Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Goldenhair

Co se stane, když se nenapravitelný sukničkář jednoho rána probudí a zjistí, že má "dar" slyšet všechny myšlenky něžného pohlaví? I přesto, že jsem tuto komedii viděla už mnohokrát, ani teď u mě neztrácí na půvabu. Je vtipná a okouzlující, stejně jako její dva představitelé. Výborné herecké výkony Helen Hunt a Mela Gibsona jen potvrzují, že tento film patří k nadprůměru žánru. ()

Magneto

Noooo...v každom prípade to nebolo vôbec, ale absolútne vôbec to, čo som čakal. Tento film ma obchádzal 7 rokov vždy som ho bral len ako ďalšiu Melovu komédiu. A nakoniec sa z toho vzkľula ťažká romantika. Obdivujem Mela Gibsona, je to pán herec. Počas filmu som sa nenudil, akurát tesne pri konci som si povedal že je to trošičku dlhšie ako by to film potreboval, ale celkovo som spokojný. ()

Mrkvič

To by bylo bezvadný :) Film nabízí něco zajímavého, co by zaujalo skoro každého. Navíc sledujeme Mela Gibsona v jedné z mála rolí, kde nehraje svou typickou fyzickou roli. První polovina filmu snad ani nemá chybu, chytlavá, zajímavá a vtipná. V druhé části se to už hemží žánrovými vzorci, ale stejně ještě občas dokáže film překvapovat svou originalitou. ()

Bobik9

Skvělá komedie s výborným obsazením a naprosto jedinečným nápadem. Jedinou slabinou, ale opravdu velkou je délka filmu, která celkový dojem ze snímku opravdu hodně sráží. Kdyby to bylo o půl hodiny kratší, tak se jedná opravdu o jednu z nejoriginálnějších a nejpříjemnějších komedií, co jsem kdy viděl, bohužel to tvůrci moc nátáhli a postupem času kazili ten skvělý nápad. ()

Tyny

Vtipný, pohodovým film s plynulým a svěžím dějem u kterého jsem se velmi dobře bavila. Mel Gibson ve své roli opravdu zazářil, velice sympatická role, která mu skvěle padla. Takto nějak si představuji skvělé herecké výkony, vtipné scénky a originální a záživný děj. Jedna z nejlepších romantických komedií. Zaručený recept na dobrou náladu. :) ()

Ryuuhei

Zdařilá a hlavně originální romantická komedie, kde jediné, co se mi moc nelíbilo, bylo to jen lehce uřízlé zakončení bez epilogu. Ale čert to vem. Jinak jsem s filmem velice spokojen a je škoda, že se filmy podobné kvality z žánru již moc netočí. ()

BS

Romantická komedie na kterou se vždy rád podívám, protože je skvěle ujetá svým námětem...Navíc Mel je borec a Helen Hunt kočka :) ()

sallyann

Celkem dobrý snímek. Oblíbený představitel Hawkeyho Pierce opět na scéně. Scéna, kdy si Gibson zkouší kosmetické pomůcky žen patří mezi to nejlepší z celého filmu ()

lennyd

Nick Marshall (Mel Gibson) má vcelku úspěšně nakročeno k nové pozici kreativního ředitele v reklamní agentuře - o to víc je překvapen, když toto místo dostane Darcy Maguiere (Helen Hunt). Že zrovna přišla z konkurenční agentury by pro Nicka nebyla tak hrozná potupa, jako to, že je to ženská. Vždyť ženské jsou na světě jen proto, aby dělaly to, co je pro Nicka nejlepší. První úkol který Nick od Darcy dostává je vcítit se do ženské mysli, aby mohl co nejlépe vymyslet reklamu pro ženské oddělení Nike. Jenže šťastnou /či nešťastnou/ náhodou je Nick zasažen elektrickým proudem, a ráno zjišťuje, že má schopnost slyšet, co si ženy myslí a hodlá to využít pro svoji kariéru... Tento film zraje jako víno. Když jsem jej viděl poprvé, tak to pro mne byla jen tuctová komedie - sice s vcelku originálním námětem, ale nic víc. Jenže od té doby se mi film podařilo vidět ještě několikrát, a čím dál tím víc oceňuji jak skvělého Mela Gibsona, tak i Helen Hunt (stejně tak jako v menších rolích Alana Aldu či Marisu Tomei), spoustu více či méně vtipných scén ale hlavě samotný scénář. Výborná komedie, kterou kazí snad jen trochu rozplizlý a natahovaný konec ... ()

Chris Masters

Vynikající snímek. Skvělý Mel Gibson filmu dodává komedii a Helen Hunt mu dodává krásu. A beru v potaz že myšlenka filmu nemá chybu, pánové kdo by nechtěl mít takovou schopnost jako měl Nick Marshall?? 100% ()

geklon

To snad né. Mel se naučí Venušancky. Ač je to mainstream jak z učebnice, já se celkem bavím, má to nadhled, zápletku, ale po příjemný začátku se z komedie stává ta signalizovaná romantika. Po první půlce, už zase myslím víc na nové vydání Penthausu a kde se sejmu s kámošema, než na snímek samotný. Po čem Ženy touží? Po tom, abyste dokoukali film, umyli nádobí, namasírovali jim nohy a poslouchali co všechno musí udělat zítra. Díky Mele, kdybys alespoň jednou dal Huntový pěstí do držky, asi bych hvězdu přidal. ()

Pavlínka9

Viděla jsem to opět asi po 15ti letech :D :D A je zajímavé, jak člověk s postupem času rozumí plno věcem víc a víc :D Bavilo mě to ohromně - ať už tím námětem, ale obrovský podíl tady má Mel Gibson, který v té roli byl bravurní. Děsivá myšlenka, která i pro něj v počátku byla hodně těžká - poté byla zajímavě přijata a pracoval s ní tak, že z toho mohl leccos vytěžil. Celý ten film je skvělá pohoda, který má něco do sebe a možná by i muži aspoň z pár procent mohli porozumět tomu, po čem ženy touží ;) ()

YumiOkami

krasny film s hezkou myslenkou; aneb proc stale potrebujeme feminismus a muze, kteri se neboji projevit sve emoce. — zkuste naslouchat zene a podivat se na svet jejima ocima..♥️ || ❝𝐖𝐡𝐚𝐭 𝐤𝐢𝐧𝐝 𝐨𝐟 𝐤𝐧𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐢𝐧 𝐬𝐡𝐢𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐚𝐫𝐦𝐨𝐫 𝐰𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐈 𝐛𝐞 𝐢𝐟 𝐭𝐡𝐞 𝐦𝐚𝐧 𝐈 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐧𝐞𝐞𝐝𝐬 𝐫𝐞𝐬𝐜𝐮𝐢𝐧𝐠 𝐚𝐧𝐝 𝐈 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐥𝐞𝐭 𝐡𝐢𝐦 𝐰𝐚𝐥𝐤 𝐨𝐮𝐭 𝐦𝐲 𝐝𝐨𝐨𝐫?❞ 👩‍🦳💭 ()

Tomesh

Je tam pár momentů, který vám možná vykouzlí úsměv na tváři. Po hodině začíná nudit a ke konci už jenom přetáčíte.. ()

Mihail123

Jedna z mála dobrých (originálnych) komédií. Celý film tiahne hlavne perfektné herecké obsadenie (Mel Gibson, Helen Hunt). ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)