To byl náš hit (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 2011, 90 min

Roman Petrenko

Petr Vondráček, Karel Gott, Michal Malátný, Michal David, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Petr Janda, Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Jiří Suchý, Zuzana Norisová, Petra Janů, Leona Machálková, Alexander Hemala, Alice Bendová, Lenka Filipová, Martin Zounar, Pavel Vítek, Martina Balogová, Jan Bendig, Saskia Burešová, Heidi Janků, Roman Vojtek, Tomáš Savka, Josef Vágner, Jiří Škorpík, Dalibor Janda, Stanislav Hložek, Karel Vágner, Martin Pošta, Dominik Hašek, Tereza Brodská, Michal Dvořák, Jitka Zelenková, Marcela Březinová, Richard Tesařík, Pavlína Němcová, Ondřej Soukup, Jan Nedvěd, Ilona Csáková, Bára Basiková, Pavlína Filipovská, Karel Štědrý, Jitka Čvančarová, Josef Laufer, Olga Lounová, Petra Černocká, Jan Cina, Petr Bende, Zdeněk Troška, Václav Neckář, Vendula Pizingerová, Jaroslav Uhlíř, Andrea Verešová, Hana Zagorová, Pavel Šporcl, Monika Absolonová, Markéta Procházková, Michael Foret, Miroslav Žbirka, Jan Maxián, Petr Kotvald, Simona Krainová, Aleš Brichta, Jiří Korn, Dušan Kollár, Nela Pocisková, Juraj Bernáth, Ján Ďurovčík, Kamil Střihavka, Petr Novotný, Ben Cristovao, Vašo Patejdl, Jana Kociánová, Peter Nagy, Pavol Hammel, Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Viliam Gutray, Zoltán Sallai, Marcela Holanová, Pavel Richter, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Zbyněk Drda, Vlasta Horváth, Ondřej Ládek, Ondřej Ruml, Marcus Benois Tran, Marek Ztracený, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Jan Neckář, Marian Vojtko, Markéta Konvičková, Martin Harich, Martin Chodúr
  • st.verka

Když někdo přezpívá něčí písničku, ta nová verze by měla být rozhodně lepší, což se v tomto pořadu nepodařilo nikomu. To co jednotliví interpreti předváděli, byla často úplná degradace původní tvorby. Jediné, co se povedlo a pobavilo, byly "Holky z naší školky" v podání Romana Vojtka a spol. a ti mají ode mne hvězdičku. Málo co mě v poslední době zklamalo tak, jako tento pořad. Proboha, to tam nikdo nemá sluch, nebo trpí chronickým hluchem?(16.12.2011)

• Ajfist

To jak dokáže někdo naprosto zničit svým novým pojetím pěkný starý hit, mě tento pořad dost naštval. Po odzpívání starých hitů některými kolikrát rádoby umělci, se mi chtělo zvracet a pokud by takový původní hit byl skutečně nazpíván tak, jak to někteří protagonisté udělali, nestal by se zřejmě vůbec hitem, protože nestačí jen pěkný text a dobrá hudba, ale i to pěkně podat. A některým se podařil pravý opak, tedy z hitu udělat paskvil.(18.11.2011)

• Peytl

Skutečně má někdo na tv Barandov pocit, že jsem byl, jsem a budu masovým vrahem? Bestiálním?? Zvlášť šíleným a nebezpečným dětem? Křečkům? Všemu živému a navíc brutálně znásilním křemen a hrudku manganové rudy??? Zřejmě ano a navíc se jim doneslo, že nosím v šose termonukleární bombu, pytel yperitu a za sebou táhnu na mrtvém koťátku sud cyklonu-B, zatímco tančím na tuleních mláďatech obut v martenech až nahoru zavázaných a flušu na nově zateplenou fasádu ústavů pro retardované a momentálně zaostalé spoluobčany??? Ano!!!! Vše je pravda, kaji se, ale ani strejda Hitler by si nezasloužil byť půl minuty tohoto podřadu....Trest smrti byl přece zrušen, kurvy!!!! Vondráček je faktkus...maximální, většího čuráka jsem neviděl léta...a v klobouku??? Hilfé, Dolfi! Inu, To byl náš shit.(24.8.2013)

Viděla jsem pár necelých dílů. V dnešní době, český zpěvák možnost vystoupit v televizi až tak často nedostane krom předávání různých cen. Osobně se třeba ráda mrknu na vystoupení např. Petry Janů, Vaška Bárty. Nebo jak se mi poštěstilo ve viděném díle rockových balad vystoupení Tanji Kauerové. Jen proboha, kdo poradil Vondráčkovi ať zpívá. Někdy uvažuju, jestli chlapec nemá nějaký osobitý smysl pro humor a parodii.(16.3.2012)

Keby to spievali pôvodné skupiny, tak by to bol ovela lepšie. Moderátor je celkom v pohode a celá relácia...no čo môžete čakať od hudobnej relácie...snáď len hudbu. Ak je moderovanie v pohode a prevedenie pesničiek tiež, tak by sa jednalo o dobrú reláciu. Ale... niektoré pesničky sú dokonca lepšie zaspievané ako originály, no viac je ich doslova v podaní iných spevákov posraných. VIDENÉ 3 diely(21.11.2011)

• - V show vystoupilo 184 účinkujících a zaznělo celkem 63 skladeb. (max21)

• - Do soutěže přišlo během nominačního a základního kola 309 715 hlasů. (max21)