Ne že by byla Pomáda mým oblíbeným filmem, ale 5 hvězdiček si rozhodně zaslouží. Je to klasika, film, kde ještě Travolta vypadal dobře a Olivia Newton John taky (až do chvíle než ze sebe na konci udělala zmalovanou drsňačku, což však byl přecejenom originální a nezapomenutelný konec :) ) ~(4,5)~(10.2.2009)

Tohle je taky těžké... co dělá dobrý muzikál dobrým muzikálem? Je to příběh?(Tanec v temnotách) Herecké výkony?(All that jazz) Romantika? (Moulin Rouge) Poselství? (Všichni říkají miluji tě) Vtip?(South Park:Peklo na zemi) Pohádkovost? (My fair lady) Tanec a choreografie?(Top hats). Asi od všeho trochu... hlavní však jsou PÍSNIČKY. A ty jsou v Pomádě nezapomenutelné... Co z toho, že z těch předchozích kategorií nemá Pomáda skoro nic... Je to slizké a naivní, ale zábavé... Mám to rád, už jenom proto, že jsem to miloval jako malý a na soundtrack si vždycky rád zakřepčím, ve snaze "válet to jak Travolta". P.S.: Grease is the word! Teď jsem měl možnost vidět Pomádu na plazmě s domácím kině a v dobré náladě - no, totálně to se mnou šilo... Jdu na 80%(5.7.2006)

Když jsem Pomádu viděla kdysi v dětství poprvé, tak strašně se mi líbila, že jsem dostala hrozný strach, že už ji nikdy neuvidím. Moje obavy se ale nenaplnily a já Pomádu viděla už mnohokrát. Někdy si pro zlepšení nálady pouštím jen samotné písničky, protože snad žádný muzikál nemá tak úžasný a legendární soundtrack. Pro mě asi až do konce života top muzikál.(16.6.2011)

Je to dobrý muzikál a nemám proti němu nic, ale Holly z RD mi pořád zní v hlavě: LISTER: Co mi tím naznačuješ? HOLLY: Pouze to, Davide, že je lepší prožít lásku než rozchod a i to je lepší než Olivie Newton-Johnová. KOCOUR: Jak to? HOLLY: Cokoli už je lepší než poslouchat Olivii Newton-Johnovou. Prostě super :-)(17.11.2007)

Bezstarostná prosluněná flákárna s 30tiletými středoškoláky, veletuctem fajnových hlášek a nadýchaným antidepresivním soundtrackem. Nad ním už sice nějaký ten pátek klub náročných posluchačů zarputile ohrnuje ušní boltce, avšak jejich do rytmu se mimovolně vlnící končetiny vždy dávají jasně najevo, že tahle hudba je nedotknutelným rodinným stříbrem filmové zpěvohry. Ano, je to přeslazené, rozjuchané, směšné, ale o to právě jde! A ruku na srdce (nebo na poklopec), pánové - kdo z vás netoužil nonšalantně protáčet holky po parketu s grácií Johna Travolty? ;-) Na muzikály moc nejsem, ale tohle vážně můžu. Pomáda totiž dokáže krom účesu udržet i slunce v duši a to se počítá. A ještě něco: Lorenzo (t)Lamas!!! :)(12.10.2011)

• - Jedná se o jeden z mnoha filmů, který byl zakázán Legií slušnosti. (Krissty)

• - Jeff Conaway musel chodit mírně nahrbený, aby se John Travolta jevil vyšší. (Kulmon)

• - Tvorcovia muzikálu sa snažili podeliť o radosť z uvoľnej atmosféry filmovania a tak dvere do zvukového ateliéru nechávali otvorené. Hudba tak hrmela nad celým štúdiom Paramount, že im Jack Nicholson, ktorý vedľa pracoval na filme Goin' South (1978), poslal list, v ktorom ich žiadal, aby buď stíšili zvuk alebo mu dali vo filme rolu. (marlon)