Ve Spojených státech probíhají přípravy na prestižní utkání v karate s favorizovaným mužstvem Jižní Koreje. Mezi těmi, kdo prošli přísným výběrem do pětičlenného reprezentačního týmu, jsou také Alex Grady a Tommy Lee. Vedle obrovské tréninkové zátěže se budou muset vyrovnat i s osobními problémy. Alex je vdovec, sám se stará o pětiletého syna. Chlapec právě leží v nemocnici v kómatu, pro ustaraného otce tedy nebude zrovna lehké soustředit se na sportovní klání. Tommy má zase nastoupit proti soupeři, který při podobném zápasu zabil jeho bratra... (oficiální text distributora)

Falcor

Nejdřív je trénink, pak teprv..švih, uf bum kop hek prásk a potlesk. Vlastně: usa, USA, USA, děkujem za morální lekci v ringu....USA, USA!!! ()

Marsik

Fajn nostalgie. Někdy patos (zejména v závěru při předávání medailí), ale baví. Nechce se mi věřit, že je to skoro 30 let starý. 70% ()

Rakosnicek77

Co napsat k tomuhle filmu? Opět srdcovka, kdy šlo o naší první VHS kazetu, tenkrát na ní byl jako druhý film Krvavý sport. Zlatá doba burzy a jejich jednohlasých dabingů, takže když vemu v úvahu, že jsem ho viděl asi stokrát a i teď, při psaní těchto řádek ho mám puštěný :o) tak asi nebudu objektivní hodnotitel. Děj celkem prostý, lehce předvídatelný, zato jsem neodtrhnul oči od obrazovky. Porevoluční akčňáky, zůstanou alespoň pro mne, vděčné téma ke znovu shlédnutí. ()

Martin741

Loren Avedon uz nemal zaujem o Karate Tiger 5 a po tomto filme sla uz cela seria do hajzlu, tymto sa zacina uz odpadova cast tvorby Karate Tiger. 5 % ()

raptorrr

Karate snimek, ktery ze svych hrdinu nedela vandammovske nadlidi je prijemne sebeironicky. Ctvrta hvezda je za Jamese Earl Jonese. ()

Rodriguez

Sice tento díl už nespadá do kategorie "KT", ale právem si to zaslouží. Vynikající profil si zde vytvořil Eric Roberts a Phillip Rhee! Skvěle vypracovaná zápletka! 80% ()

Juto

Film má veľa patosu, keď človek musí nájsť hrdinstvo a zľutovanie nad súperom. V iných filmoch by mi to vadilo, ale tu nie. 6/10 ()

emo

Milá oddychovka, ktorá tie *** dostala hlavne z nostalgie... Boli časy, ked toho veľa na pozeranie nebolo, takže túto záležitosť som videl asi 20-krát... A pozrel som si ju aj pred rokom a bol som celkom milo prekvapeny...;))) ()

KajusaK

Ostatní díly Karate tiger jsem neviděla,takže hodnotím jen vyloženě tenhle. Líbil se mi, nato že byl akční až až, tak mi to tentokrát vůbec nevadilo..Hlavní hrdinové byli perfektní.4* velmi silné. ()

otík

Je až s podivem, v jakých příšernostech dříve hráli takový herci jako Eric Roberts či James Earl Jones. Tohle je hlavně z dnešního pohledu opravdu krásná béčková lahůdka. ()

TO

Lidský příběh sportovců, žánrem víc melodrama než akční. Bojové scény na velmi dobré úrovni a závěrem velký doják. Takový trochu jiný karate film ()

JohnSmith

Tenhle film bych ani nenazval akčním,jako spíš sportovním. Sice byly pravidla turnaje trochu na hlavu,ale jinak šlo o klasický sportovní film. Největší blbost pak byl americký happyend ()

Brain-D

Skvělé nahánění zla skrz korejce, podle kterých by neměli američané mít nikdy šanci. No takže mi tu chyběla nějaká odezva skrz tréninky a né jen skrz srdce, ale je parádně koukatelné a scénář neřeším. ()

masw

Pohodový film s trochu obšlehanou zápletkou ´"dělám to pro svou rodinu", ale jinak úžasný, super boje, odhodlání, vtip a James Earl Jones. A z korejců šel strach... ()

Pecival

Nejhorší z nejhorších - nebo aspoň ze "série" Karate tiger (teda zatím sem ju nově sjel do pětky - ty další díly mě teprve čekaj, ale nečekám, že by to mohlo být o moc horší). Tedy film je celkově velmi nudný, s příšernými bitkami, kterých je navíc málo, desní herci a navíc se mi zdálo, že nemá žádnou špetku nadhledu a bere se vážně. A ten úplnej závěr to už byla naprostá hrůza.... ()

SG-1

"Když budeš jíst tohle, skončíš jako rákos. Oči ti zešikměj, péro se smrskne a otevřeš si prádelnu." -Travis- ()

iXtr3m3

Vo svojej dobe slušná akčná jednohubka s netypicky obsadeným Ericom Robertsom. Správne osemdesiatkové spracovanie so všetkým dobrým aj zlým. ()