HeyHou

Pokaždé, když to vidím, tak se pobavím.. nemůžu si pomoct, ale scéna s úchylným Italem "miskůzi" , "Scotty doesn´t know" v podání Matta Damona a spousta dalších se mi vryly do paměti. Jediné, co je neomluvitelné je český dabing.. ()

krivkin

jedna z nejlepších tzv. teenagerských komedií, bavil jsem se od začátku do konce, spousta zparodovaných klišé, geniálně vyobrazené Slovensko, hezký holky, pohodičky :-) ()

me3x®

vcelku podarená komédia, ktorej urážajúce narážky sú také absurdné, až sa človek musí smiať nad toľkou absurditou. Viď len zobrazenie nášho milovaného Slovenska, ale tak aspoň pochopili, že máme dobré diskotéky... aj keď na také nechodievam, ale absinth robí svoje... ()

Don_Salier odpad!

podle me jeden z nejhorsich filmu co jsem kdy videl, postradal absolutni smysl, prepromyslene sceny, ktere byly vic trapne nez zabavne, nektere sceny fakt nechutna a ani jsem se u toho nebavil, jako sceny kdy prijde jedina holka na nuda plaz a tam sto chlapu je fakt dost uboha, scenaristi asi nemeli co napsat ()

sa_kra

Vzhledem k tradiční úrovni (a faktu, že jsem Evropanka :-) amerických teen-age komedií je tohle koukatelný, vtipný film, který lecos prozradí o americkém pohledu na Evropu, když Scotty doesn´t know. Mi scusi mne ale rozesmálo hned několikrát. Plus spousta skvělých cameií, Lucy Lawless nebo Matt Damon nemají chybu. Co mě ale pobavilo nejvíc jsou zdejší zraněná ega Slováků- chce to nadhled! Nebo jinej server. ()

Snapphanar

Bláznivá komedie o ještě bláznivějším cestování po Evropě... Ale co je opravdu nejbláznivější je snad fakt, že celé natáčení se odehrávalo v Praze a případně jeho blízkém okolí. Takže můžete vidět Eiffelovku na Náměstí republiky, pokochat se "francouzským" Hlavním nádražím, či se podívat do zabordelených Milovic jakožto Bratislavy. Já tyto komedie moc nemusím, však pravdou je, že Eurotrip mne opravdu dostal. ()

walkingdead

Američané do toho filmu dali všechno, co by jim diváci neuvěřili, kdyby se tento příběh odehrával v USA. Naprostým vrcholem je Bratislava, kde to vypadá jako po občanské válce a za niklák se dá pronajmout prezidentské apartmá. Pro mě osobně byl nejlepší Vinnie Jones a jeho gang hooligans Manchesteru United. V rámci žánru špička. Jediná nevýhoda je, že po filmech jako je Eurotrip nebo Hostel, je těžké vysvětlit některým Američanům, že i tzv. východní Evropa je civilizovaná. ()

Ereniss

Nemám ráda přiblblé americké teen komedie...Ale Eurotrip, ten si mě vážně získal. Jedna dobrá scénka střídá druhou a i u vyobrazení Bratislavy jsem se válela pod stolem. Podotýkám, jsem rozená Slovenka a nijak mě to neurazilo, jako polovinu zdejších uživatelů. Lidi neberte to vážně, je to komedie ;) ()

capka

Hvězdička za vymazlený úvodní titulky, hvězdička za celou Evropu natočenou v Praze, hvězdička za východní Evropu a hvězdička za Heindricha. Právě jsem poznala naprosto nový druh smíchu - tzv. upřímný WTF smích. Reklamní přestávka s Karlem Gottem a panem Old Spice tomu dodala další rozměr! Prostě bezmezný WTF a prosím ještě USA-trip, ať je to fér. ()

Veena.cz

V žádném případě umělecké dílo, ale ideální film na nedělní nudné odpoledne, nebo pokud se chystáte cestovat po Evropě. Scény a dialogy dokážou utkvět v paměti tak mocně, že dodnes popisuji jistou ulici v Plzni jako Slovensko v Eurotripu. 3,5 hvězdy. ()

spacemaster

Božská podívaná s dokonalými hlody a ta muzika! Ach, Scotty doesn't know, Scotty doesn't know!!! To znám snad nazpaměť a i když už jsem to viděl několikrát, vždycky se na to rád podívám znovu. Zejména Bratislava a dědek co (ne)jede do Berlína, to mě vždycky dostane. ()

BradleyT odpad!

No, tak panove, tohle snad nemyslite vazne - trapnost, bida. Nejlepsi na filmu byly kozy, zbytek byla priserna snuska radobyvtipnych momentu podanych neherci. Uz ten namet - borec jede do Evropy, aby si vrznul.... ach jo. Americani by meli delat komedie v usa a zustat tam. ()