Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Anderton

Ako je už nepríjemným zvykom pri komerčných komédiách, musím povedať, že zo sľubného námetu sa dalo vytrieskať omnoho viac. Mohlo to byť viac vtipné, viac trefné, viac vulgárne a menej romantické. Proste priemer, ktorý sa snaží zapáčiť každému aspoň trochu, aby na to išli do kina všetci a príliš po ňom nebrblali. Natočil by som drsnejšiu dvojku, kde chlap bude skutočne vedieť, o čom ženy rozmýšlajú a nebude mu z toho dvakrát dobre. 12 rokov po jednotke je už iná doba a publikum, ktoré by to ustálo. ()

Frajer42

Tak konečně nastal onen slavný den a největší tajemství vesmíru, ženská mysl, bylo odhaleno i mně. Mel se zde představil v docela atypické roli, kde si zahrál obrovského ženského svůdníka. Docela to klukovi šlo. Trošku mě zarmoutila přemíra nehezkých slečen. Mému oku se zalíbila snad jen ta šedá myška se sebevražednými sklony. Pár vtipných momentů se najít určitě dalo. Bohužel je tato komedie šíleně schématická a naprosto předvídatelná, což ji škodí na kráse. Taktéž si myslím, že zkrácení o nějakou tu půlhodinku by filmu rozhodně slušelo. Nicméně jako kulisa k dobrému pití a ještě lepší společnosti snímek poslouží znamenitě. Lepší 3! ()

nash.

Mel to rozjíždí na plný plyn a s takovou razancí, že by mu ani Mad Max nestačil, Helen Hunt ještě krásná, Maria Tomei jako vždy bez chyby. Netuctová záplekta, humor s romantikou vybalancované, spousta nápadů a gagů. Bavilo mě jak to bylo emancipované a proženské a současně sexistické a sžíravě protiženské. Bavil mě Gibson v komediální rovině. A přece to nefungovalo, jak by mělo. Občas to balancovalo nebezpečně blízko trapnosti, občas tempo uvízlo ve voleji, kde se sice slunce třpytilo na hladině, ale dostat se dál byla fakt fuška. Každopádně je to film, který stojí za vidění a možná mu dám ještě jednu šanci. ()

WANDRWALL

Byl jsem na tenhle film pozván do kina. Odmítl jsem. Zvoucí mi potom řekla, že to byl skvělý film. Jelikož jsem znal zvoucí tehdy již dostatečně, tedy - jak myslí, jak cítí, jak prožívá a jak hodnotí, tak jsem věděl, že to nebude pro mě nic moc. Později, kdy se začal tenhle film "Po čem ženy touží" dávat často v televizi, tak jsem na chvilku nabyl dojmu, že v něm je i něco poučného. Tento pocit ze mě ale dost rychle zmizel. Navíc mi vadí tak přehrávající herec, jakým je pro mě Mel Gibson. A přece dávám dvě hvězdičky, ale kdyby se ten film nenatočil, jako řada jiných, tak by se nic nestalo. ()

Arsenal83

Ktorý chlap by nechcel toto aspoň na hodinu zažiť? Pre mňa jedna z najlepších romantických komédií v dejinách filmu. Mimoriadne vtipná, tak správne romantická a k tomu sa pridali excelentné herecké výkony. Gibson a Hunt to je neskutočná záruka kvality, Tomei ako bočná rola je tiež výborná. Jediná mi vadila Gibsonova dcéra, ktorá vyzerala otrasne, ale tento nedostatok odpúšťam. ()

klerik

Prehliadka Gibsíkovho komediálneho talentu + sladká romantika. Vydarená komédia, ktorá sa postupne mení na trošku nereálny ľúbostný príbeh... ()

