Tak co říci k tomuhle? Je to film, který prostě podle mého mínění patří neodmyslitelně k létu, k mládí, ke svobodě, k užívání si života. Je to film, který v člověku dokáže probudit super pocity, které se jindy u člověka třeba ani neobjeví. Z tohoto filmu čiší pohoda, léto, užívání si života a to je to, proč tento film pravidelně vyhledávám, proč ho mám rád, a to je koneckonců důvod, proč mu dávám pět hvězdiček. Jednoznačně proto, že tohle je prostě kultovní věc, která se jen tak nezopakuje a která je originální a pohodová. No řekněte, nechtěli byste být alespoň na chvíli žáky Rydellu a chodit do jedné školy s Dannym? Já bych to bral všema deseti...(10.9.2007)

Konečně mohu říct, že jsem viděl Pomádu. Legendární klasika mezi muzikály s frajerským Johnem Travoltou a na první pohled nevinnou Olivií Newton-John nabízí vedle jednoduchého příběhu pěknou choreografii a nezapomenutelné songy, které časem nestárnou. Zkrátka sympaticky laděný snímek, který dokáže oslovit i dnes a strčí nějaký Muzikál ze střední hravě do kapsy.(1.7.2012)

"Doody, jak vypadám?" - "Jako nádherný blonďatý ananas!" Frajírek Travolta "Ojeté zboží, není můj styl." a tichá Olivia Newton-John. Příběh je o letní lásce, ale počítám, že to každý zná. Nejlepší písně: Summer Nights (Letní láska) a You're the one that I want. Je to nadčasový film s nestárnoucími písničkami. - 100%.(18.2.2018)

Vidět Pomádu poprvé celých 40 let po jejím natočení je vskutku nevšední zážitek. Nedovedu si ani představit, jak moc cool a vlastně celkově "určující" tento film na konci 70. let byl. I dnes se jedná o vcelku zábavnou, nadsazenou hudební komedii. Ke kvalitě písní nejsem schopen, ani moc ochoten se vyjádřit, ale Travolta má docela styl. Na film se mi podařilo koukat optikou tehdejší doby, a tak jsem si ho docela užil. Asi patří k takovému povinnému kulturnímu (kinematografickému) vzdělání... 7/10(23.10.2018)

pomáda je krásny film s este krajšími pesničkami ale príbeh je predvídatelny a niektore vedlajšie postavy maju strasne malo priestoru pretože aj ked je tam s nimi scena tak len jedna ktorá nam niečo ponukne o danej postave napriklas olivina priatelka ktora už nechce byt kaderníckou a začne je spievat anjel tak sa to nejak nerozvija a na konci sa len mihne . je to klasika ale lepsi je s tohto obdobia west side story a okrem toho poznam aj lepsie ale neurazil, len nostalgicky pripomenul tie krásne roky ked vsetko bolo možne.(27.8.2007)

• - Herečka Stockard Channing (Betty Rizzo) sa do Pomády dostala vďaka protekcii, bola klientkou producenta Allana Carra. (Raccoon.city)

• - Celosvětová premiéra proběhla 13. června 1978 v New Yorku. (Varan)

• - Jeden z uznávaných amerických filmových kritikov zhrnul podstatu filmu slovami: „Je to hrubý a nepekný film, napriek tomu sa človek pobaví, keď sleduje, ako sa producenti nervózne usilujú zmieriť dve typy morálky, aby si zachovali priazeň rodičov i detí; dospelí sa domnievajú, že sex je v poriadku, pokiaľ ste zamilovaní, zatiaľ čo dospievajúci sa domnievajú, že sex je v poriadku, pokiaľ ste zamilovaní do nej“. (marlon)