To byl náš hit (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 2011, 90 min

Roman Petrenko

Petr Vondráček, Karel Gott, Michal Malátný, Michal David, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Petr Janda, Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Jiří Suchý, Zuzana Norisová, Petra Janů, Leona Machálková, Alexander Hemala, Alice Bendová, Lenka Filipová, Martin Zounar, Pavel Vítek, Martina Balogová, Jan Bendig, Saskia Burešová, Heidi Janků, Roman Vojtek, Tomáš Savka, Josef Vágner, Jiří Škorpík, Dalibor Janda, Stanislav Hložek, Karel Vágner, Martin Pošta, Dominik Hašek, Tereza Brodská, Michal Dvořák, Jitka Zelenková, Marcela Březinová, Richard Tesařík, Pavlína Němcová, Ondřej Soukup, Jan Nedvěd, Ilona Csáková, Bára Basiková, Pavlína Filipovská, Karel Štědrý, Jitka Čvančarová, Josef Laufer, Olga Lounová, Petra Černocká, Jan Cina, Petr Bende, Zdeněk Troška, Václav Neckář, Vendula Pizingerová, Jaroslav Uhlíř, Andrea Verešová, Hana Zagorová, Pavel Šporcl, Monika Absolonová, Markéta Procházková, Michael Foret, Miroslav Žbirka, Jan Maxián, Petr Kotvald, Simona Krainová, Aleš Brichta, Jiří Korn, Dušan Kollár, Nela Pocisková, Juraj Bernáth, Ján Ďurovčík, Kamil Střihavka, Petr Novotný, Ben Cristovao, Vašo Patejdl, Jana Kociánová, Peter Nagy, Pavol Hammel, Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Viliam Gutray, Zoltán Sallai, Marcela Holanová, Pavel Richter, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Zbyněk Drda, Vlasta Horváth, Xindl X, Ondřej Ruml, Marcus Benois Tran, Marek Ztracený, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Jan Neckář, Marian Vojtko, Markéta Konvičková, Martin Harich, Martin Chodúr
  • triatlet

Tak to rozhodně nebude můj hit... Měl jsem tu smůlu, že začátek 80. let mě naladil interpretací davidovského hitu Nonstop. Heidi to zvládla skvěle dobře jako třeba Tereza Pergnerová. Přežil jsem i Vítkovu úpravu za všechno může čas. Ale superkvašky Bendinga, Balogovou a Zonygu jsme přežil jen kvůli Ráchel. Ale ta se v Noidově "podání" rozplizla do řevu podbarveného záběry na Noidovy potetované ruce... Naštěstí Paní zpěvačka Lenka Filipová napravila dojem. Celkově nevyvážené, zbytečné - podobně jako rádoby napodobování a vtipné poznámky Petra Vondráčka. Ale jsou i horší pořady.________________ Tak druhou hvězdičku přidávám za Holky z naší školky. Trojí Škorpíkovo pojetí bylo zábavné a bavilo.(24.10.2011)

Keby to spievali pôvodné skupiny, tak by to bol ovela lepšie. Moderátor je celkom v pohode a celá relácia...no čo môžete čakať od hudobnej relácie...snáď len hudbu. Ak je moderovanie v pohode a prevedenie pesničiek tiež, tak by sa jednalo o dobrú reláciu. Ale... niektoré pesničky sú dokonca lepšie zaspievané ako originály, no viac je ich doslova v podaní iných spevákov posraných. VIDENÉ 3 diely(21.11.2011)

• kobejn

That was their shit... omylem sem zased k televizi, zrovna když běžela repríza "hitů" z 80. let - teda nic horšího me už nemohlo potkat (leda snad tuberkulóza nebo leukémie...) - přehlídka toho nejhoršího z nejhorších, a ještě z 80. let - místo, aby se to celý spláchlo do hajzlu - ty lidi i jejich hity - tak s tím ještě votravujou a přípomínaj si to - všechny ty bejvalý "superhvězdy" plus ty současný se tu sešli, aby bavili průměrný dav, který svůj život tráví u podobných televizních pořadů a nic víc ke štěstí nepotřebujou než vidět Heidi Janků, jak zpívá pecku Michala Davida Nonstop... když jsem na to koukal, tak sem čuměl jako blázen. Místo, aby si tydle lidi už dali pokoj a neztrapňovali se, oni to nevzdávají - všechny tydle starý struktůry vesele prosperujou dál - je to přesně, jak v písni od Totálního nasazení: "I když se doba změnila, lidi myslej stejně...I když se doba změnila, David hraje dál, a v tý naší pop music pan Janeček je král". Ačkoliv je rok 2011 a člověk by řekl, že žije v moderním světě, lidi uvažujou a mají vkus, jako by byli furt 80. léta. Konformita a stupidita se časem nemění, ale dál zůstává stejná - hurá. "To se pomnějem, to si zapláčem, to nebude jiný...".(29.10.2011)

• igi B.

No jo, když ony ty písně jako takové povětšinou za všechny ty srágory a kecy kolem ale nemůžou! . . . Takže ta jedna hvězdička maličká je opravdu jen za ty songy, které - když vypnete obraz - se díky své podstatě dají i od všelijakých zde se producírujících >interpretů< docela vydržet. Jinak jako celek jen další pořad neřád, vyčančaná prázdná šmíra... - - - - - (Občasně nahodile nahlédnuto na >tv hitrrandoff< , hodnocení 209., komentář zde jako čtyřiatřicátý - 23.12.2011)(23.12.2011)

Viděla jsem pár necelých dílů. V dnešní době, český zpěvák možnost vystoupit v televizi až tak často nedostane krom předávání různých cen. Osobně se třeba ráda mrknu na vystoupení např. Petry Janů, Vaška Bárty. Nebo jak se mi poštěstilo ve viděném díle rockových balad vystoupení Tanji Kauerové. Jen proboha, kdo poradil Vondráčkovi ať zpívá. Někdy uvažuju, jestli chlapec nemá nějaký osobitý smysl pro humor a parodii.(16.3.2012)

• - Do soutěže přišlo během nominačního a základního kola 309 715 hlasů. (max21)

• - V show vystoupilo 184 účinkujících a zaznělo celkem 63 skladeb. (max21)