To byl náš hit (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 2011, 90 min

Roman Petrenko

Petr Vondráček, Karel Gott, Michal Malátný, Michal David, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Petr Janda, Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Jiří Suchý, Zuzana Norisová, Petra Janů, Leona Machálková, Alexander Hemala, Alice Bendová, Lenka Filipová, Martin Zounar, Pavel Vítek, Martina Balogová, Jan Bendig, Saskia Burešová, Heidi Janků, Roman Vojtek, Tomáš Savka, Josef Vágner, Jiří Škorpík, Dalibor Janda, Stanislav Hložek, Karel Vágner, Martin Pošta, Dominik Hašek, Tereza Brodská, Michal Dvořák, Jitka Zelenková, Marcela Březinová, Richard Tesařík, Pavlína Němcová, Ondřej Soukup, Jan Nedvěd, Ilona Csáková, Bára Basiková, Pavlína Filipovská, Karel Štědrý, Jitka Čvančarová, Josef Laufer, Olga Lounová, Petra Černocká, Jan Cina, Petr Bende, Zdeněk Troška, Václav Neckář, Vendula Pizingerová, Jaroslav Uhlíř, Andrea Verešová, Hana Zagorová, Pavel Šporcl, Monika Absolonová, Markéta Procházková, Michael Foret, Miroslav Žbirka, Jan Maxián, Petr Kotvald, Simona Krainová, Aleš Brichta, Jiří Korn, Dušan Kollár, Nela Pocisková, Juraj Bernáth ml., Ján Ďurovčík, Kamil Střihavka, Petr Novotný, Ben Cristovao, Vašo Patejdl, Jana Kociánová, Peter Nagy, Pavol Hammel, Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Viliam Gutray, Zoltán Sallai, Marcela Holanová, Pavel Richter, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Zbyněk Drda, Vlasta Horváth, Xindl X, Ondřej Ruml, Marcus Benois Tran, Marek Ztracený, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Jan Neckář, Marian Vojtko, Markéta Konvičková, Martin Harich, Martin Chodúr

Keby to spievali pôvodné skupiny, tak by to bol ovela lepšie. Moderátor je celkom v pohode a celá relácia...no čo môžete čakať od hudobnej relácie...snáď len hudbu. Ak je moderovanie v pohode a prevedenie pesničiek tiež, tak by sa jednalo o dobrú reláciu. Ale... niektoré pesničky sú dokonca lepšie zaspievané ako originály, no viac je ich doslova v podaní iných spevákov posraných. VIDENÉ 3 diely(21.11.2011)

• Ajfist

To jak dokáže někdo naprosto zničit svým novým pojetím pěkný starý hit, mě tento pořad dost naštval. Po odzpívání starých hitů některými kolikrát rádoby umělci, se mi chtělo zvracet a pokud by takový původní hit byl skutečně nazpíván tak, jak to někteří protagonisté udělali, nestal by se zřejmě vůbec hitem, protože nestačí jen pěkný text a dobrá hudba, ale i to pěkně podat. A některým se podařil pravý opak, tedy z hitu udělat paskvil.(18.11.2011)

• SOLOM.

Zas tak hrozné aby to muselo být v černých číslech, to tedy nebylo. Neříkám však, že jsem to sledoval pravidelně. Někteří účinkující si vedli vcelku obstojně, jindy jsem nestačil hledět, když „hvězda“ zazpívala nějaký starý hit vážně otřesně. Inu zrovna nebyl po ruce upravovač hlasu atd…Nicméně jeden z těch snesitelnějších pořadů, které vyprodukoval Barrandov…(6.12.2018)

Viděla jsem pár necelých dílů. V dnešní době, český zpěvák možnost vystoupit v televizi až tak často nedostane krom předávání různých cen. Osobně se třeba ráda mrknu na vystoupení např. Petry Janů, Vaška Bárty. Nebo jak se mi poštěstilo ve viděném díle rockových balad vystoupení Tanji Kauerové. Jen proboha, kdo poradil Vondráčkovi ať zpívá. Někdy uvažuju, jestli chlapec nemá nějaký osobitý smysl pro humor a parodii.(16.3.2012)

• paascha

Strašné a příšerné od začátku do konce. Vrcholnou ránu mi asi dalo emo buzi předvedení Krylova Anděla, u kterého se topíč všech z piči plagiátorů, Drnec Srajda, musí kroutit závistí jako tasemnice v prdeli Šprcfajra 1. Jednoznačný a neodvolatelný odpad. O to horší, že jsem Petra Vondráčka míval rád, ale to byl ještě normální kluk, co hrával rokec ve Mlejně.(10.10.2011)

• - Do soutěže přišlo během nominačního a základního kola 309 715 hlasů. (max21)

• - V show vystoupilo 184 účinkujících a zaznělo celkem 63 skladeb. (max21)