Když nevezmu duševní klystýr své duše JCVD je tohle nejlepší Van Damme minulého desetiletí. Rozumnějte nejedná se o žádné veledílo. O produkcích na americkém území si může nejznámější Belgičan tak leda nechat zdát. Tady jsme se přesunuli i se štábem do Rumunska nebo Bulharska. Máme zde odsouzeného Američana, který se dostává do nejhroznější ruské věznice a musí se o sebe naučit nějakým způsobem postarat. Zpočátku mu chybí životní síla, což je pochopitelné po ztrátě milované manželky. Ve vězení se konají zápasy a co by to bylo za dozorce, aby si Van Damma neproklepli a nezajistili mu místo v levém rohu vězeňského dvorečku. Co by to bylo za vězeňský snímek, aby se také Van Damme nepokusil o útěk. Pravdou je že závěrečné minuty zachraňují dojem jak se jen dá a výsledkem je 60% PS: Známe herce zde opravdu nehledejte.(8.11.2017)

Veľmi slušná Van Dammovka, ktorá sa mne dosť páčila. Vidno tu viacej kvalít, aj keď sa to nieslo v béčkovitom štýle. Jean Claude konečne hrá trocha viac ako obvykle, no ostatní herci sú ledva priemerní. Dej plynie rýchlo a baví dostatočne na to aby nezačal nudiť ani po čase. Akčné scény nie sú prehnané a vyzerajú celkovo slušne. Dramatickosť je tu taktiež celkom dobrá. Tento film určite nie je strata času. 60%(2.2.2009)

Snáď posledný z Van Dammových filmov na ktorý sa naozaj dalo pozerať. Trúfam si povedať, že je to jeden z najlepších snímkov Van Dammea. Je to niečo iné ako len akčný film. Príbeh muža, ktorý sa dostane do väzenia kvôli pomste. Vo väzení stratí svoju dušu a jeho láska k milovanej žene ho k nej zase dovedie. Film je veľmi pútavý a hlavný hrdina, čuduj sa svete, je veľmi výrazný. Jeanovo herectvo je o 100% lepšie než v jeho všetkých predchádzajúcich filmoch dohromady.(7.1.2015)

Tak to ma teda Jean-Claude Van Damme týmto snímkom príjemne prekvapil. Jedná sa o klasický väzenský akčný film, avšak funguje to celkom dobre. Prostredie ruskej basy a jej nedobrovoľní obyvatelia, na ktorých dohliada skorumpovaný personál, dáva Van Dammemu, ktorý tu hrá odsúdeného amerického občana, priestor pre nejeden pästný súboj. Popri tom má "In Hell" i hlbšiu ideu o zachovaní si ľudskosti v takejto ťažkej situácii. Aj samotný Jean-Claude tu pôsobí chlapským dojmom. Nie je to už len ten nagelovaný svalnatý fešák. Pre mňa je to jeho najlepší film, čo som dosiaľ videl. Som rád, že som mu dal po rokoch šancu. Nesklamal, prekvapil, potešil. ***(23.1.2008)

Solidní béčko, s dobrou atmosférou a po herecké stránce slušným Van Dammem!! Že se nedočkáme ničeho originálního nevadí, protože film baví od začátku až do konce a to se počítá!! Co dodat? Asi nic, myslím, že tímto filmem začal Van Damme stoupat pomalu ale jistě nahoru z filmového bahna!! Jednou větou: I za malý peníz se dá točit, jen musíš vědět co a proč!!(19.3.2009)

• - Postava Lawrence Taylora je pojmenována 451, čímž symbolizuje odkaz na román Raya Bradburyho "Fahrenheit 451". (KucC)

• - Ve scéně, kdy hlavní hrdina (Jean Claude Van-Damme) odjíždí generálovým autem z věznice, ukazuje ručička tachometru nulovou rychlost. (Terva)

• - Natáčalo sa od júla do augusta 2002 v Bulharsku. (m.a.t.o.)