Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

salamandrr

Dva negři v bílejch kůžích...co dodat, ale vcelku to jde, na to jak je to debilní téma, se to vcelu podařilo. Scéna na piškotéce je operavdu fun....i když stupid ()

maar

Snad se na mě nebude nikdo zlobit, že dávám takovou známku, ale prostě pro mě je tento film super! Navíc ho má ráda žena a tam musím prostě ustoupit :D:D (navíc čte csfd) ()

emdvojka

Mne sa táto crazy komédia o dvoch černošských policajtoch prezlečených za biele ženy a k tomu ešte blondínky páčila. Je to teda šialene dobrý nápad :-) ()

cogi

Asi mě někteří ukamenujete, ale musím dát čtyři hvězdičky. Ale já si nemůžu pomoct, skoro celý film jsem se smála, nesmíte to brát s vážným úsměvem, naopak. Jedná se o parodii o ženském světě kterým si musí procházet dva černoši převlečení za bloncky. Film kromě vtipných scének (uznávám, že moc inteligence tam nelze najít) má i přehledný děj a jde vidět, že herci si to užívali, tak si to taky užijte :-) ()

Automaniak

Nechápu jak to všichni můžou tak hrozně kritizovat, dle mého je to super oddychová komedie kde se pořádně nasmějete. Viděl jsem to snad 10x a stále jsem se smál. :-) Za mě určitě 4*, ale když už to má tak špatné hodnocení tak tomu 5* dám. ()

Vabr

Čekal jsem upřímně strašně vtipnou sra*ku, protože ten nápad zněl skvěle. Nakonec to skončilo několika vtipnýma scénama, ale čekal jsem toho humoru o něco více. Stejně se mi to ale líbilo. Příběh byl dobrej a nápadem je to originální. Překvapivě se to líbilo i babičce, u které bych to nečekal. VYHODNOCENÍ: NĚKDO TO RÁD ČERNOVLASÉ - AHA, TAKŽE SAMARU ()

haWranka

Když teď o tom tak přemýšlím, ani nevím, čemu jsem se smála. Smála se ta fajn parta lidí, se kterou jsem se dívala, ale myslím, že ne tomu filmu... ()

Martell47

Totálna kravina ako sa patrí, neviem ani prečo ale film sa mi veľmi páčil, mozog som si odložil do skrine a sadol pred telku. Skvelý Terry Crews ma bavil v každej jeho scénke, všestranný chlapík ;) Samozrejme, film je to strašný, prevleky otras, konkrétne hlavných hrdinov zbabrali neskutočne ale ťažko spraviť z černocha Paris Hilton.....výsledok, bavil som sa, 70% ()

FoxMulder

Je to blbé a plné všech možných klišé, ale nemůžu si pomoct. Už podruhé jsem se u toho pekelně nasmál. Z mého pohledu jsou ty kliše použity perfektně a dávají do kupy nepopsatelný celek. ()

bakeero

Je podivné, jak se v určitých fázích života dokáže i takováhle kravina vyšplhat na 3*. Stačí, když jí sledujete s tim správným člověkem... ()

10Domik10

Výborná komédia, na ktorej sa dá smiať stále a stále. Jednoznačne najlepšia od Wayansovcov a nechápem to nízke hodnotenie. A ešte by som dodal, že v takomto žánri netreba brať herecké výkony tak važne, pretože to tu nie je ozaj podstatné. O úspechu tejto komédie svedčia aj jej celosvetové tržby. ()

Azog

Mnohem lepší, snad ve všech ohledech, je film "Někdo to rád horké"....co se týče všech aspektů a kratochvíl převlékání se za ženu. ()

andrew88

Mám rád blbosti tohoto typu. Film je plný šílených a vtipných scén. Samo o sobě je vtipné, jak jsou dva černoši namaskováni na dvě ženy bělošky. ()

Nocturno culto

Jako pohodová večerní jednohubka to zabralo spolehlivě, bráchové v převleku za poněkud obskurně vypadající supermodelky pobavili, zvláště v momentech, kdy "vypadávali z role" a neuvědomili si že jsou "ženy " ..Crewse jsem znal zatím jen z Expendables ale tady byl vážně hoooodně ujetej nicméně zábavnej ..víckrát to vidět nemusím ale v paměti mi to chvilku zůstane .. ()