Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele moviechecker k tomuto seriálu (6)

Austrálie (2001) (S02)

Legendárna séria, ktorá má k tejto reality show naveky pripútala. Teším sa, že sa v novej sérii dostane ma Michaela Skupina, ktorý musel odstúpiť aj keď s ohľadom na jeho vek už nebude to čo spôsobil svojou účasťou v tejto. ()

Caramoan (2013) (S26)

Po zverejnení mien účastníkov som si myslel, že to bude ešte horšie, takže ma to milo prekvapilo, ale názor, že to bude Losers vs. Malcom zostal aj po skončení. Three Amigos skvelé Eddie a Reynold palec hore. Dúfam, ale naozaj v duchu verím, že Dawn už nikdy v živote a v Survivore neuvidím. ()

Krev není voda (2013) (S27)

Na to ako niektorí "československý fanúšikovia" pred sezónou frfľali, že sa to nebude dať pozerať lebo to Probst všetko z..rvil to bolo celkom pozerateľné a ani zďaleka to nepatrí k jednej z najslabších sérii. ()

Cagayan (2014) (S28)

Obsahuje spoilery: Už len každotýždenný pohľad na nechutnú osobu ako Cass ma zdvíhal zo stoličky. Nápad bol skvelý bohužiaľ ľudia by sa dali rozdeliť do štyroch kategórii Cass, ktorá menila strany ako naši poslanci, Paranoik Tony, ktorý mal viac šťastia ako rozumu, Spencer, ktorý sa snažil hrať, ale všetko bolo proti nemu, ale aj napriek tomu je zaujímavé akými náhodami sa dostával vždy z úplného dna. A nakoniec štvrtá skupina ľudí, ktoré súhrne možeme označiť ako ovce. Táto séria nebola najhoršia, ale nebudem ju radiť ani medzi obľúbené. ()

Worlds Apart (2015) (S30)

Po prvom diely je ešte skoro hodnotiť, každopádne na prvý pohľad celkom nesympatický výber ľudí. Ani po šiestom diely som nezmenil názor a túto sezónu im výber ľudí totálne nevyšiel. Blue Collar až na Kelly, ktorá sa jediná prejavuje ako tak dôveryhodne, totálna banda blbcov. No Collar je tiež nejaká "sebranka" ľudí, ktorích výber nechápem no a o White Collar sa radšej ani nevyjadrujem Títo ľudia akože "vedú" Ameriku? Myslím si, že sériu zachrání iba to, že budu neustále premiešávať kmene. Myslím, že sa to chystá už v ďalšom diely. Ani po ôsmom diely ma táto séria tupcov nepresvedčila. Pokiaľ si udrží Joseph tempo a bude vyhrávať čo sa len dá, takto je jediný kto to dokáže bez cudzej pomoci vyhrať. ()

Série 43 (2022) (S43)

Ta politická korektnost Survivoru pouze uškodila. Už si zapínám austrálskeho survivora mnohem raději. Navíc Jonathan svými hláškami již prechčil Jeffa na plní čáře :-D. ()