Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

BoncheR

Vince Vaugh je hrozne nesympatický herec. Aspoň mne. Aj keď to bolo vtipné a smial som sa , bohvie ako ma to neoslovilo. Typická Béčková americká tvorba ()

T-pack

Nedávno jsem znova chytil v televizi a není mi líto, že i tenhle film mám mezi DVD. Frat Packovský humor mi tak nějak strašně sedí. Tyhle bláznivé filmy mají úžasnou produkční hodnotu, jsou napěchované odkazy a hlavně neuvěřitelně různorodými camey (jak se to skloňuje?), vždycky mají naprosto náhodné téma a náplň a přesto to funguje. Vybíjená má také Vince Vaughna, jehož postava lenivého správňáka je ohromně okouzlující. Jak se říká, že snímek je někdy buď milován, nebo nenáviděn, tak Stillerovky mají tři možnosti - buď je nenávidíte, nebo se nad nimi jednou zasmějete a něco jim uznáte, anebo prostě chytíte tu samou vlnu a nevadí vám na ně koukat pořád dokola - protože jsou tam fóry, které musíte vidět 4x, aby vám docvakly. ()

uiu

Komedie, na kterou se vždy ráda v televizi podívám a zároveň komedie, u které nechápu, že na ni lidé chodí do kina :) Ale jen mi vadí, že spousta filmů má několik mutací dabingu v závislosti na televizi, která je vysílá. Když jsem film viděla poprvé, tým Average Joe's byly překládáni jako Pepíci, když jsem pak film viděla jindy, byli to Normální chlapy :) ()

Všivák

Nejlepší Chuckova role vůbec. Děkuji ti Chucku Norrisi.. Tohle se naposledy stalo na slavném zápase v roce 1919, určitě všichni budete pamatovat.. ()

zdenny

Celkem hovadina. A nebýt toho, že jsem se na to díval s kolegy, zasmál bych se snad jen jednou dvakrát. Ale u takovýchto typů komedií to tak bývá. Film byl poměrně křečovitý, klišovitý (a to to slovo používám ze zásady málo). Snad milionkrát předvedená hlavní podstata tohoto typu komedie. Zlý boháč nám chce něco vzít a my si to kolektivně vzít nenecháme. Kdo viděl "Kokosy na sněhu", musí uznat, že právě to byla ta pravá outsiderovská komedie. Kdo viděl "Láska přes internet", musí uznat, že souboj Davida s Goliášem jde udělat i jinak. No ale toto byla taková ta jakoby bláznivá komedie..., jejíž provedení pro mě bylo nedostatečné. A nakonec, kdo viděl film "Oktoberfest", který je ze tří uvedených Vybíjené škatulkově nejblíže, mohl by uznat, že ten byl prostě lepší. Alespoň dle mého soudu, neboť na ten jsem se díval sám a i tak jsem se dobře pobavil. Zpátky k Vybíjené. Film byl "opepřen" několika světově známými osobnostmi: Výstup Lance Armstronga pro mě vyšel celkěm uměle a s trapným hraním na city (přestože znám jeho životní příběh a každého takového sportovce si velmi vážím). Výstup Chucka Norrise vyzněl taky trapně, ale zde to mělo smysl. Pod neustálou palbou kritiky filmových diváků Chuck zase zahrál přesně tak - za těch pár sekund - jak ho vidí celý filmový svět a jak to jedině on "umí". Jedna z posledních hlášek filmu "Zasraný Chuck Norris" byla velice příznačná. Vince Vaughn hrál svou klasiku, ikdyž zde mi připadal víc přeslazený a Ben Stiller? Ten hrál vlastně taky svoji klasiku. No a to s tou bisexuálkou nakonec jen podtrhlo podprůměrnost a směr této laciné komedie. Opravdu jsem čekal mnohem, mhohem víc - i vzhledem k hodnocení csfd. ()

hroubek

Tuhle komedii mám moc rád.Viděl jsem jí několikrát a pokáždé, když mám špatnou náladu, nebo chci vidět něco co mě zaručeně pobaví vždy sáhnu po Vybíjené.Zápletka je velmi jednoduchá a o to více mě pokaždé baví, jelikož některé hlášky a scény znám nazpaměť.Skvělé obsazení, kterému vládne Rip Torn a zdárně mu sekunduje skoro šílený Ben Stiller, který si svojí roli užívá.A krom zápasů ve vybíjené, které jsou skoro nezapomenutelný si zapamatujete výborně vybraná camea herců a sportovců.Když, se vyhneš klíči, vyhneš se i míči. ()

Palvinie

Nemám ráda šťastné konce. Ale toto mělo super šťastný konec! Takže nemám nic proti. Geniální film v hlavní roli s mým nejoblíbenějším sportem. Nejvíc to tam ale stejně zabil úsměv Chucka Norrise. ()

