Znamení koně (TV seriál)

Česko, 2011 - 2015, 22 h 34 min (Minutáž: 26x52 min)

Milan Cieslar

David Solař

Vilma Cibulková, Richard Krajčo, Igor Bareš, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Bolek Polívka, Valérie Zawadská, Oldřich Navrátil, Miroslav Donutil, Karel Dobrý, Jan Novotný, Vanda Konečná Károlyi, Petr Franěk, Eva Perkausová, Jan Zadražil, Zdeněk Mahdal, Vojtěch Štulc, Jan Komínek, Milan Němec, Ivan Řehák, Tomáš Slepánek, Pavel Leicman, František Pavelka, Jan Říha, Jan Demele, Josef Koller, Lenka Ouhrabková, Petra Domžalová, Zuzana Dubová, Filip Sanders, Petr Světlík, Kara Němečková, Lenka Chadimová, Radim Koráb, Pavel Vacek, Helena Čermáková, Kateřina Rakovčíková, Jana Baletková, Karel Hegner, Dušan Sitek, Rostislav Marek, Kateřina Sedláčková, Jan Ptáčník, Martin Sláma, Tomáš Šulaj, Marta Bačíková, Kristína Svarinská, Pavel Majkus, Lukáš Hejlík, Ondřej Brett, Dalimil Klapka, Vilém Čápek, Alžběta Kynclová, Antonín Černocký, František Musil, Miloslav Maršálek, Miroslav Vladyka, Luděk Randár, Igor Stránský, Michal Němec, Miloslav Halík, David Matásek, Martin Donutil, Richard Velísek, Markéta Kalužíková, Anna Kočicová, Josef Vaverka, David Bowles, Daniel Ondráček, Jana Štvrtecká, Jiřina Eisenhamerová, Jan Horák, Pavel Hasmuk, Zdena Herfortová, Hana Holišová, Petr Macháček, Zdeněk Bureš, Michal Kopp, Petr Štěpán, Pavel Zatloukal

Komentáře uživatele SexyAjinka k tomuto TV seriálu

"Baví mě to a nestydím se za to :)" No tak to jsem tvrdila po shlédnutí 6 dílů. Není to jen tím, že koně miluji natolik, že mi stačí jen se na ně dívat .. Je to jednoduše naše české řemeslo, které umíme. Není to art styl, ale to se dalo čekat. No teď je konec a já jsem nesmírně zklamaná. Nebýt koní tam, tak ode mě objektivně nemá ani ty 3 hvězdy. Já jsem věděla, jak to skončí už od prvního dílu a to se nechci chválit, jak jsem výborná, ale chci tím říct, že to bylo tak průhledné. Navíc mě nesmírně naštvalo, že mi v mini dokumntíku ukázali, jak to celé skončí, už po šestém díle. No tak to jsem si připadala, jak U Zmatkářů. No a poslední díly byly skutečně přitažené za vlasy.. Škoda, škoda..(4.3.2011)