Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele turektureck k tomuto seriálu (5)

Afrika (2001) (S03)

Kdo přežije: Afrika není vůbec špatná série. Skvělé prostředí, sympatičtí soutěžící (jen někteří). Magor Tom, Skvělý a sympatický hráč fotbalu Ethan, Teresa, která dala "tajuplný" hlas Lexovi. Blbá Linda, člověk s velkými plány Silas, rádoby borec, kterej žere jako sedmihlavá saň Clarence (jako Kredenc) atd. Série má co nabídnout a mě bavila. ()

Thajsko (2002) (S05)

Původně jsem se nechtěl na Thajsko dívat nechtěl, ale jelikož jsem fanoušek Survivora tak mě to nedalo a koukal jsem se. Nechápu co se vám na tom nelíbí. Je to série jako každá jiná a já si našel zde oblíbence. Dokonce bych řekl, že je to lepší než Markézy ()

Amazonie (2003) (S06)

Jedna z nejlepších sérií vůbec. Hra měla spoustu dobrých věcí například Jenna a Heidi se svlíkli za čokoládu (dodnes lituju, že jsem tam nebyl, protože to v TV zcenzurovali),požár v táboře, podrazák číslo 1 Rob a třešnička na dortu Reunion show lepší než třeba z Markéz Survivore jen tak dál ()

Návrat hvězd (2004) (S08)

Nyní od 0 do 100% napíšu jak si kdo zasloužil dostat se do této řady: Rudy 60%, Jenna L 75%, Jerri 45%, Ethan 70%, Tina 50%, Rupert 95%, Rob M. 100%, Amber 90%, Big Tom 80%, Sue 40%, Rob C. 85%, Alicia 60%, Rich 75%, Kathy 25%, Jenna M. 75%, Lex 85%, Shii Ann 5%, Colby 95% ()

Nikaragua (2010) (S21) odpad!

Já snad jestli si dobře vzpomínám dal teď první sérii odpad. A mám proč strašná NUDA. Co dodat ()