Trojice půvabných a mimořádně schopných agentek Dylan, Alex a Natalie pracuje pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, kterého ovšem nikdy neviděly. Kontakt s nimi udržuje pouze prostřednictvím telefonu a svérázného asistenta Bosleyho. Čeká je velká akce. Byl unesen milionář Eric Knox a s ním byl ukraden jeho převratný software, který umožňuje najít a sledovat každého, kdo používá telefon. Jeho asistentka Vivian Woodová podezírá jejich konkurenta Rogera Corwina, který se nedávno pokusil koupit Knoxovu společnost. Andílci proto soustředí pozornost právě na něj. Nejprve v čínském masážním salonu milionáře uspí, zkopírují jeho elektronický diář a získají odlitky jeho klíčů. Potom proniknou na jeho party, a zatímco Natalie flirtuje se sympatickým barmanem Petem, Dylan s Alex si všimnou zabijáka Hubeňoura, který se podílel na Knoxově únosu. Během pronásledování s ním svedou souboj v zadních uličkách a objeví místo, kde je ukryt Knox. Zbývá získat zpět jeho software. Andílci získají přístup k hlavnímu počítači v Corwinově podniku. Dylan se po akci sblíží s Knoxem, který jí vypráví o svém otci, který zemřel, když byl zrazen nejlepším přítelem. Hubeňour zavraždí Corwina, Vivian unese Bosleyho a trojice andílků se stane terčem vražedného útoku. (TV Nova)

Wysch

[DVD] Tak jo, tady si dovolím dát ještě průměrnou. Celkem mě to bavilo, hlavně Rockwell mě bavil, Liu s Barrymorkou jsou kus a Diaz umí hezky kroutit zadkem. K tomu videoklipovej střih, svižná akce (která je sice tupá, ale budiž), a průměrně trapnej a vtipnej humor. Takže jakože ve výsledku vlastně nemám, co víc říct, a plně odkejvu současnejch 54%. ()

Džejkop

Na to se dá říct jediné, kdyby v tomto filmu nehrály ony tři pěkné slečny, tak by to bylo o ničem. Hlavně proto ty tři hvězdičky :) . ()

MikO_NR_1909

Už len marketingový odvar (z i tak nanajvýš priemerného seriálu) zo sedemdesiatych rokov. Navyše nenormálne rozpočtovo prepálené. Guilty sucking. ()

numi

Kompletní děj by se vešel i do zkrácené krátké zprávy z webu nedávno sloučeného tuzemského mobilního operátora, "hérečky" se usmívají jako by byly teprve na konkurzu a rozkoukávaly se, koho že budou muset poškádlit, aby tuhle roličku dostaly, a Bill Murray je zase zpátky s tím svým okoukaným výrazem, který po celou dobu filmu nezmění. A tohle všechno scénárista protřepal, režisér upekl (ano, jde o narážku na jistý dějový zvrat ve filmu) a diváci to mají "sežrat". No, pochutnal jsem si asi jako na plíčkách na smetaně ze školní jídelny (otřesné to vzpomínky), ale jsem nasycen. Úkol splněn. Charlieho andílci nejsou filmem. Jsou jen jakýmsi devadesátiminutovým trailerem na "akčněšpionážní hybridmovie". Něco mezi Jamesem Bondem v ženském balení vynásobeném třemi a (bohužel až) druhou Mission: Impossible. PS: Dobře jsem se pobavil u scény na diskotéce "Pete a dva nabouchaní vyhazovači". Jakoby vyklouzla z pera létajících cirkusáků z Monty Pythona. [září 2006] ()

blackrain

Nemám nic proti to mu, aby hlavními akčními hrdinkami byly ženy. Ve většině případů jsou ženy jen jakýsi doplněk drsného muže. Tady se setkáváme s pěkně nesourodou a ďábelskou trojicí. Skvěle jsem se bavila a to i při závěrečných titulcích, sestřih nepovedených záběrů hodně pobaví. ()

Bat55

Tak,takéto "domrvené" filmy naozaj nemusím.OK,jednotka je fain ešte celkom,ale dvojka je vo všetkých smeroch somarina.McG podľa mňa,nie je moc dobrý filmár. ()

movieband

Průměrný akčák, který dokáže pobavit svou roztomilou přepáleností. Těmhle třem andílkům to totiž člověk odpustí. Na totální výplach, jsou první Andílci fajn volba, u které člověk vypne, a nenudí se. ()

PogoJoe

Nadějné herecké obsazení, nadějný rozjezd, cool hudební doprovod a styl: začal jsem se bavit. Po čase mé nadšení přešlo v pohodu a ta brzy v nudu. Tenhle film patří do kategorie ´šumáků´ - opět jedno dílko, které bohužel vyšumí. Jestli to bylo způsobeno blížícím se deadlinem a scénáristé neměli dostatek času na to vše promyslet a solidní začátek dotáhnout do solidního celku nebo zapůsobil efekt vyschlé inspirace, kdy počátečné nadšení z tvorby vystřídala křeč a rutina, to nevím - každopádně s blížícím se koncem jsem se bavil čím dál méně. Škoda. ()

Aleee89

Nemám ráda Cameron Diaz a ani v tomhle filmu se mi teda moc nelíbila. Zato Lucy Liu a Drew Berrymore byly skvělé. Téma dobré, ale pravda, většina scén je teda dost nadsazených. Když na to rezignujete a necháte se jen bavit, bude to fungovat. ()

kajas

Jedna z nejznámějších filmových sérií přelomu století mě během dospívání totálně minula a dnes jsem se téhle akční bláznivině ani jednou nezasmála. Důvodem jsou jistě i moje téměř nulové sympatie ke všem třem ústředním hrdinkám. Tak tedy aspoň za klasika Murrayho a za Joeyho! ()

DonPedro

V kategorii filmů pro první signální soustavu v podstatě dokonalé. Snaha tvůrců o to, aby se bylo každou vteřinu na co dívat nebo co poslouchat je až dojemná. Pokud jste schopni akceptovat tenhle přístup a přimhouřit oko nad dětinskostí některých scén (m.j. všechny s Tomem Greenem), nelze než doporučit. ()

Vessper odpad!

Možná, že je to tak schválně, ale takováhle blbost se nedá ani dokoukat! Nechápu, jak tohle může někoho bavit. ()

kalap

Bolo to tak hlupučké, že aj ked som vypol mozog stále to bola hlúposť, zaujala ma akurát Cameron Diaz, ktorá má tak veľký ústny otvor, že by si tam kľudne strčila naraz aj tri veľké banány. ()

Katarine

Náhodou velmi slušný snímek plný humoru, akce a provařených ksichtíků (není myšleno ve zlém). Dá se na to dívat ráno, odpoledne, nebo v noci a neuspí vás to, což zaručuje i výborně zvolená hudba. Nevadilo mi ani to množství zpomalených "matrixových" scén, takže jak jinak hodnotit, než 4*? ()

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)