Babous odpad!

Přesně tenhle typ filmů z hloubi srdce a duše nenávidím. Z Američanů dělá debily, z Evropanů dělá debily a z diváka jakbysmet. ()

herr_carter

Jednoduché, předvídatelné, avšak poměrně úderné, fakt mě rozesmály dvě věci - americká vize východní Evropy a hajlující mrňous................moje hodnocení = 6 z 10. ()

misstake

Mírně nadprůměrná teenagerovská komedie. Víc než Amíci se ale nasmějeme při návštěvě Bratislavy, která zřejmě je neplánovaným vrcholem filmu. Buď další důkaz znalostí průměrného Američana o Evropě a nebo snad i nadsázka/parodie (za předpokladu, že průměrný filmař je na tom s představami o světě líp než průměrný Američan). Když už nic, tak aspoň Mirek Táborský ke štěstí přišel a Dan Brown se dověděl, jak to je s tím Vatikánem v tak nějak trapném konci. ()

joora1

Existují filmy podobného žánru, u kterých se ukousáte nudou nebo vám bude trapně za herce, kteří se propůjčili k něčemu tak otřesnému.Toto je ale film, který umí pobavit, ale jen pokud člověk hodí za hlavu všechny zákonitosti kvalitního filmu a bere vše v první řadě jako oddychovku.U mě to tak fungovalo.Pár slušných vtipů, Matt Damon v roli punkového zpěváka (Scotty doesn´t know),Vinnie Jones jako fanda Manchesteru, sympatičtí hlavní hrdinové a Česká republika v mnoha(někdy i otřesných-byť měla představovat Bratislavu) záběrech.Ono se to fakt dá. ()

Tjaden

Místy vtipné, místy dost trapné. "Hrdinové" křižují Evropou a naráží na místní specifika. Představení Slovenska mi přišlo ještě drsnější než v Hostelu. Už jen výkřik: "Bože, jsme ve východní Evropě!" a záběr na psa ohlodávajícího lidskou ruku mě dostal. Těžko soudit do jaké míry to autoři mysleli s nadhledem. Nebýt Vinnieho Jonese v roli anglického chuligána, možná bych šel s hodnocením i dolů. Klasická oddychovka, která neurazí. ()

Pollock

Tak tady nemohu více než za dvě a sice jednu* pro tlupu hýkajících francouzzských nudistů (skvělá parodie na zombie - takhle natočenou jsem ji skutečně ještě neviděl) a druhou* pro Davida Hasselhoffa - jinak cesta plná ohromných náhod amerických studentíků, kteří vidí Evropu chvílemi až trapně přehnaným způsobem. Zdalipak si pan Táborský koupil svůj vysněný hotel? :-) ()

leon_id

Par velmi povedenych vtipku (cela cast natacena v "Bratislave" celkem pobavila). Kdyby se vetsinu filmu tolik netlacilo na pilu a mit ke sledovani po ruce nejakou zrzatou fraulein a hasisove kolacky mozna zvedam hodnoceni na 65% :)) Rozhodne lepsi nez vetsina teencomedy, ktere jsem mel tu cest videt, ale nic svetoborneho necekejte. ()

Wally

Teenagerovská komedie ve stylu Prciček u které jsem se ale paradoxně bavil víc než u pokračování na začátku zmíněných Prciček. Tato komedie mi přišla plná skvělých hlášek a situací - od ústřední písničky 'Scotty doesn't know...' přes 'zábavné' vyobrazení Slovenska a malého Hitlera až k volbě papeže :-) Nehledě na to, že 'herečky' mají pěkná těla ;-) Kdo se chce zasmát, těm doporučuji. ()

noctambule

Čekala jsem hloupou teen komedii a dostalo se mi ji. Ano, mělo to dobré momenty, to jaké mají Američani představy o Evropě bylo vtipné, ale bylo to moc přehnané a většina "vtípků" byla prostě klasických, dost se mi stávalo, že jsem se nesmála vtipu, ale spíš té trapnosti. Hodně jsem slyšela o části pojednávající o Slovensku, evidentně jsem byla natěšena příliš:-) Je to typický party film, to se mu nemůže upřít. V porovnání s jinými teen komediemi je nadprůměrný. Slovenský dabing tomu dával šťávu. Navíc se tu objevilo neuvěřitelné seskupení herců v ještě neskutečnějších rolích...50% ()

klukluka

Ohromně vtipný, bezvadný. Rád bych si myslel, že je to díky z poloviny českýmu štábu, ale na to už jsem viděl moc českých komedií, který mě div nerozplakaly. Tohle je ale vymazlená prča. ()

iXtr3m3

O niečo slabší a chudší príbuzný k perfektnému Road Tripu. Síce viac trápne ako Road Trip, ale niektoré scénky nezabudnem nikdy viď. vlaková scéna "Mi scusi, mi scusi" :) ()

Eraserhead

Amíci jsou boží a Evropani úchylové. Zajímalo by mě jak si tvůrci představují třeba takovou Ukrajinu nebo Rumunsko, když nám Bratislavu naservírovali jako totální odpad Evropy. I já se cítil lehce dotčen a to jsem Čech! Ale když si tohle odmyslim tak zbytek byl celkem zábavný. ()