• zette

Troufnu si rict, ze kazdy druhy clovek z ulice je lepsi herec nez Van Damme, hruza! Nechodit v tom vezeni strazni v ruskych uniformach, nemam jediny duvod si myslet, ze jde o ruske zarizeni. Zadna snaha o alespon trochu podobne kukuce tem slovanskym... Lyricke vsuvky byly taky hooodne zajimave a povedene. Do toho moudra alias Freeman. Scenka "zviratka" Milose, taky genialni. Hvezdicku jen za vezenske prostredi, ktere je vzdy vdecnym tematem.(8.11.2007)

Pro me zklamani, cekal jsem od toho dalsi Van Dammuv film, kterej sice nebude mit zadnej kloudnej pribeh, ale za to tam Van Damme vsem nakope prdel, jenze tady se snazi hrat a stejne tak i film ma mit nejakej poradnej dej, jenze neco podobnyho uz bylo ve vykoupeni z veznice shawshank, pulnocnim expressu nebo v Motylkovi, teda az na ty zapasy a bylo to zpracovany daleko lip a co se tyce tech zapasu, tak ty me zklamaly asi nejvic, nejsou tady zadny kopy nebo nejaky bojovy umeni, tady se proste jenom rvou, asi aby to vypadalo vic jako vezensky prostredi, ale tema soubojema to rozhodne nevylepsili vypadaj spis trapne, to bych jim jeste odpustil u normalnich souboju mezi veznema, ale kdyz to samy dela i zarostlej Van Damme tak to uz ne, to proste nejde a uprime receno me to pekne nasralo. Celkove vzato je to dejem asi jeden z nejlepsich filmu van Damma i když už to bylo v jinych filmech, ale ty souboje jim proste nemuzu odpustit a proto jenom slabší 3*(26.11.2005)

• Mahalik

Málokdy vystihuje název přesnou podstatu filmu, jenže Peklo bylo opravdu peklo. Dammeovo filmy jsem nikdy neočuchával s nadšení a většinu z nich jsem po pěti minutách vypnul, protože to bylo otřesný, ale In Hell mělo docela slušnou naději u mě uspět. Všechno uhořelo v době, když Kyle začal mluvit s můrou, která vypadal mimochodem fakt děsivě. Nápady byly obšlehnuté z tísícovek jiných vězeňských filmů a i když se Van Damme snažil nahodit sebevětší hrozivý kukuč, nedostalo mě to do nálady rozmlacovat lidem na počkání obličeje. Závěr bych ještě překousl, ale ten stupidní scénář fakt ne. Hlavně, že se Ringo Lam nezapomenul v úvodních titulcích zvěčnit obrovskými písmeny. Nuda ukrutná..(12.1.2008)

asi jediný film s JCVD, který se mi opravdu líbil... nespravedlnost tady soupeří se spravedlností.. kdo ale vyhraje?? jeho postava se během filmu hezky vyvíjí... ze ztroskotance se zrodí někdo, kdo ale není a pak pokračuje dále.. ale kam?? postaví se proti všem..a s pomocí dalších se postará o to..v co celý film věříte ;)(31.3.2009)

Veľmi slušná Van Dammovka, ktorá sa mne dosť páčila. Vidno tu viacej kvalít, aj keď sa to nieslo v béčkovitom štýle. Jean Claude konečne hrá trocha viac ako obvykle, no ostatní herci sú ledva priemerní. Dej plynie rýchlo a baví dostatočne na to aby nezačal nudiť ani po čase. Akčné scény nie sú prehnané a vyzerajú celkovo slušne. Dramatickosť je tu taktiež celkom dobrá. Tento film určite nie je strata času. 60%(2.2.2009)

• - Postava Lawrence Taylora je pojmenována 451, čímž symbolizuje odkaz na román Raya Bradburyho "Fahrenheit 451". (KucC)

• - Jako režisér druhého natáčecího štábu a koordinátor kaskadérů na filmu pracoval David Leitch. Marcus Young na filmu dělal jako bojový choreograf. Bulharským koordinátorem kaskadérů byl Kaloian Vodenicharov, v závěrečných titulcích uvedený jako Kaloyan Vodenicharov. (Rominator)

• - Natáčalo sa od júla do augusta 2002 v Bulharsku. (m.a.t.o.)