Bez jakékoliv nadsázky můžu říct, že Peklo je nejlepší Van Dammův film co jsem zatím měl možnost vidět. Příběh je více než slušný a nejenom Van Dammovi nepřátelé dostávají po držce, ale i samotný hlavní hrdina, kterému uštědří nemálo ran do žeber. Sice to skončilo tak jak jsem čekal, ale tak to u akčních filmů bývá a já mohu jen konstatovat, že takovýchto filmů by si Van Damme zasloužil určitě víc.(26.12.2006)

Velmi povedená traumatizující směs akce a dramatu odehrávající se v otřesných podmínkách ruského vězení, kde si žádný z muklů není jist zítřkem. Byl by omyl řadit snímek mezi Van Dammova béčka. Místo kopu z otočky uvidíme JCVD zlomeného a fyzicky i psychicky na dně. Dozorci i vězni, obsazeni hrůzu-nahánějícími ruskými bijci, surovostí nešetří. Vydařeně dusná atmosféra a působivé tvrdé prostředí utváří jeden z povedenějších snímků o útrapách vězení. Drsné praktiky z káznice lze dále zhlédnout například v dramatu Věznice. Alternativa: Lock Up, Celda 211, Animal Factory, Prophète, R, Lockdown.(25.11.2006)

asi jediný film s JCVD, který se mi opravdu líbil... nespravedlnost tady soupeří se spravedlností.. kdo ale vyhraje?? jeho postava se během filmu hezky vyvíjí... ze ztroskotance se zrodí někdo, kdo ale není a pak pokračuje dále.. ale kam?? postaví se proti všem..a s pomocí dalších se postará o to..v co celý film věříte ;)(31.3.2009)

Solidní béčko, s dobrou atmosférou a po herecké stránce slušným Van Dammem!! Že se nedočkáme ničeho originálního nevadí, protože film baví od začátku až do konce a to se počítá!! Co dodat? Asi nic, myslím, že tímto filmem začal Van Damme stoupat pomalu ale jistě nahoru z filmového bahna!! Jednou větou: I za malý peníz se dá točit, jen musíš vědět co a proč!!(19.3.2009)

Prvni pulka slabota delaji z toho az moc vazny drama JCVD se az moc snazi hrat dostava na drzku vzpomina na mrtvou manzelku a dokonce pokeca i s litajici murou! no ve druhy polovine prijdou aspon drsny a krvavy souboje ktery dojem trochu vylepsi konec byl taky docela dobrej ale nevim proste no tech kecu radoby dojeti a dalsich blbosti je tu moc po tyhle strance tvurci filmu ambice nestihaji naplnit ani nahodou souboju ne mohlo ale melo byt vic zkratka prumer vic v tom nevidim ani si to ten film nezaslouzi(18.3.2013)

• - Po filmech Maximální riziko (1996) a Replikant (2001) se jedná o třetí spolupráci mezi režisérem Ringo Lamem a hercem Jean-Claude Van Dammem (kedl)

• - Natáčalo sa od júla do augusta 2002 v Bulharsku. (m.a.t.o.)

• - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Eldrick)