poster

Peklo

 • USA

  In Hell

 • USA

  The Savage

 • Slovensko

  Peklo

Akční / Thriller / Drama

USA, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • otík
  ****

  Světe div se, ale vzniklo opravdu zajímavé vězeňské drama v hlavní roli s Van Dammem. Žádné rotačky, kopy a chvaty, ale pořádný mužský souboj, kteý bolí na obou stanách. Příběh se vyvíjí celkem pochopitelně a prozřetelně, co je však nové, je herecký přístup Van Damma, který konečně nepředvádí machra, ale hraje zcela prostého a obyčejného chlápka, který se umí pořádně rvát. Velmi kvalitní vězeňské drama.(12.1.2004)

 • maverick10
  ****

  Ze by konecne film s napadem a chytrym zpracovanim? Ano je tomu tak, tady konecne nejde jenom o lamani koncetim a prekonani trojiteho kopu se ctyrmi vruty. Film ma spad, ma myslenku a dobre zpracovani. Chtelo by to jenom pusobivejsi scenar a lepsi rezii. Sice to na 4* neni, ale rad je dam. Zatim nejlepsi Van Dammuv film, jak uz tu bylo nekolikrate zmineno.(26.11.2006)

 • Amroth666
  *****

  Dost bylo srandy! Tomuhle se může člověk jenom smát, píše většina znalců na csfd, kteří tady přesně ukazují, jak moc jsou ovlivněni názory výše bodovaných uživatelů. Tenhle film má chyby, ale maximálně takové, že když někdo napíše, že je film dobrý, píše chybu. Film je dokonalý. Další chyba je, když někdo napíše, že film je neprofesionální. Přál bych vám, abyste někdy byly v takové věznici, protože byste aspoň poznali, co je na světě jiných, lepších a chytřejších lidí. Teď nemám namysli tuhle věznici. Film i přes občasnou filozofii, krvavé, nechutné, odporné ale zároveň skutečné bitky nese to jedno známé slovo. " Skutečnost". Tenhle film je jako vystřižený článek z novin o nejkrutějších vězeních. Řeknu vám ale jedno. Tohle ještě není to nejhorší vězení. Najdeme tady Suky, děvky, svině, blázny, mafii, americké hrdiny, mladou nevinou kůži, která pozná Ruskou mafii v čele s Andrém, uprchlíky, kteří to po chycení těžce schytají nebo už konečně po celou tu dobu skrytého Miloše, který si s Van Dammem nádherně potyká a hodí i nějaký ten rytmus na zeď. Tyhle slova myslím s tím největší respektem. Tenhle film nabízí přesně tu atmosferickou vězeňskou kázeň i nekázeň a je jenom na vás, jak ji vezmete. Každopádně dobře neskončíte. Vynikající Jean-Claude Van Damme. Moc filmů jsem s ním neviděl. Povídá se ale, že tohle je jeho nejlepší role. Z mých pár vyděných filmů s jeho hlavní rolí tvrdím totéž. Snad jediná role v jeho kariéře, kdy neuměl na začátku ani kopačku, ani podobné umění. Uplácení nemá smysl. Film, který nezná hranice a film s neohraným a originálním bezcitným a emocionálním koncem. Jen mi ještě poraďte, kde bych sehnal ten vynikající soundtrack. Ať hledám kde chci, soundtrack nenacházím. Byl ale pro mně obrovským poslechovým zážitkem. ____ Tohle není Amerika, nedělej hrdinu. ____ Suka, stojíš mi v cestě. ____ Takže večer ____ a podobné narážky, to je všechno skutečnost a pravda. ____ OST 5/5 ____(19.8.2010)

 • MM_Ramone
  ***

  Tak to ma teda Jean-Claude Van Damme týmto snímkom príjemne prekvapil. Jedná sa o klasický väzenský akčný film, avšak funguje to celkom dobre. Prostredie ruskej basy a jej nedobrovoľní obyvatelia, na ktorých dohliada skorumpovaný personál, dáva Van Dammemu, ktorý tu hrá odsúdeného amerického občana, priestor pre nejeden pästný súboj. Popri tom má "In Hell" i hlbšiu ideu o zachovaní si ľudskosti v takejto ťažkej situácii. Aj samotný Jean-Claude tu pôsobí chlapským dojmom. Nie je to už len ten nagelovaný svalnatý fešák. Pre mňa je to jeho najlepší film, čo som dosiaľ videl. Som rád, že som mu dal po rokoch šancu. Nesklamal, prekvapil, potešil. ***(23.1.2008)

 • Expendable
  *****

  Film doslova našlapaný herectvím, duševní filozofií a nečekanými zvraty.JCVD tady ukazuje nejlepší scénky jednou při zápase překouše hrdlo jednomu vězni a pak ho za to pošlou na samotku.Tam po čase celej zaroste a začne se zvedat na tyči, která čouhá ze stropu, povídá si s můrou a zatím jak jde čes, tak si plánuje svůj útěk.Dějově hodně podobné Shawhenku a s Van Dammem se mi tento film líbil mnohem více než Shawsheneke.Van Damme byl takovej lepší a svalnatější Andy Duffersen a Van Dammův spoluvězen byl takovej ostřílenější Morgan Freeman.Navíc tohle se odehrávalo někde v Rusku přesněji v Kremlu a vězenské prostředí vypadalo věrohodněji než ve Shawshenku.(1.8.2009)

 • - Postava Lawrence Taylora je pojmenována 451, čímž symbolizuje odkaz na román Raya Bradburyho "Fahrenheit 451". (KucC)

 • - Ve scéně, kdy hlavní hrdina (Jean Claude Van-Damme) odjíždí generálovým autem z věznice, ukazuje ručička tachometru nulovou rychlost. (Terva)

 • - Po filmech Maximální riziko (1996) a Replikant (2001) se jedná o třetí spolupráci mezi režisérem Ringo Lamem a hercem Jean-Claude Van Dammem (kedl)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace