Nestárnoucí klasika s úžasnou, a ještě jednou - úžasnou hudbou. Podpořená koňskou dávkou humoru v odlehčeně pozitivní kulise padesátých let; jež jsou lehce šmrncnuty náladou let sedmdesátých, v nichž se film točil. No a samozřejmě Danny Zuko a Sandy Olsen... pro mně jeden z nejmilovanějších párů filmové historie.(10.3.2011)

Tak co říci k tomuhle? Je to film, který prostě podle mého mínění patří neodmyslitelně k létu, k mládí, ke svobodě, k užívání si života. Je to film, který v člověku dokáže probudit super pocity, které se jindy u člověka třeba ani neobjeví. Z tohoto filmu čiší pohoda, léto, užívání si života a to je to, proč tento film pravidelně vyhledávám, proč ho mám rád, a to je koneckonců důvod, proč mu dávám pět hvězdiček. Jednoznačně proto, že tohle je prostě kultovní věc, která se jen tak nezopakuje a která je originální a pohodová. No řekněte, nechtěli byste být alespoň na chvíli žáky Rydellu a chodit do jedné školy s Dannym? Já bych to bral všema deseti...(10.9.2007)

Možno je Pomáda sladká ako cukrová vata, ale zanechala vo mne veľmi príjemný a pohodový pocit. Nebola som nútená nemať rada nejakú postavu ani žiadnu uprednostňovať, starší herci a ich postavy (riaditeľka, tréner, automechanička) sa hravo vyrovnali mladým. Skvelé tanečné kreácie, dobré skladby, keďže som poznala pred pozretím filmu asi dva a nepočula som ich už dlhšie, neotravovali ani tie najväčšie hiťasy. Travolta a jeho ružovo zladené ponožky ku košeli a dobová móda, niekoľko prekvapivo úderných hlášok. Päťdesiate roky boli cool.(16.11.2011)

Pomáda v mých očích prošla několika stavy. Jako malý kluk jsem ty načesané frajírky v kožených bundách zbožňoval, včetně jejich písniček a tanců. Napodoboval jsem Travoltu a jeho houpavou chůzi a myslel si, jak spolužačky při pohledu na mě umdlévají v touze si se mnou vyměnit ceéčka, nebo mě dokonce na chvilku držet za ruku. V revoltujících –nácti letech jsem Pomádu naopak bytostně nenáviděl, banda idiotů s nahoněným hárem co skotačí po tribuně školního stadionu, vozí se ve starym křápu a do toho všehu teploušsky tančí a zpívá. Takový ubožáci trapácký! No a v současnosti Pomádu považuji za jeden z nejlepších muzikálů. Výborné retro s úchvatnou Olivií, které vedle dokonalého vzhledu též bezchybně zpívá. No a Travolťák je taky dobrej, takovej trouba!:-)(16.2.2007)

Kultový štýlový muzikál s vtedy ešte normálnym Johnom Travoltom a vtedy ešte krásnou Oliviou Newton-John. Predtým než obaja stratili súdnosť zahrali si v tomto úžasnej retro 50s rocknrollovej pecke. Jedna vec je ale škoda, že to hranie skladieb dookola na všetkých dedinských i mestských diskotékach, svadbách, plesoch, či rádiách ich dosť sprasatilo. To je ale do určitej miery len dôkaz nadčasovosti Pomády.(24.6.2012)

• - Olivia Newton-John musela mít na konci filmu zašité kalhoty, kvůli lámání zipu. (Kulmon)

• - Herečka Stockard Channing (Betty Rizzo) sa do Pomády dostala vďaka protekcii, bola klientkou producenta Allana Carra. (Raccoon.city)

• - John Travolta musel před natáčením shodit 9 kilogramů. (M.B)