Crocuta

Opravdu vtipná, milá komedie - asi tak do dvou třetin filmu. Od té doby co Mel "zmoudří" (nebo zmagoří?) a začne rozdávat rozumy o tom, jaká jsem my chlapi sobecká stvoření (neřku-li hovada) neschopná naslouchat ostatním (rozuměj ženám) se mi snímek začal dost nelíbit. Bohužel se nakonec hodně projevilo že film režírovala žena. Bavil jsem se velmi dobře, ale výše zmíněná moralistní poselství si mohou tvůrkyně strčit... do kabelky a odnést si je na schůzku s partnerem do manželské poradny. ()

LaciLC

Ja na tejto komédii nevidím nič výnimočné. Videl som ju raz a to mi úplne stačilo. Nevravím, že som sa trochu nepobavil, ale nudil som sa hrozne a tie dve hodiny mi prišli ako pol dňa. Druhýkrát to už vôbec nemalo zmysel a asi ani mať nebude. V konečnom dôsledku pre mňa strata času. ()

triatlet

Komedie, která splní svůj cíl: POBAVÍ. Velice příjemná oddychovka. Kdyby si Nick nedepiloval nohy, tak by se celá komedie asi ani nerozjela:-D ()

sharky

Velmi vtipná, originální a nápaditá komedie se skvělým Gibsonem, který opravdu exceluje. Jenom ten klišovitý konec to kazí. ()

honajz

Nápad je to zajímavý a v rámci komedie jakž takž funguje (s jistým poselstvím, že kdyby se chlapi přizpůsobovali ženám, přestanou být chlapy), ale díky zvolenému žánru se prostě jen klouže po povrchu a námět slouží jen k rádoby vtipným situacím postaveným na rozdílnostech pohlaví. (Takže by se možná dalo říct, že jde - navzdory snaze režisérky, o antifeministický film.) Raději bych ale viděl něco více ve stylu muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, případně něco o rozdílnostech mužské a ženské logiky, či chvil, kdy ženy nevědí, co chtějí, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou. ()

hansel97

Pokud byste mi řekli zhruba děj filmu, tak opravdu budu čekat jednu z největších kravin, které kdy spatřily světlo světa, ale Nancy Meyers se kupodivu dokázala s tímhle ošemetným nápadem, který se jí podle mého názoru mohl i vymstít, vytáhnout. Opravdu výborná komedie, jako asi u každé komedie bych řekl, že moc dlouhá, ale jinak nemusím vytýkat nic. Herci jsou super a vše šlape jak po másle. Možná trochu častěji nějaká hláška nebo opravdový vtip by byli v pohodě, ale jsem spokojen. ()

SOLOM.

Tak a můj poslední komentář i hodnocení tohoto roku patří této vcelku povedené komedii. Osobně bych sice raději tuto „schopnost“ nikdy neměl, ale Mel Gibson si s tím dokázal poradit po svém, i když se párkrát dostal do nepěkné situace. Ono je vážně lepší ženským raději nerozumět. Helen Hunt mám docela rád, nenudil jsem se, docela se i pobavil, takže dávám lepší průměr. 60% ()

ARI50

Nápad na tuhle komedii je skvělý a herce skousnu ale přece představa mladých herců by byla ohromná bomba a tak se prostě i smířit s menším zabavením protože to mělo svůj super nápad. ()

Bauer

Bájčná romantická komedie a pro mně osobně skvělá záležitost u které jsem si výborně odpočinul. Velmi mně zaujal originální scénář, který je vtipný a dobře zpracovaný .Vidět znamenitého herce jako je Mel Gibson v romantických komediích jsme zatím neměli moc možností vidět, takže tato role je i malým překvápením. Každopádně Mel Gibson dokáže zahrát opravdu cokoliv a především vždy výborně. A hlavně je vidět, že natačení komedií si užívá a komedie mu děsně moc sednou. K němu se náramně hodila krásná Helen Hunt. Ze začátku to mělo dobré tempo, jenže ke konci ho docela slušně ztratilo a už to nebylo ono. Proto dávam "jen" 4*!! ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)