Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

corpsy

Jedna z najvydarenejších Sandlerových komédií. A opäť s Drew Barrymore, s ktorou si zahral už v skvelej PIESNI PRE NEVESTU. Tu im to svedčí ešte o niečo viac. Milá a vtipná komédia, a čo je na moje prekvapenie skvelé, že je aj dobre napísaná. ()

zablaga

Možno že ma to zo začiatku, až tak neokúzlilo, ale keď to človek vidí asi po 50x a stále je to ako po prvý raz, uvedomí si, čo je to dobrý film. A najmä pri dnešných komédiách, pri ktorých je z 50 dobrá 1. Treba to oceniť:) Je to krása:)5* ()

Marek1991

Jednoduché, nenáročné, zábavné, romantické, proste milé, no nejak silné. Sandler a Barrymore nie sú zrovna moji obľúbenci a tak som rád, že to aspoň vtesnali do nejakej peknej krajinky, akurát to tými vylepšeniami stráca na reálnosti. škoda, že ich nenapadlo ju dať vyšetriť vedcom, či špecialistom z lekárskych oborov, takto je to len príjemná romantická komédia, kde láska mnohé vyrieši. Mne sa však z toho roku na túto tému páčil viac film Nae meori sogui jiugae, i keď tam sa nejednalo až o tak veľký zdravotný problém. Ale nech je jak je, dá sa na to pozerať, je to celkom pohodový film. ()

Torision

Tenhle film jsem si oblíbil.Nechybí mu vtip, lehkost ani originalita. Příjemná romantika s nádechem dramatu, vyúsťující v reálný konec (naštěstí dobrý). Adam Sandler je tady dost dobrej a pro Drew Barrymore mám strašnou slabost. A navíc supr vedlejší postavy -např. Henryho kámoš Ula nebo Lucyin brácha Doug. Rozhodně pohodová záležitost. ()

liquido26

Velice příjemné překvapení, jaké bych snad ani nečekal. Zábavná a lehce dojemná komedie stavící na hodně originálním nápadu. ()

DDT

Konečně mi to došlo. V Hollywoodu točí takhle průměrné filmy schválně. Večer na ně jdeme do kina, přes noc je zapomenem a zítra můžem zvesela jít zas na další podobnou koninu. ()

F.man

Kupodivu příjemný Sandler, kupodivu milá Drew Barrymore, kupodivu ne tak hloupé, kupodivu ne tak trapné (až na prvních cca. 10 minut), kupodivu dokonce vtipné a kupodivu a to nejvíce docela originální (jasně Hromnice napadnou asi všechny). I napotřetí jsem se docela bavil. The Beach Boys? How nice of that man to give me a CD that will remind me of all the wonderful times I shared with his daughter. What an asshole! ()

Marsik

DVD 17 (CZ) - Před těmi devíti lety to byla skvělá zábava a ani dnes Sandler s Barrymore nenudí. Zejména scéna, jak u baru předstírá, že pláče, protože neumí číst nebo hláška směřující na mrože, aby si místo kondomu vzal futrál na lyže :) Zkrátka jsem si dnes příjemně zavzpomínal na rok 2004, kdy jsem 50x a stále poprvé shlédnul v krátkém čase sice ne 50x, ale párkrát to bylo. Dabing (Rašilov) moc povedený. 80% (with J.) ()

Kryton

Výborná Sandlerovka! Jediná vada je Drew Barrymore , která mi pěkná vubec , ale vubec nepripadá (nejen v tomto filmu). ()

bloom

Byl jsem v náladě, kdy jsem se poteboval oderagovat a to se mi s 50x a stále poprvé povedlo na 100 %. Ano, je to nenáročná komedie, kde u některých vtipů obrátíte oči v sloup, nicméně od první chvíle naladí na vlnu maximální pohody. Rád jsem si v malé roli užil Dana Aykroyda a oceňuji i ne úplně jednoznačný happy-end. Poctivé tři hvězdičky. ()

themic

Adam Sandler a Rob Schneider, jsou asi velmi dobří přátelé , protože jsou na každém snímku spolu, na tom asi něco bude. Romantiku a komedii v tomto skloubili opravdu skvěle! Sandler a Barrymore se vzájemně doplňují, takže film hodnotím čtyřmi hvězdičkami. ()

Adman

Skvělá romantická a vtipná podívaná! Přiznám se, že tento filmek se mi opravdu líbil i přez to, že na konci jsem nevěděl jestli brečet nebo se smát kvuli vecpání vtipu do dojemné scény. Vskutku povedené vtipy které určitě mají konkurenci, ale na stejné úrovni. Jak říkám, velice kvalitní humor založený na dokonalém námětu a scénáři. Romantické komedie patří rozhodně do mých nejoblíbenějších žánrů (jen bych upozornil že tím "komedie" myslím že je film místy vtipný, jak někteří autoři svůj rádoby vtipný snímek mylně nazývají). Pokud bude člověk jen v klidu sedět a vychutnávat si rozkošný páreček myslím, že se mu film bude líbit. ()

Korbitch

Ach ten Sandler. Bud ho miluješ nebo nenávidíš. Jenže, když ho miluješ, není co řešit. Sandlera prostě můžu, a když má po ruce ještě Schneidra, tak to už je naprostej mazec. Schneidrova hláška z tohoto filmu:"Věř mi nebo ne, ale tohle je mý zdravý voko." a ukáže si na uplně bílé oko....to musí položit každýho. Super příběh, skvělý humor, nepřekonatelný božský Adam. Dal bych pět, ale to byste si už taky mohli myslet něco o buzerantovi že??? ()

SaNcHeZ_cz

Vydařená romantická oddychovka, která srší překvapivě příjemnou atmosférou, slušnou hudbou a celkově hřejivým pocitem po jejím shlédnutí. ()

Lukrecie

Sandler hraje a chová se jako dement a nechutně přehrává. Casanovu mu vůbec nevěřím.  Na víc jak 3* to nemá ani náhodou. První půlka hodně slabá, druhá o dost lepší. ()

JJ.Gibson

Tohle pro mě byla ta nejsmustnější romantická komedie, kterou jsem kdy viděl. Ale neuvěřitelně se mi líbila! Zcela mě polapil krásný příběh a místy i dojal. Hlavně kvůli přesvědčivým a milým výkonům všech herců... A o humor samozřejmě není nouze :) ()

GodComplex

Na jedne strane slibny namet ala Groundhog Day, par vtipnych scen, krasna Hawaii a tradicne ultra sympaticka Drew Barrymore stavici si z vafli domecky. Na strane druhe dvojice Sandler + Schneider rozjizdejici svou klasickou trapno party. 5/10 ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne