Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

LilDevil odpad!

za herecke obsadenie *, vazne neviem za co by som tomu dala viac. trapne, nasilne, o nicom a tu vtipnost som tam nikde nepostrehla. ona tam nejaka bola vobec?! ()

AdamK.

Parádní komedie, kterou znám snad celou zpaměti. Jen mě trochu mrzí, že nemám taky tak supr načesané háro jako White Goodman ()

Ellush

Absolutně ulítlá komedie. Neoplývá žádným intelektuálním humorem, ovšem na své si přijdou milovníci jednoduchých a tak trochu předvídatelných vtípků - a to od začátku do konce. Má to vtip, neuvěřitelný spád, příjemný děj a sympaťáka Vince Vaughna v hlavní roli. Film, který si stojí za to pustit minimálně kvůli hláškám Patchese O'Hoolihana. Jen mě trošku mrzel český dabing... Takže pro fajnšmekry - jedině v angličtině. :-) ()

Manas50

Dost originální zábava, která vyčnívá z řady dnešních průměrných komedií. Je to určitě díky skvělému námětu a slušnýcm hercům, ze kterých je nejlepší šíleny Ben Stiller. Ten se nebojí udělat si srandu sám ze sebe a ještě za to platit, když film produkoval. Zpestřením jsou taky vtipné cameo role Chucka Norrise, Davida Hasselhofa a pro mě překvapení v podobě Lance Armstronga, kterého bych v žádnem filmu vůbec nečekal. Akorát scénář by mohl být místy propracovanější, určitě by některé vtipy a hlášky vyzněly lépe, ale stejně je to v rámci žánru nadprůměr. 70% ()

Mapl

Z názvu nebo nějakých trailerů mi film připadal jako spíše pubertální komedie s nicotnou zápletkou a přebytkem amerických gagů a trapných scén, avšak z filmu se po shlédnutí vyklubal příjemný zážitek - dobré herecké výkony, trocha amerického humoru (ale právě ne přehršel!) a troška citu - snímku zkrátka není co vytknout a co jsem od něj tajně očekával se mi splnilo téměř do puntíku. Hodně dobrý byl strhující závěr; uděluji lepší 3*! 76 % ()

mseet

Klasický produkt bandy kolem Bena Stillera, tentokrát s Vincem Vaughnem, se všemi svými klady i zápory. Vtipy občas balancují na hraně vkusu, ale to k těmto filmům patří. Kvalitní kousek z dílny Frat Pack. ()

CrashONE

Abych řekl pravdu, nevím, kde vzal tenhle film tak velké hodnocení. Mně se tenhle film vůbec nelíbil. Možná je to tím, že všechno bylo až moc okaté a předpovídatelné. Nesedlo mi ani obsazení herců. Já čekal teda mnohem, mnohem víc. ()

Bornd

Tahle komedie patří k mým nejoblíbenějším. Skvěle jsem se zasmál a navíc to má i sportovní tématiku, což mám nejradši. 5* a jsem schopen přehlédnout i nedostatky filmu jako např. trapné momenty. Musím říct, že scéna s Chuckem Norisem mně totálně dostala. ()

lepo

Nádherná exkurzia na čistú psychiatrickú liečebňu. Výborný úchyl Ben Stiller, ktorý opäť nesklamal a neskutočný Rip Torn v postave fanatického trénera, dávajú tejto hovadinke nádhernú jazdu. Hádzanie kľúčov a kladív pri prvom tréningu nemá chybu.... ()

Aidina

..."Kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči..." Vybíjenou jsem měla ráda a bavila mne, ale v Americe mají asi jiné pravidla. No ještě, že mají nepřemožitelného Chucka Norrise a ten má vždy rozhodující slovo. Partička looserů musí porazit namachrované atlety, aby nepřišla o svojí oblíbenou tělocvičnu Stiller byl na můj vkus až moc kýčovitý, jeho hraní je až na hranici dobrého vkusu. ()

karnifex

No dobře, nízkoúrovňový humor - asi bych se zhlédnutím tohoto snímku nechlubil v Klubu přátel německé filosofie, ale vám přiznám, že jsem se při jeho sledování několikrát od srdce zasmál. A nejvíc asi, když ta východoevropská přebornice "vybila" v hospodě toho chlapíka u jukeboxu - to jsem si musel pustit aspoň 3x po sobě! ()

Goumen

Čekal jsem trochu víc, i tak je to nadprůměrná komedie. Pobavil mě hlavně Ben Stiller jako šílený fitness maniak a Chuck v porotě. ()

Jayk19

Uhneš klíči,uhneš míči:D Jeden z mála dobrých filmů kde mi Stiller nevadil.Vtipy,Gagy na úrovni.Špička v těchhle low komediích ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)