Superstar

Podium

Superstar

Komedie / Fantasy / Hudební

Francie, 2004, 95 min

Nemám vôbec potuchy, kto bol Claude Franςois, ani či naozaj existoval. A myslím, že je mi to úplne fuk. Ale tento film ma dostal! Hlavný hrdina a jeho potrhlý vlasatý kamoš sú skvele zohratou dvojkou, dialógy sú vyšperkované a ľahôdkový záver je už len čerešničkou na torte. Takto si predstavujem dobre natočený príbeh speváckej hviezdy (aj keď tu šlo skôr o imitátora). 1* dole za priveľa dojímania. Výborný film.(3.9.2010)

Věřím, že těm, kdo nikdy neslyšeli o Claudu Francois, o jehož dvojníkovi tenhle film je, neznají jeho písničky, ani se neorientujou ve francouzských reáliích, musí tenhle film přijít jako naprostá slátanina a budiž jim proto odpuštěno.. Já se výborně bavil..(16.12.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $24,511,116(28.3.2010)

• Blazin

Začátek fakt o ničem, jak psal hiczech, tak jak mohl někdo natočit film o dvojníkovi, vypadalo to ze začátku na odpad a opravdu jsem neměl chuť se na to dívat, ale pak se to docela rozjelo a bylo to poměrně slušné.(26.3.2007)

Nechápu. Nechápu jak málo lidí tento film vidělo. Přiznám se, že v průběhu filmu jsem přemýšlel o tom, jestli se budu mít sílu na něj dokoukat do konce. Tak moc se mi nelíbil. Opravdu. Kladl jsem si otázku - jak někdo může natočit film o dvojníkovi? A ještě tak divně. V průběhu filmu se moje hodnocení pohybovalo tak na rozmezí mezi 1-2, no, spíše 1. Ale ten mocný finiš na konci mě doslova srazil do kolen. Fakt. Ten finiš byl tak mocný, že ještě po jeho skončení jsem utíral slzy... a... a... konečně jsem pochopil, PROČ takový film vznikl. Omlouvám se tímto tvůrcům za svoji skepsi z průběhu snímku. Když jsem na konci všechno spočítal tak spousta jedniček plus ta obrovská pětka na konci... no, vyšlo mi z toho za 4. Inu, trochu jsem přihlédl k těm jedničkám ;-)(2.5.2005)