Master19

Typická a úplně čistokrevná crazy komedie, kdy od prvních minut je jasné, jak to dopadne a je jen potřeba "přetrpět" pár desítek minut zábavy. Ben Stiller je naprosto perfektní a s přehledem válcuje celou klišé partičku kolem Vince Vaughna. Ten je největším sucharem filmu a já vůbec nechápu, proč by měl vyhrát on a ještě k tomu získat Christine Taylor... ()

lykan9

Ale jo. Nejsem sice velkým fandou podobných komedií, ale tady jsem se poměrně dost bavil. Velmi mě potěšila i camea, kterými je Vybíjená doslova přecpaná - Hasselhoffovi se podařilo v mém pohledu porazit Norrise :-).  Kdyby Stiller trochu ubral (což by bylo očividně proti jeho přesvědčení), tak bych možná uvažoval i o vyšším hodnocení. ()

fabecc1222

Pro mě osobně dost možná nejlepší Frat Prackovina. Tyhle náměty, kdy vezmete úplně malichernou blbost a postavíte okolo ní děj bývají mnohdy to nejlepší, co v komedii můžete udělat. Vybíjenou jako školní sport známe asi každý. Tady to pochopitelně má ale úplně jiné grády :) A vše je tomu přizpůsobené a správně přepálené. Film je ještě ke všemu protkán několika cameo výstupy hvězdných hostů ("Díky, Chucku Norrisi") z nichž s aktuálním odstupem nejvtipněji vyzní moralistické popostrčení od dost možná největšího dopingového lháře sportovní historie Lance Armstronga :D ()

Jacob23

Stejně jako Zoolander-přesně muj vkus humoru..Zcela nerealně ujeté,přitom skvěle vymyšlené a satirující momentálně kult zdraví a posiloven.Stiller ještě překonal skvělou kreaci ze Zoolandera a je opravdu malý hnusák.Tým Looserů je skvěle složen.Dost nezapomenutelných scének-vychytávky jako obalka časopisu,shot na televizní kanál nebo obraz jenom potěší..Cameo roličky dokonale sedí.Hasselhoff zahrál nejlepší scénku za svou kariéru:)I feel shocked!Uz jenom jmeno Stillerovy postavy je skvele-White Goodman:D ()

liuk

Je fakt, že Dodgeball je natočená velmi podobným úderným stylem jako starší Zoolander (na který mě mimochodem nalákala a po těch pár letech se na něj v nejbližší době opět podívám), ale rozhodně to nevadí. Stiller je ve klasické roli "blbečka-co-prorazil" skvělý a většina gagů pochází od něj, jeho tým je také dobrý (Blade, Laser, Blaser.. :)). U Vaughna, který je sám o sobě nemastný-neslaný, už je to horší. Hlavně mi vadil Gordon, taková americká obtloustlá, neohrobaná trdla, jejichž snaha o vtip se schovává pouze za těmito vlastnostmi, nemám v lásce. Ostatní jsou ale dobří (hlavně Christiane Taylor v latexu ;). Ovzláště povedená jsou i camea (hlavně Armstrong a Hasselhoff :) Už se těším, až budu dohánět své další filmové mezery v ostatních frat pack filmech. Verdikt: 3,5*. ()

jitrnic

Vince Vaughn je sympaťák a docela slušně hraje, narozdíl od všech ostatních zúčastněných pitvořílků (hlavně od Bena Stillera - ten je hodně hodně špatný). A nenudil jsem se. A jinak je to čirá demence. ()

R1CH1E

Já vám nevím, vtipných momentů je tam hromada, ale těch momentů, při kterých se jen křečovitě usmíváte a tváříte se asi jako Chuck Norris na toaletě po 2 týdenní zácpě je tam bohužel taky dost. Vince Vaughn hrál solidně, ale přeci jen jsem na něj zvyklý spíš jako na záporáka. Taylor taky nebyla špatná a Bena Stillera obdivuju, protože udělat ze sebe takového nechutného záporáka a ještě to režírovat a vypustit mezi lidi, to chce opravdu kuráž. Tohle není výtka, ale pochvala. 1. hvězdu dávám za Tudykova Piráta Steva, 2. za super vtipné scény a 3. za Chucke Norrise a Davida Hasselhoffa. ()

Kali4

Je až neuvěřitelné, jakou si Stiller dokáže sám ze sebe udělat legraci, a podobně jako v Zoolanderovi i zde roztáčí ohromný kýčovitý kolotoč sebeironie a situačního humoru. Opravdu hodně moc jsem se bavil a asi až v polovině filmu jsem si uvědomil, na jak velkou šílenost, mnohdy kolísající na hranici dobrého vkusu, se to vlastně dívám. Ale byla to zatraceně osobitá šílenost. Proti svému extravagantnímu a „maximálně zparodovanému“ Whitemu Goodmanovi postavil Stiller sympatického, téměř normálního „civila“, ale i trochu nevýrazného pecivála v podání Vince Vaughna, který tyto lehce rebelující postavy s přehledem zvládá. Dále tu stojí ďábelsky vtipný trenér O’Houlihan (momenty, kdy po svých svěřencích házel nářadí a příbory, mne rozesmály tak, že mě ještě dlouho bolelo břicho) a slavní velikáni jako David Hasselhoff, Chuck Norris („Díky, Chucku Norrisi!“ - geniální :-)) a Lance Armstrong, kteří svými štěky více než pobaví. ()

Ravi

Podle mě podprůměrná komedie, kterou nahoru vyšvihává jen spousta trefných momentů (německý kult D. Hasselhoffa, apod.). Ben Stiller silně přehrává a nejen on. Z děje se mi zachovalo střídání tří momentů - přílišná trapnost, trafné chvilky a přechody mezi tím. 55% = 3/5 ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)