Anakonda

Do hlubin amazonského pralesa se vydává výprava dokumentaristů, vedená profesorem Stevenem Calem, aby našla tajemný indiánský kmen Širašama. Cestou expedice neplánovaně získá dalšího člena, lovce Paula Saronea, který chytá hady pro zoologické zahrady a jeho loď uvízla v hustých kořenech. Paul jim vypráví indiánskou legendu o obrovském hadovi, události v džungli však dávají tušit, že by nemuselo jít jen o mýtus. Krátce po vyplutí se Steven ocitne v ohrožení života, když při pokusu uvolnit zaseklý lodní šroub vdechne vosu. Sarone provede tracheotomii. Zachrání mu tak život, znamená to však, že se výprava musí vrátit a dopravit Stevena do nemocnice. Sarone navrhne plavbu zkratkou, kterou prý dobře zná, a výprava v tísni neochotně souhlasí. Nový směr plavby se jim však stává osudným. (TV Nova)

Oskeruše

Mňauk sleduje televizi moc rád. A čím akčnější a živější film, tím lépe. Bezhlavě loví vše, co se byť jen nepatrně pohne. Vysvětlovat mu, že nakonec zůstane bez kořisti a jen poškrábe obrazovku, nemá smysl. Když se džunglí plazil počítačem stvořený megahad, nastal jev zcela nevídaný. Spokojeně vrnící kocour mi ležel na klíně a nenamáhal se ani otevřít oko. Měl pravdu. I kotě by muselo poznat, že věnovat pozornost tomuhle přeludu za tu námahu nestojí. J. Lo je sice kočka (i když na ospalého Mňauka její nesporné půvaby nijak zvlášť nezapůsobily), ale trvám na tom, že hrát prostě neumí. A Jon Voight svými ďábelskými grimasami (koutky rtů nosím proklatě nízko) všechno zachránit nemůže. ()

Rodin

Víc bych dal jedině tehdy, kdyby je ten had sežral hned po úvodních titulcích. Chudák John Voight. Tu jednu dávám jen za Dannyho Treja. Ten nezklame. DODATEK 17. března: Jo, a chybí mi tam hrdinné (ale sežrané) moudré černé děcko! ()

ClapTrap

Opravdový šmejd s velkým hadem. Nikdo z postav ani nezaujmul, příběh nulový, dialogy tuctové. Fakt že bída. Televize ()

TommyDiamond

Před deseti lety se mi film docela líbil. Ale po včerejším opětovném shlédnutí mám hodně rozporuplné pocity. Asi nejhorší scéna je když anakonda uloví jaguára a vy vidíte, jak za sebou táhne dobře namaskovaného plyšáka. Je to tak evidentní, že mě to celé přišlo strašně vtipné. Zajímavé taky je jak je anakonda postupem filmu pomalejší a pomalejší. Na začátku je jako blesk a na konci jí dělá problém dohnat naše hlavní hrdiny. Když zavřu obě oči, tak jsem na průměru. Ale podobným filmům se budu do budoucna vyhýbat. Celkově 50% ()

Bube1

Mně se to normálně líbilo! :D Je to sice totální béčko, ale s klidem stravitelné. Má to i překvapivě málo vysloveně urážejících momentů. Největší překvapení pro mě ovšem bylo to herecké obsazení. Jak se tvůrcům podařilo nalákat tyhle slušné herce opravdu nechápu, ale jsem za to rád. Nejvíc září Jon Voight, který je větší záporák než obří had. 3 hvězdy s čistým svědomím dám. ()

misar3

První a také poslední vcelku dobrá Anakonda. Napráskaná dnes již známými tvářemi i kvalitními efekty. ()

MindTuber

Mizérie hodná uškrcení, polknutí a vyzvrácení. Film vůbec nefunguje, herci nehrají, anakonda neděsí. Trikově je to také bída, nejzajímavějším jsou tak na filmu samotné zajímavosti. Dvojka z lítosti a že jsem se zasmál. ()

