "Já taky" Škoda že si seriál nedrží celou dobu úroveň téhle úplně první scénky... MS v zírání bylo dementní. ()

Hapretor odpad!

Více než top britského "suchého" humoru mi toto přišlo jako vrchol dementní nudy. První scénka ještě ujde, ale pak to je nebetyčná ptákovina. A to sem podle zdejšího hodnocení čekal bůh-ví-co. ()

Raaavenek

To nevadí že nás je devět a jich sedm tisíc, ani to že nemám koně, ale jen malého poníka, ale je to skotský poník... ()

Miki68

Poprvé jsem se na to díval omylem, a od té doby se snažím vyčíhat si další pokračování. Miluju tenhle styl humoru. A už jsem se začal pídit po Otci tedovi. ()