• HellFire

Tady jsem se nechal nachytat názvem a účastí Jima Carreyho (i když už ten originální americký název zní jako něco z pornografického průmyslu). Já bláhový jsem si totiž myslel, že se podívám na komedii a místo toho jsem dostal jen depresivní film, kde jsem se zasmál... jednou. Nejvíce do kolen mě dostávaly scény s krádežemi, které byly natočeny tak, že je to vlastně sranda... mamka s taťkou jdou vykrádat obchody, aby bylo na účty.(21.11.2015)

Jim Carrey prostě umí. Tahle komedie je dle mého postavená jen a jen na něm a on to sám o sobě utáhne. Obsazení "vedlejších" rolí je sice celkem v pořádku, ale něco mi tu prostě chybělo - Téa Leoni se mi nehodí do čistě komediálního filmu, neumí být nějak extra vtipná, naopak hlavní padouch by mohl být víc padouchovatější :) Sem tam mi taky režie nepřišla na nějak vysoké úrovni, proto jsou 4 * tak akorát.(26.9.2008)

Když o tom teď tak přemýšlím,byla asi pěkná blbost chodil na tohle do kina,přesto jsem se celkem slušně pobavil.Taková příjemně nenáročná oddychovka s výborným Jimem Carreym a možná ještě lepší Téou Leoni.Trochu mi tenhle film připomínal Dannyho parťáky.Nečekejte od toho komedii století a nemůžete být zklamaní.70 %(21.2.2009)

Rozpočet $100miliónovTržby USA $110,332,737Tržby Celosvetovo $202,026,112║ dosť slušný rozpočet na komédiu, aspoň vidieť koľko veľa niekedy stoja kontrakty hercov _Tak nič prevratné sa nekoná a Jim Carrey z jeho ako že komickými gestami pôsobí až moc trápne až zašlo, už by veru stačilo a na viac vypadá v že úlohe akosi moc staro, ošumelo. Film sa nedokáže vymaniť po celý čas z priemernosti aj keď ponúkne zopár zábavných scénok, v celku to neprináša nič nové, takže druhú pozretie v tomto prípade ani moc nehrozí.(1.7.2008)

• Jordan

zatiaľ najslabší (celovečerný) film jima carreyho: pár kostýmov, pár pesničiek a pekná téa to sotva ťahajú na slabé 2, a to i napriek detailíkom ako trávnik, štekajúci pes a španielsky hovoriaci syn - to už je totiž klasická, tradičná výbava hollywoodskych rodinných komédií a dá sa s tým narábať oveľa zábavnejšie; je to síce krátka, no predsa len nezáživná nuda; nevidel som pôvodnú komédiu, ktorej je tento nepodarok remakeom, s jane fondovou, no nechápem, že do tohto jim (nielen herecky, ale aj produkčne) šiel, je to slabé; a judd apatow na scenári? - sa tiež veľmi nepredviedol; ruku na srdce: aké je vlastne morálne posolstvo tohto filmu? veľmi zvrátené - vskutku skazená vizitka hollywoodu; záver je úplný riedky čaj, no proste - zabudnúť, že ste to videli, vôbec nie je hanba...(10.6.2012)

• - Při natáčení scény vykrádání kavárny Starbucks si Téa Leoni při pádu přes pult vážně poranila rameno. (imro)

• - V scénke, kde sa Dick (Jim Carrey) snaží vytlačiť novú kópiu formuláru a ukrýva sa v strešných trámoch, pri pokuse dostať sa dole spadne. Pád bol reálny a herec dopadol tvrdo na podlahu. (misterz)

• - 100-milionový remake vynesl během úvodního víkendu (23. – 25. 12. 2005) 21,5 mil. dolarů a celkový výdělek v USA převýšil 110 milionů. (imro)