stuj

Rok 1973. Dospívající kluk najde zalíbení v rockové hudbě a chce se stát novinářem. S prokázáním, že už novinářem je, se se štěstím dostane ke slavné rockové kapele (která chce být ještě slavnější) a ta ho přijme mezi sebe. Když se mu ozve časopis Rolling Stones, že má o kapele napsat článek, vyráží s ní na turné a krom koncertů zažívá i vše, co se děje v zákulisí - cestování, doprovody fanynek, alkoholové a drogové mejdany, hádky... Povedený film o divokých rockových letech a užívání si rockového života:) ()

Vita26

Celkem příjemný film, pár velmi vtipných momentů, ale místy to trochu ztrácelo tempo. Hlavní hrdina je příliš sladký, zato Kate Hudson jako Peny Lane je opravdu kouzelná. ()

IrmaVep

Ani nevím, co jsem od toho čekala, ale to, co jsem dostala, mě naprosto ohromilo! Vážně... ani nevím, co napsat... fakt pěkný příběh, ten myslím že je alespoň na jedno zkouknutí naprosto pro každého, výborní herci (Patrick Fugit!), samozřejmě i hudba... Z hudebních filmů snad nejlepší, co jsem viděla. ()

Dodge-I

Nejde jen o bigbít a medializaci kapel - parádně rozehrané vztahy, odsýpající scénář a skvělé herecké výkony... Co bych asi rikal v padajicim ledadle :-) ()

CHIMarty

Skvělé, zábavné, dojemné. Jen více podobných filmů se zaměřením na rockovou hudbu. PS: doporučuju vidět director's cut. ()

Bilanc

Velmi příjemný film u kterého se zasmějete, zvednete si náladu a poslechnete rockové hity sedmdesátých let. Nečekejte žádné hluboké, velkými myšlenkami oplývající drama. Je to spíš odpočinková jízda autobusem s jednou dnes spíše zapomenutou kapelou a patnáctiletým klukem, který se světa rozhodně nebojí. ()

QuietRioT

Takto by sa mali robiť biografie. Ani nie tak fiktívna ako skutočná kapela Stillwater si prejde ťažkou skúškou práve keď ich skupinu sprevádza mladý novinár a sympatická Kate Hudson. Môžem len odporúčať. ()

raininface

Na pokraji slávy se může ocitnout kdokoliv, ale jen málokdo ji aspoň na chvilku okusí. A tenhle skvělý film vám dá pocit, že to není nic nemožného. ()

Rathe

Skvělé životopisné dílo. Bavil jsem se od začátku do konce a nemělo to chybu. Výborný nápad, výborný děj a výborné provedení. ()

omega_SK

Rozpočet $60miliónov ?!??! Čožééé ? TOTO a 60 melónov ?!? Jedine ak honoráre boli prehnane štedré. TUNEL ako vyšitý ()

iggy_pop

Tento film mohli pokojne promovať s podtitulom ,povinnosť pre každého milovníka rocku,. Príbeh o dospievaní mladého "novinára," počas turné fiktívnej rockovej kapely, či skvelé vykreslenie dobovej atmosféry si ale užijú aj tí diváci, ktorí tomuto typu muziky veľmi neholdujú. Môže za to premyslený scenár, s dobre napísanými postavami a suverénna réžia. ()

BStone

Cameron Crowe napsal scénář a režíruje nádherný příběh ze sedmdesátých let, kterému nechybí nic a všude je cítit skvělá atmosféra z muzikantského prostředí. Scéna v rádiu je naprosto boží. Taky se jen tak mimochodem jedná o určitě nejlepší roli Kate Hudson, jakou kdy měla. Pokud právě toto téma je váš šálek kávy přeju vám, ať si ho užijete jako já. Hodně jsem se nasmál, hodně jsem se dojímal a na konci mi bylo krásně... 100% ()

Sejkorka

Výtečný náhled do světa rockerů. PODRUHÉ 21-1-24 jaký je rozdíl mezi můzou a grupie ? Wiki : "Groupie je ironické označení pro mladou ženu, která se pohybuje v prostředí rockových koncertů, přičemž se spíše než o hudbu samotnou zajímá o navazování intimních vztahů s celebritami". Můza má na srdci pouze dobro kapely, je pro ni, dýchá za ni, i když v mnohém se od grupie neliší. Tak to vysvětluje Peny Lane Williamovi. golfista níže píše (a mluví mi z duše) "Také jsem si uvědomil o co nás, kteří jsme ve věku hlavního hrdiny, minulý režim okradl a jak jsme si tuhle krásnou dobu mohli užít - ne jenom shánět tyhle kapely po burzách". Přesně, v roce 1973 mi bylo 14 as touhle hudbou jsem právě začínal. Pozn. nechci být hnidopich , ale Burn od Deep Purple vyšel roce 1974 (to jsem už jel v hard rocku naplno) Pochopitelně, je to jen žánrová hudba, nemá nic společného s dějem, který se odehrává v onom roce 1973. ()