John Kimble je tvrdý policajt z L.A., už léta pátrá po drogovému dealerovi Cullenu Crispovi. Zdá se, že jedinou osobou, která ho může usvědčit ze zločinů, které spáchal, je jeho bývalá manželka, která není k nalezení. Kimble vypátrá jméno školky v Oregonu, kam chodí její syn. Nic nejde podle plánu a Johna čeká nejnáročnější úkol jeho kariéry, bude muset učit v mateřské školce! Jeho kolegyně Phoebe, která se tam měla ucházet o místo učitelky, onemocněla a on je nucen nastoupit místo ní. Kimble bude se muset naučit získat si respekt u houfu capartů bez toho, aniž by prozradil své pravé poslání. Bandu mrňat, která ho nejprve skoro zničí, nakonec zkrotí a získá si jejich lásku. Poklidná atmosféra ale netrvá dlouho. Na scénu přichází bezcitný Crisp, který si přijel pro syna. (TV Nova)

Phobia

Rodinná komedie, která je naprosto ideální na deštivé víkendové odpoledne. Žádný zázrak, místy moc přeslazené, ale některé scény opravdu dobře pobaví (zvláště Arnieho pažravá parťačka). Arnold Černýoráč je sice standardně prkenný (holt neherec), ale z rádobyvtipných ptákovin, do jakých se na stará kolena nacpal, je tahle snad jediná koukatelná (+ Cameronovy "True Lies"). Nemůžu si pomoct, viděla jsem to dvakrát a dokonce i podruhé (v dospělosti) se mi to docela líbilo, hodnotím tedy vysoko... každý přece máme nějakou tu úchylku;-). 71% ()

Hrabka

Ten film je něčím zvláštní, protože mě pokaždé dokáže zaujmout, přestože to opravdu není žádné veledílo. "Kluci mají pennis, holky zase vagínu". 55% ()

cheyene

S hrůzou zjišťuji, že nemám tuhle Arnoldovu ptákovinu ohodnocenou! A to jsem ji minimálně 1x viděl. Nenadchne, neurazí, podívat se na ní jako na oddechovku dá. ()

juta

Oblíbená komedie z dětství a stále i po tolika letech stojí za to. Kdo kdy viděl rakouského a svalnatého policistu, aby se staral o malé prcky. Chillout guys. ()

paascha

Úúúúú, to bylo peklo. To roztomilé dítě, nemotorná kamarádka, maminka s ďolíčky, opravdu ošklivý taťka a Arnold spasitel. Kdo to mohl vymyslet? ()

Fiftis

Tento film som videl niekoľkokrát a hoci nemám veľmi rád neakčné filmy s Arniem, tak tu som sa bavil. Aj takí akční hrdinovia ako je Arnie si občas potrebujú oddýchnuť od toho všetkého strieľania. Nie je to zlé, ale nie je to proste pravý Arnie. Ale to spojenie svalovca Arnieho a detičiek, ako si s nimi rozumie, celkom mi to prišlo vtipné. Avšak napínavá scéna v umyvárni, tam sa diali teda veci, takže akcia nechýba. Opäť vďaka slovenskému režisérovi Ivanovi Reitmanovi je táto komédia veľmi pozerateľná a príbeh o drsnom policajtovi v podaní Arnolda, ktorý vďaka vyšetrovaniu musí predstierať učitelia v materskej škole, je veľmi zaujímavý. ()

Shakers

Podľa mňa je to tu podhodnotené, ale každý nech si spraví názor sám samozrejme. Shwarzeneggerovi rozhodne pristane viac Major Dutch alebo T-800 ako detektív John Kimble, ale nie je to zas taký odvar, aby sa to nedalo pozerať. Úvodná akčná scéna ešte pripomenie jeho drsné filmy, no neskôr je to celkom sranda ako sa drsný policajt musí zhostiť úlohy, ktorú sám moc nepozná. Zaujímavý príbeh, dobra hudba a niekoľko vtipných scén robia tento film jedným s tých, ku ktorej sa nemám problém vrátiť. 80% - 4* ()

Hunt

90% velice dobře napsaná a zrežírovana oddechovka, kterých není mnoho. Ano, hodnocení je nadsazené, ale 58% si tento film nezasloužī. Je to poctivé řemeslo, které v porovnání s jinými podobnými filmy vyznívá jako velmi mimořádné a povedeně. To není lehký žánr a je potřeba ocenit, když jej někdo zvládne ()

JohnnyD

Komediálna kriminálka s vražedného dua Reitman a Schwarzenegger korčuľujúcich na hrane vkusu. Bolo už aj lepšie (Dvojičky) no i horšie (Junior). Policajt zo škôlky je aj po rokoch príjemná no i priemerná komédia. ()

Ducharme odpad!

Spousta vřeštících a upištěných fakanů skáče po osvaleném Arniem. Asi si to hned pustím ještě jednou. ()

Indiana

Není to příliš vtipné, ale úsměvné určitě. Tomuhle filmu se prostě daří ve člověku úspěšně vyvolat úsměv na tváři a já to beru jako klasiku. ()

salahadin

Takhle dopadne každej, kdo má svaly vystlaný práškama, trup ve tvaru trojúhelníku a kdo ve většině svých filmů málem zvedá auta ze země. Skončí obležený mrňaty. Ten nápad dopadne většinou hrůzostrašně, ale s Arniem jsem se nenudil. Akční Arnoldovina pro neotrlé. ()

Cappuccino

Pre mňa je tento film akási klasika . Videl som ho totiž ako dieťa a v hlave mám zachované krásne spomienky. Dnes ma už až tak nepobaví, ale občas sa naozaj pousmejem. Milé, odpočinkové, poteší, nepohorší, nezabije vás. Chválitebný priemer. Bodka. ()

-OverLord-

Tuctová komedie, ve který jsem chvilku nevěděl, jestli je rodinná, nebo pro starší diváky. Nakonec teda nejspíš ta druhá možnost, a pokud ano, mohlo to být klidně i drsnější. Arnold jako vždy super a celkovej dojem je víceméně kladnej, ale žádná velká událost to taky není. ()

Sysel_CZ

Na tenhle film se vždycky rád podívám znovu, viděl jsem ho mockrát a myslím, že to pro mě vypovídá za všechno. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)