Znamení koně (TV seriál)

Česko, 2011 - 2015, 22 h 34 min (Minutáž: 26x52 min)

Milan Cieslar

David Solař

Vilma Cibulková, Richard Krajčo, Igor Bareš, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Boleslav Polívka, Valérie Zawadská, Oldřich Navrátil, Miroslav Donutil, Karel Dobrý, Jan Novotný, Vanda Konečná Károlyi, Petr Franěk, Eva Perkausová, Jan Zadražil, Zdeněk Mahdal, Vojtěch Štulc, Jan Komínek, Milan Němec, Ivan Řehák, Tomáš Slepánek, Pavel Leicman, František Pavelka, Jan Říha, Jan Demele, Josef Koller, Lenka Ouhrabková, Petra Domžalová, Zuzana Dubová, Filip Sanders, Petr Světlík, Kara Němečková, Lenka Chadimová, Radim Koráb, Pavel Vacek, Helena Čermáková, Kateřina Rakovčíková, Jana Baletková, Karel Hegner, Dušan Sitek, Rostislav Marek, Kateřina Sedláčková, Jan Ptáčník, Martin Sláma, Tomáš Šulaj, Marta Bačíková, Kristína Svarinská, Pavel Majkus, Lukáš Hejlík, Ondřej Brett, Dalimil Klapka, Vilém Čápek, Alžběta Kynclová, Antonín Černocký, František Musil, Miroslav Maršálek, Miroslav Vladyka, Luděk Randár, Igor Stránský, Michal Němec, Miloslav Halík, David Matásek, Martin Donutil, Richard Velísek, Markéta Kalužíková, Anna Kočicová, Josef Vaverka, David Bowles, Daniel Ondráček, Jana Štvrtecká, Jiřina Eisenhamerová, Jan Horák, Pavel Hasmuk, Zdena Herfortová, Hana Holišová, Petr Macháček, Zdeněk Bureš, Michal Kopp, Petr Štěpán, Pavel Zatloukal

Komentáře uživatele erpe k tomuto TV seriálu

Hodnotím po třetím dílu...a mám z toho celkem dobrý pocit. Ano, o koně zatím příliš nejde, ale jak to tak sleduju, myslím si, že v těch začátcích je divák celkem pochopitelně vpasírován do dějů, zápletek a motivací jednotlivých postav, aby se pak mohl lépe ztotožnit s dalším dějem, který už bude doufejme o tom, o čem mluví název seriálu ;-) Nemyslím si, že by to šlo udělat lépe, na seriálu tohoto typu mě nezajímá veselá farma, kde všechno klape a všichni konkurenti pomáhají co jim síly stačí... ;-) Vzpoměňte si na Dobrou vodu...tam to taky nebylo jen o koních...skoro to zpracování obou seriálů vidím jako fifty-fifty... Karty jsou teď jednoznačně rozdány, motivy osvětleny, víme kdo je darebák, kdo skrčka, známe kdo je a tušíme kdo bude s kým, rozkoukali jsme se v prostředí, zorientovali se trochu v koních a taky už víme kdo se ve vůni koňských stájí změnil...a teď konečně do sedla! A snad se začne kydat až ta skutečně, ale skutečně po***** sláma ;-) P.S.V kontextu tvorby ostatních televizí, i toho co přinesly na současné obrazovky odjinud je tohle pro mě numero UNO...a ať si v tom hledá hnidy kdo chce...já se chci bavit a ne tradičně kritizovat po prvním díle ;-)(26.2.2011)