Dálkový řidič Beddoe (Clint Eastwood) platí za vynikajícího boxera a také již z mnoha zápasů vyšel jako vítěz. Tehdy je mu nabídnut skutečně životní zápas: má se utkat s nejbrutálnějším bijcem východního pobřeží. Beddoe by tuto nabídku přijal, avšak bezhlavě se zamiloval do country zpěvačky Lynn (Sondra Locke), která koná vše, aby Beddoa od tohoto zápasu odradila. (Magic Box)

Trailer

Radiq

Po Nikdy neprohrát zase totální eastwoodův odpad. Natočili to asi pro uplně stejnou sortičku lidí, protože to je skoro stejny - jsou tam stejný chyby, je to stejně trapny a nudilo mě to taky uplně stejně. Jedinej, kdo tam vynikal, byl Clyde, kterej umí dávat pravou. Taky netušim, proč tam nasrali zas tu Sondru Locke, z které se v prvnim díle vyklubala něco jako dávačka a děvka, a teď se k ní Eastwood vrátil, čemuž nevěřim ani za nedozrálej mák. Zas tam jsou uplně trapní motorkáři, country hudba, blbá stará matka, boxování do kamery. K těm zápasům a bitkám - všechno je to hrozná amatéřina a fušeřina, tim mi Eastwood teda pěkně posral prkynko u hajzlu. Sice se tam najde pár (pár jako 2) vtipnejch momentů, ale to nic neměni na tom, že to je pekelně podělaná nuda. Jo a koukněte se na ten malovanej filmovej poster - Eastwood na něm vypadá buď jak buzna, kouzelník nebo někdo úplně jinej, kdo asi dělá reklamu na šampon, chch. ()

Martin741

Posledny kvalitny film pana Vychodneholesa z konca 70. rokov. Zacina sa to boxom, ale nie je to o len boxe - hlavny hrdina sa zamiluje do krasnej devy Lynn, ktoru hraje Sondra Locke. Humor je vec vazna panovi Vychodnyles nikdy moc humor, tento film je vsak stale jedn z tych lepsich jeho komedii : 72 % ()

PTuranyi

Voľné pokračovanie filmu "Nikdy neprohrát" svojich priaznivcov nesklame. Opäť je to príjemný príbeh, v ktorom musí Philo Beddoe poraziť silného súpera. Sprevádza ho opäť orangutan Clyde a opäť sa objaví Lynn Halsey-Taylor s country pesničkami, ktoré dodávajú filmu pohodovú country atmosféru. Stále ho prenasleduje partia nešikovných motorkárov a pár rovnako nešikovných policajtov, ktorý sú spolu s Clydeom zdrojom množstva celkom vydarených vtipných scén. Produkcia je stále dobrá, ale stále tu chýba väčší komediálny náboj, hoci epizóda so zháňaním partnerky pre Clydea má celkom bláznivé dôsledky. Takže sa môžete pousmiať ako tento krátky vzťah rozprúdi erotické vášne u niekoľkých dôchodcov. Philo si opäť podá nafúkaných motorkárov, tentokrát však nie päsťami ale asfaltom. Romantická linka má tentokrát šťastné zakončenie a film končí priateľskou rozlúčkou všetkých súperov. Teda až na pár stávkových podvodníkov a jedného policajta. 65% ()

Shit

Vtipnější a svižnější je tohle pokračování oproti Nikdy neprohrát, dokonce mi přišlo, že i Clint Eastwood j v daleko lepší kondici a dokonce vypadal i mladší, ale problémem filmu je trošku slabší scénář a hlavně naprosto stupidně vyřešenej závěrečnej souboj, kterej jinak celkem dobrej film totálně zazdil. Nicméně Clyde je děsně krutej ()

Jino

Druhý díl v podstatě nepřináší nic nového a v některých částech jen kopíruje jedničku (motorkářská banda). Oproti jí je tu však poutavěji odvyprávěný děj a víc srandy. Plusem také je, že obsazení hlavních rolí se nezměnilo a herci jsou stejně sympatičtí jako minule (Sondra Locke dokonce daleko víc). 75% ()

• Sondra Locke jako Lynne Halsey-Taylor ve filmu zazpívá písně „One Too Many Women In Your Life“ a „Too Loose“. (Rominator)
  • Snímek byl uveden v prosinci 1980, aby mohli diváci v době vánočních svátků ocenit nenáročnou zábavnost filmu, a promítal se ve více než 1 500 kinech. (ClintEastwood)
  • Postava Phila Beddoa je jednou ze tří Eastwoodových rolí, kterou si zahrál ve více pokračováních. Druhou je Harry Callahan (série Drsný Harry) a třetí pak Muž beze jména z westernů Sergia Leoneho. (ClintEastwood)