Reklama

Reklama

Sindibádova dobrodružství

(seriál)
  • Kanada The Adventures of Sinbad (více)
Kanada, (1996–1998), 31 h 32 min (Minutáž: 43 min)

Série(2) / Epizody(44)

Obsahy(1)

Sindibád se vydává společně se svým bratrem z Bagdádu na putování po moři za dobrodružstvím a bohatstvím. Na své cestě potkávají zlé čaroděje, nepřátelské kmeny i obludná mořská monstra. (ear.wig)

Recenze (86)

Bube1 

všechny recenze uživatele

Kdo na tom neujížděl jako malý, tak přišel o hodně, protože tohle je TOP mezi ''fantasy seriály 90. let''. Pro mě je to o úroveň dál než Hercules i Xena a to hlavně kvůli hereckému obsazení. Celá parta kolem Sindibáda jsou totiž maximální sympaťáci. Jo a když už je tady debata o rozdílech mezi první a druhou sérií (neboli - která je lepší a proč), tak se (jako jeden z mála) kloním ke druhé sérii. V ní je totiž o poznání lepší choreografie soubojů, celkový temnější nádech taky prospěl a pak je tu nový člen party - kouzelnice Bryn, která nahrazuje Maeve. No a pro mě je prostě Mariah Shirley větší kočka než Jacqueline Collen a můžete mě klidně ukamenovat! Samozřejmě jsou tu i velká negativa jako totální odstranění postav Turoka a Ruminy (důvod??) nebo náhlé vykašlání se na hledání Dim-Dima (důvod???), ale za mě prostě vede ta druhá série. ()

luky555 

všechny recenze uživatele

Seriál byl podle mne velmi nadčasový - rozhodně na svou dobu. Tvorba tohoto seriálu by mohla přijít mnoha lidem velmi primitivní a laciná. Je pravda, že seriál nespňuje kritérie pro dnešní televizní diváky, leč o něco starší generace (jako já) na něj ještě dnes vzpomíná. Můj verdikt proto činí tři hvězdy. Půl na půl. Má generaca zbožňující a mladší generace s menším zájmem. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Menej zábavnejšie než podobné seriály z tej doby ako boli Hercules a Xena, na ktoré si ako tak aspoň pamätám, na toto som si pre pripomenku musle pustiť aspoň úvodnú upútavku aby my to niečo povedalo. Dosť slabý podpriemer a to si rád pozriem podobné dobrodružstvá, nevynímajúc niečo okolo postavy Sindibáda. ()

unYso 

všechny recenze uživatele

Ako malý, som tento seriál hltal rad radom. Každý víkend ráno som sa vždy tešil na Scooby doo, Tom & Jerry, Káčerovo, Xenu, Herkulesa a Sindibáda. Hoci kvalitatívne je ten seriál na veľmi tragickej úrovni, ale charaktery postáv, výprava a také celkové odľahčenie istých scén a napätých situácii dávalo tomu seriálu dosť dobrý šmrnc. Za mňa 75% :) ()

wdc 

všechny recenze uživatele

Další ze seriálů jako je Herkules, Xena, Conan Kvalitou je to podobné seriálům Herkules i Xena. Někdo si ale tu partu - Sindibáda a jeho posádku oblíbil více. Počítačová animace je někdy roztomile primitivní a i když některé díly nebyly kdo ví jak záživné, nemůžu říct, že bych se nijak příliš nudil. Není mnoho fajn dobrodružných, fantasy seriálů jako je tento. Hlavní plusy: sympatičtí herci, kteří si na nic nehrají, dobrá atmosféra, nechybí vtip. První série je dostupná na internetu a P2P sítích v češtině. Některé díly druhé série jsem našel pouze v angličtině a jsou k nim české titulky na opensubtitles.org a nebo v torrentu na uloz.to atd. Na YT jsou i různé sestřihy. Líbily se mi např tyto. - The Nomad Crew - You'll Be In My Heart (adventures of sinbad)(Phil Collins)-ZOsc2YJCOrQ - Adventures of Sinbad- bye bye girls - NSYNC - When Sinbad kisses a woman (I'm In Heaven When You Kiss Me - A Touch Of Class)-ECo7YyV4ka8 - Now or never-nmHjdeB9Bx8 - Sinbad - Wind of change - Scorpions -Cqe3Xl1jQgY - Sinbad & Maeve - I will find you - Moya Brennan -YJaRAtfdMtc - Sinbad&Maeve ♥ The day after tomorrow (Saybia)-4Qbjm2CE4nc - Sinbad&Maeve-Truly madly deeply true (Savage Garden)-wIgst2F3WHI ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Postava Rongara (Oris Erhuero) měla být pouze v pilotním díle seriálu. Tvůrci z něho nakonec udělali jednu z hlavních postav. (sir-dave)

Reklama

Reklama