pomáda je krásny film s este krajšími pesničkami ale príbeh je predvídatelny a niektore vedlajšie postavy maju strasne malo priestoru pretože aj ked je tam s nimi scena tak len jedna ktorá nam niečo ponukne o danej postave napriklas olivina priatelka ktora už nechce byt kaderníckou a začne je spievat anjel tak sa to nejak nerozvija a na konci sa len mihne . je to klasika ale lepsi je s tohto obdobia west side story a okrem toho poznam aj lepsie ale neurazil, len nostalgicky pripomenul tie krásne roky ked vsetko bolo možne.(27.8.2007)

Dle mého názoru nejlepší filmový muzikál všech dob. Pěkná atmosféra padesátých / šedesátých let se vší tou hudbou, auty, koženými bundami a pomádou. John Travolta i Olivia Newton-John hrají a zpívají opravdu skvěle a přiznám se, že si občas brouknu i nějakou tu jejich melodii. Velice fajnový snímek, na který se vždycky moc rád kouknu. Rozhodně jeden z těch nejzábavnějších muzikálů.(15.6.2011)

Strašlivé ZLO o vyfintěných slepicích které by v realitě bylo záhodno zabít při jakékoli známce snahy o komunikaci, které v neskutečně praštěných tanečních scénách nabalují zjevně homosexuální machýrci a retardi, pějící k tomu tklivé písně o lásce, sexu, autech, sexu, a pozérské rebelii proti všem a všemu (a taky balení buchet, aby pak došlo na ten sex). Ale taky ultimátní Guilty Pleasure s pár neuvěřitelně kultovními písničkami, které se v klubech budou hrát snad i za sto let a roztomile nablblým příběhem... prostě snímek který se neztratí na žádné filmové kalbě. A teď si vyberte. 7/10(25.9.2006)

Hodnotím 2-3........Jo muzikál fakt ne sice se sem tam na tento pro mne v celku nezajímavý snímek moji rodiče podívají a zavspomínají na své mládí ale mne to fakt nic neříká (a automobil s bodákym, které propíchnou pneumatiky druhému-to je moc) Trochu za ohlédnutí snad stojí píseň.Hopelessly Devoted to You(6.6.2006)

Ne že by byla Pomáda mým oblíbeným filmem, ale 5 hvězdiček si rozhodně zaslouží. Je to klasika, film, kde ještě Travolta vypadal dobře a Olivia Newton John taky (až do chvíle než ze sebe na konci udělala zmalovanou drsňačku, což však byl přecejenom originální a nezapomenutelný konec :) ) ~(4,5)~(10.2.2009)

• - Pieseň "Summer Nights" je podľa hudobného časopisu Billboard deviatym najlepším letným hitom všetkých čias. (Raccoon.city)

• - Natočit slavnou píseň "You`re The One That I want" trvalo jedno odpoledne. (Elisebah)

• - Štáb spotřeboval během natáčení téměř 100 000 žvýkaček. (Davosh)