Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jadernou katastrofu přežilo na Aljašce několik různorodých komunit. Všechny bojují o své místo na Slunci, což vzhledem k pouštnímu charakteru krajiny nelze označit na nadsázku. Důstojník Slade (R. Norton) prchá ze zajetí výbojné organizace Ownership, která se pokouší ovládnout ostatní komunity. Společně s Karen (C. Wahl) přichází do tábora vedeného Dixonem (R. Cutter). Místní obyvatelé disponují účinnou zbraní zvanou Equalizer 2000, do níž vkládají velké naděje. Tábor je však přepaden členy Ownership, kteří zajmou Karen a ukradnou zbraň. Slade se ihned vydává na záchranou misi a podaří se mu Karen osvobodit. Ostatní komunity si uvědomují hrozící nebezpečí, spojí své síly a útok na základnu Ownership tak může začít. (ČSFD)

(více)

Recenze (8)

Karlos80 

všechny recenze uživatele

"Ekvalizér 2000". Nejúčinnější zbraní všech dob? Dobře, bohužel film tak účinný nebyl. Tohle v pořadí již třetí Santiagovo post-apokalytpické béčko, mě ale tentokrát bohužel vůbec nevzalo. Po skvělém "Wheels of Fire" jednoznačně o několik stupňů strmý pád dolů. Futuristické prostředí (celé se to odehrávalo snad jen na dvou místech, někde v zaprášeném lomu a pořád dokola, to samé!), téměř nepřetržitá akce (přestřelky, výbuchy, pronásledování, honičky)-postrádající jakýkoliv smysl, místy navíc dětinská, film byl strašně chaotický a pro mě jako diváka nezajímavý a neatraktivní, postrádající napětí a vynalézavost. Na nějaké rozvinutější charaktery, spiknutí a vůbec celkově i příběh, tady nebyl přes téměř non stop převládající akci prostě čas. Nuda se tak dostavuje velmi brzy. Všecko tu naoko jakoby šlapalo, ale film neměl vůbec žádnou soudržnost, ta monotónnost jednotlivých scén, strohost, atd, mě tu časem začala strašně štvát. Herectví bylo přímo děsivé, Norton byl strašně dřevěný herec, trochu mi připomínal Chucka Norise. Zábava, ale jak pro koho, pokud jste fanoušek některého z herců, a nebo jen prostě máte náladu na podobně laděný kousek, tak možná, jinak spíše nedoporučuji:-) Odbytý film, postrádající srdce a nějakou vlastní invenci, která by film oživila, protože akce (ač se to nezdá) to v tomto případě bohužel nebyla. Ze stejného soudku, doporučím jednoznačně "Strykera" a již zmíněný "Wheels of Fire". ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Z ukázky to vypadalo jako přijatelný béčko, kde se bude hlavně bojovat/střílet a málo kecat, což o to moc se tam nekecá a hlavní nadborec tam vyfasuje solidní mega kanón, kterým pokosí celou řádku nějakých mocichtivých šmejdů, který utlačujou hodný povstalce, ale je to takový celý laciný a nudný, že se ani nedivim, že to ještě nikdo neviděl, ovšem proti postapokalyptickým béčkům z Itálie to je ještě skvost ()

Reklama

Epistemolog 

všechny recenze uživatele

Patrick nedostává moc prostoru a zbytek partizánského komparzu jsou jen střílející ozembouchové. Vše se veze v duchu tradic Rambo III. a Mad Maxe, což mi sedlo stejně jako kostýmy, vytuněné zbraně i vozítka. Hudební kulisa je jak z laciného péčka a celý nízkorozpočťák plný explozí a šilhavé střelby se odehrává v nějákém lomu u základny pochybné organizace, která ukradne povstalcům jejich zbraň Equalizer 2000.... ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Post apo, ako sa patrí. So všetkými svojimi kladmi aj zápormi. To, že sa tu vystrieľa ešte viac nábojníc ako v KOMANDE, o tom žiadna. Pyrotechnici takisto práškom nešetrili a autičkári sa tu vybláznili na ,,madmaxovských,, vehikloch celkom obstojne. Problém je iba v tempe. Snímok kolíše a nemá žiadnu gradáciu. Proste z jednej lokality do druhej, z jednej prestrelky do tej nasledujúcej. Stále ale lepšie, ako ktorákoľvek dnešná podradná produkcia ( viď The Asylum ). ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Akcne becko, odohravajuce sa po nuklearnej apokalypse, ktorou si ludstvo preslo. Aljaska je tu zobrazena ako klasicka piesocna pust, nie ako zamrznuta zem, po Anchorage ani chyru ani slychu. Kazdopadne to dobre odsypa, tampo, dialogy na urovni ..... ja som spokojny aj s reziou Ciria H. santiaga : 75 % ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Počet mŕtvych vo filme: 58. (beso74)

Reklama

Reklama