Clark_Kent

Přiznám se, že tuhle oddychovku, mám nakoukanout skoro na nazpaměť. Mě osobně fascinovali záběry z přírody a mohu říct, že nééé nadarmo se říká Amazonce, královna všech řek. Jon Voight hraje přesvědčivě a ty jeho kecy o místních anakondách, jsou jěště lepší. ()

nula87

Strašné, strašné a ještě jednou strašné. Tomu už se nedalo ani smát. Jedna hvězdička pouze za ukrutně zlého Jona Voighta, jinak odpad jak víno. A když Jennifer poněkolikáté vyleze z vody a během prvního střihu má zase suché tričko... ()

Pai-Mei

Priemerný hororový príbeh, ktorý držia nad vodou len Jon Voight s dcérou a nejaký ten špeciálny efekt. Nezabudnuteľná je však scéna, keď sa ich loď blíži k vodopádu, ktorého voda padá smerom hore. ()

Mire

Čo ja viem... veď mne sa to kedysi celkom páčilo. Priemerná záležitosť, ale zas nie tak zlé ako sa tu píše. ()

Stejšn

Blbé blbé blbé. Mizerné herecké výkony, nelogické chování postav, PŘÍŠERNÝ digitální had, no fakt hrůza kterou nezachrání ani pohled na Jeniffer. ()

donnovann

Anakonda je film mého dětství, moje první originální VHS kazeta a Jennifer Lopez po boku s Ice Cubem - na to se prostě hezky kouká :) ()

anyonecek

Vpohodě odreagovací film s velmi vtipnými herci, kteří nehrajou skoro nic. Vyloženě se mi líbil Jon Voight, tomu se zadařilo zahrát honiče anakond výborně. Zařadil bych to určitě i do komedie, výborně jsem se místy bavil. Anakonda vpohodě ztvárněná, místy to bylo trochu přehnané, ale pořád mnohem lepší než ve filmu "Anakonda: Honba za krvavou orchidejí", oproti tomu se dalo této anakondě aspoň věřit. Nenáročný film který docela pobaví. ()

helrohir

Na tento film mám veľmi dobré spomienky, pretože to bol prvý horor, ktorý som kedy videl a naviac som ho videl na chate ako školák na prvom stupni základnej školy a vtedy to bol naozaj zážitok. Pri spätnom pohľade by som tam našiel veľa chýb a nedostatkov, ale keď k nostalgickej hodnote pripočítam pár pozitív, napríklad dobre spracovanú anakondu, slušnú dávku napätia a atmosféry a vynikajúce Johna Voighta, tak aspoň tie tri hviezdy si to zaslúži. ()

Guran

Budoucí filmové hvězdy jako Lopez, Voight nebo Wilson se představili v opravdu dobrém příběhovém filmu, ale filmařům asi nic neříkalo pojem "efekty" a tak ten had vypadá jako loutková škatule upravená počítačem a to mě donutilo zbavit filmu spousty hvězdiček. ()

Brano

Tak toto horor rozhodne nebol, skôr thriller. Keď som bol menší, tak tento film neustále dávali v TV a vtedy som si ho dosť obľúbil. Po rokoch som si ho pozrel znovu, no ostal som sklamaný. Má to síce pár svetlých momentov, ale inač celkovo film je slabý. Najviac sklamal záver, ktorý bol zbytočne zdĺhavý. Scenárovo takisto slabé a miestami to začínalo zaváňať nudou. Vyzdvihnem snáď len na tu dobu dobré zvládnuté efekty a animáciu hada. Za zmienku stoji ešte dobre herecké obsadenie. Pre mňa priemerné béčko, ktoré raz stačí vidieť. /50%/ ()

johnsnow

Zase deja vu do kelu, videné dávno a nehodnotené. Skrátka tento diel je ešte relatívne fajnový, had síce gumový ale dobrý a aj herecky slušné, najmä Voight ako divý psychopat je skvelý. ()