V tajné vládní laboratoři Dr. Alan Woodman vede pokusy přetvoření mimozemské DNA v revoluční účinnou zbraň. Stane se chyba, vyrobená stvůra uteče z laboratoře a zabije všechny ve svém dosahu. Jen doktor se svým asistentem Charliem přežijí a vyšlou tísňové volání. Armáda vyšle tým pod vedením krásné, ale drsné Rity, aby našel a zničil zabijáckou nestvůru. Brzy ale zjistí, že mají co do činění nejen s ní… (oficiální text distributora)

djbarrel

Další z mnoha filmů s emzákem v hlavní roli, proti kterému stojí elitní tým vojáků. A opět se mu žádný voják nedokáže postavit, ale šikmooká (bohužel nehezká) vojanda mu dá dvě kopačky a zapíchne ho nějakým dranžírákem. Pro oživení je tu asi 100 záporáků (různého stupně zápornosti), nějaký trapný digi mini monstra (opravdu nepovedený) a jako obvykle labyrint chodeb utápějících se ve tmě v marné snaze o hororovou atmosféru. Hlavní emzák je podle mě tak trochu kombinace predátora (tlama), vetřelce (tělo) a psa a opice (chůze). A i když je to taková divotvorná splácanina, je to asi to nejlepší z filmu. Ostatní je jen sračka. Na ukrácení dlouhé chvíle se to dá, ale filmový zážitek nečekejte. 15 % ()

Kakashi_kage odpad!

Má cenu to komentovat ? Vykrádačka Predátora a Vetřelce, to by mi ani tak nevadilo, kdyby to celý nebylo úplně stupidní... Na druhou stranu, člověk by to asi vidět měl, protože něco takového už nikdy neuvidí... ()

TTrafic odpad!

hmm tak tohle je jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl!! Lituju, že jsem u takové pič.. strávil skoro hodinu a půl:-( Mega trapné digitální efekty, příšera a horzné herecké výkony!! Doporučuji - nedívat !! ()

Hansolo35

Vicemene ze srandy jsem nevypnul televizi a chvilemi koukal na tohle cecko. Neda se, nez souhlasit se vsemi zapornymi komentari. Prisera jako maskovanej pes, hlavni hrdinka (?) misty osklivejsi nez ta prisera :-D. V jednom zaberu vypadala jako ta obludka z Kruhu. Logika akce nulova, vojaci porad pobihaji a veli ke strelbe, ackoli se kulky od prisery odrazi a dokaze ji zabit teprve dar pritele Messera. Ta asiatka ani neni uvedena mezi herci. Asi si to nezaslouzila. Jinak film je vykradena smes Predatora, Vetrelcu, Hvezdne brany a buhvi ceho jeste. Prekvapive to spolecne nefunguje. Asi pro: nizky rozpocet, zadne herce a mizerneho rezisera. Presto davam jednu *. To je takova blbost, ze se aspon clovek obcas zasmeje. Jo a neboji se potom jit do sklepa ;-) P.S. Jeste jsem si vzpomnel na "overeni" nizkeho rozpoctu. Vojaci maji na ruce "sledovac pohybu", jako byl ve Vetrelci. V jednu chvili vojak "pipa" na dotykaci na ruce a kamera nahlizi. Bohuzel se na nej nedostalo se zarovickama a tak ma "displej" jenom cerny ()

onden85

Notak! Pokud budu soudný a budu očekávat od braku brak, tak se nezklamu, tohle mě celkem potěšilo. A hlavně, vy odpaďáci a jednohvězdočkáři, ruku na srdce, viděli jste stovky horších filmů!!! :) ()

Vencelides odpad!

Doporučuji divákovi si vyhledat někoho kdo má sračku,nabrat ji žufánkem z hajzlu a uvařit si ji na chcankách v hrnci třeba s bramborama ať je k této velkolepé podívané něco teplého do žaludku.Tohle by celkem dávalo smysl. ()