Kdopak to mluví 3

Pozri, kto to hovorí 3

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1993, 96 min

• Tom Hardy

Předvidatelné, neoriginální, ale psí duo zachraňuje co může a udržuje snímek ve stravitelné podobě...(11.9.2002)

Trojka už je jinej matroš. Tu jsem měl kupodivu ze všech nejradši, vydržel jsem na ní také koukat nejvíckrát. Ono tady dost možná lidem vadí, že tam ti zvířata mluví, ale mně to bylo jedno, jako malýmu mi to vyhovovalo a já jsem se u toho nádherně bavil.(4.12.2005)

• Djkoma

Opakovaný vtip už není vtipem...(28.10.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,340,263Tržby Celosvetovo $-║ Klasická komediálna šablónka z niekoľkými celkom slušnými scénami. /45%/(3.11.2009)

• MrHlad

Ubohá zhovadilost bez špetky invence a s kritickým nedostatkem humoru.(24.8.2002)

Jéé, to je třetí díl tý príma komedie. Tak ten se mi líbil skoro tak jako ty předchozí. Ťuk ťuk. Kdo je tam? Transsexuál.(21.5.2007)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $10,340,263(5.4.2006)

• tron

„Drahá, nechcel som ti to hovoriť, ale zajtra idem k veterinárovi...“ Komentár obsahuje spoilery. Už originál nebol výborný, ale „reč bábätka“ (dabujúci Bruce Willis) bola dostatočne ironická a „dospelá“ na to, aby sme sa bavili. Dvojka prešľapovala na mieste, ale keďže tvorcovia pridali (veľmi neočakávane) na scénu chlapčekovi sestričku (Roseanne), bolo to prešľapovanie zábavné. V trojke už deti rozprávajú „naozaj“ a tak ich pozíciu všetko komentujúcich tvorov preberajú... psy (Danny DeVito a Diane Keatonová). Tým sa snímka definitívne ponára do vôd rutinérskeho rodinného stereotypu, kde je všetko dlho dopredu čisto nalinajkované: manželka žiarli a na konci sa vyberie za manželom do snehovej búrky, manžel odolá nevere a radšej dá výpoveď, než ako by zradil vlastné srdiečko. Ach jaj. Ale ak nemáte čo robiť, máte doma psa a nemáte nič proti Johnovi Travoltovi (ktorý na tento film nedá dopustiť) v jeho milovanej leteckej uniforme, vďaka hŕstke scén (basketbal, tanec) by ste sa vyložene nudiť nemuseli.(26.12.2005)

• Boss321

Tak bohužel, tvůrci udělali z celkem originálního nápadu neskutečnou slátaninu, které navíc chybí humor. Jedna hvězdička za psí duo......(26.7.2008)

• Jossie

Tak to už je vykrádání stále stejného námětu a už to ani není vtipné.(24.1.2005)

• BadoXXII

Jasnéééé, rozprávajúce deti, rozprávajúce zvieratá a k tomu už značne debilní dvaja rodičia. Jednotka originálna, dvojka pozerateľná a trojka je už kokotina. 2/10(3.1.2011)

Podle hodnocení to sice vypadá jako pořádnej shit, ale mě se to docela líbilo, příběh s dětma už byl ohranej z předchozích dvou dílů a tak nápad se psi jsem docela uvítal a je dobře že film nestojí jenom na hereckých výkonech, ale i na dobrým scénáři, samozřejmě, že předchozí dva díly jsou lepší, ale podle mě tohle je podobně zábavný a určitě si to zaslouží vyšší hodnocení než to má(2.12.2006)

• Lynn

Jednička byla vážně dobrá, dvojka ušla, tohle je katastrofa.(22.2.2004)

Říkejte si, co chcete, mě to chytlo víc než předchozí díly. Asi jsem jinej, no. Tak mě hned nezatracujte přece. Určitě má každý z vás v žebříčku 200 nejhorších filmů všech dob alespoň jeden film, který se mu prostě líbil. No a u mě je to Kdopak to mluví 3.(30.12.2005)

• xxmartinxx

Podruhé to bylo moc, ale relativně se to povedlo. Potřetí už je to silně přes míru a navíc se to už silně nepovedlo. Výsledek tedy jasný.(4.9.2008)

No mne sa toto z celej "mluvící trologie" páčilo najviac. A kedže je to už nejaký ten piatok čo som to videl, s vedomím že to je určené pre najmenšie publikum, dávam slušné tri.(22.6.2005)

• sud

Vnitřní mluva u psů? Tak to už je příliš, ne?(18.11.2006)

Odstup tří let od druhého dílu je už poměrně výrazně znát. Manželské radosti a strasti Mollie a Jamese Ubriacců získávají nový rozměr a princip celé série se stěhuje od nemluvňat k němým tvářím. Není to brilantní, ale kdo si první díly zamiloval, tímto občas také nepohrdne. Jenom ty kostýmy Molly Maginnis (celá trilogie) a Mary E. McLeod (ta spolupracovala jen na druhém a třetím filmu) jsem naštěstí nikdy neřešila, jinak bych měla z tolika gigantických mašlí, a nejen toho, noční můry...(16.3.2009)

• Mahalik

Ťuky ťuk! Kdo tam? Transexuál! Jediná vtipná scéna z celého filmu. Škoda. Btw ten David Gallagher mě už začíná pekelně vytáčet!(2.2.2007)

• paascha

Jedna z vyjímek, kdy film ani neznám, ale dokážu jen podle obalu a intuice odhadnout, jaký bude. Když smíchám v tyglíku Travoltův účes a úsměv, půvab zubaté Kirstie, dva spratky a kupu vyčpělých hvězd jako DeVito a Keatonová, přisypu to nejlepší z předchozích dílů, je jasné, co vzniklo. Sračka(16.3.2010)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8