• Mahalik

Málokdy vystihuje název přesnou podstatu filmu, jenže Peklo bylo opravdu peklo. Dammeovo filmy jsem nikdy neočuchával s nadšení a většinu z nich jsem po pěti minutách vypnul, protože to bylo otřesný, ale In Hell mělo docela slušnou naději u mě uspět. Všechno uhořelo v době, když Kyle začal mluvit s můrou, která vypadal mimochodem fakt děsivě. Nápady byly obšlehnuté z tísícovek jiných vězeňských filmů a i když se Van Damme snažil nahodit sebevětší hrozivý kukuč, nedostalo mě to do nálady rozmlacovat lidem na počkání obličeje. Závěr bych ještě překousl, ale ten stupidní scénář fakt ne. Hlavně, že se Ringo Lam nezapomenul v úvodních titulcích zvěčnit obrovskými písmeny. Nuda ukrutná..(12.1.2008)

Pro me zklamani, cekal jsem od toho dalsi Van Dammuv film, kterej sice nebude mit zadnej kloudnej pribeh, ale za to tam Van Damme vsem nakope prdel, jenze tady se snazi hrat a stejne tak i film ma mit nejakej poradnej dej, jenze neco podobnyho uz bylo ve vykoupeni z veznice shawshank, pulnocnim expressu nebo v Motylkovi, teda az na ty zapasy a bylo to zpracovany daleko lip a co se tyce tech zapasu, tak ty me zklamaly asi nejvic, nejsou tady zadny kopy nebo nejaky bojovy umeni, tady se proste jenom rvou, asi aby to vypadalo vic jako vezensky prostredi, ale tema soubojema to rozhodne nevylepsili vypadaj spis trapne, to bych jim jeste odpustil u normalnich souboju mezi veznema, ale kdyz to samy dela i zarostlej Van Damme tak to uz ne, to proste nejde a uprime receno me to pekne nasralo. Celkove vzato je to dejem asi jeden z nejlepsich filmu van Damma i když už to bylo v jinych filmech, ale ty souboje jim proste nemuzu odpustit a proto jenom slabší 3*(26.11.2005)

• igi B.

Svatá prostoto... Bulhársko-emerická rádobydrámakční spatlanina na otřepané téma, tentokráte navíc s (ú)tr(a)pným mudrováním o filozofii msty a blablablabla... :o) - - - P.S. Když už - tak nemá někdo přehled, v kolika VanBlábolech zhyne hrdinovi v úvodu manžellka? To už je ale fakt otravný klišé... :-((24.6.2007)

• PinokKio

Peklo = peklo, doslova. Pan belgická roznožka nějak zapomněl na všechny ty otočky a výkopy z minula a místo toho se vrhnul na herectví .. zřejmě příprava na Hamletovo bít či nebít. To všechno v pravé ruské věznici (postavené v Bulharsku) plné Američanů, Mexikánů a jiné různobarevné havěti. A aby toho mezinárodního chaosu nebylo pomálu tak rejža přispěchal až z Hong Kongu a kameraman ze země neomezených možností. Zapomenout nesmím na muziku, která se sem nějak zatoulala z německého Das Boot a sem tam i z našich luhů a hájů díky Rusalce. Prostě Babylon..(25.10.2013)

Snáď posledný z Van Dammových filmov na ktorý sa naozaj dalo pozerať. Trúfam si povedať, že je to jeden z najlepších snímkov Van Dammea. Je to niečo iné ako len akčný film. Príbeh muža, ktorý sa dostane do väzenia kvôli pomste. Vo väzení stratí svoju dušu a jeho láska k milovanej žene ho k nej zase dovedie. Film je veľmi pútavý a hlavný hrdina, čuduj sa svete, je veľmi výrazný. Jeanovo herectvo je o 100% lepšie než v jeho všetkých predchádzajúcich filmoch dohromady.(7.1.2015)

• - Po filmech Maximální riziko (1996) a Replikant (2001) se jedná o třetí spolupráci mezi režisérem Ringo Lamem a hercem Jean-Claude Van Dammem (kedl)

• - Postava Lawrence Taylora je pojmenována 451, čímž symbolizuje odkaz na román Raya Bradburyho "Fahrenheit 451". (KucC)

• - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Eldrick)