poster

To byl náš hit (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 2011, 90 min

Režie:

Roman Petrenko

Hrají:

Petr Vondráček, Karel Gott, Michal Malátný, Michal David, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Petr Janda, Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Jiří Suchý, Zuzana Norisová, Petra Janů, Leona Machálková, Alexander Hemala, Alice Bendová, Lenka Filipová, Martin Zounar, Pavel Vítek, Martina Balogová, Jan Bendig, Saskia Burešová, Heidi Janků, Roman Vojtek, Tomáš Savka, Josef Vágner, Jiří Škorpík, Dalibor Janda, Stanislav Hložek, Karel Vágner, Martin Pošta, Dominik Hašek, Tereza Brodská, Michal Dvořák, Jitka Zelenková, Marcela Březinová, Richard Tesařík, Pavlína Němcová, Ondřej Soukup, Jan Nedvěd, Ilona Csáková, Bára Basiková, Pavlína Filipovská, Karel Štědrý, Jitka Čvančarová, Josef Laufer, Olga Lounová, Petra Černocká, Jan Cina, Petr Bende, Zdeněk Troška, Václav Neckář, Vendula Pizingerová, Jaroslav Uhlíř, Andrea Verešová, Hana Zagorová, Pavel Šporcl, Monika Absolonová, Markéta Procházková, Michael Foret, Miroslav Žbirka, Jan Maxián, Petr Kotvald, Simona Krainová, Aleš Brichta, Jiří Korn, Dušan Kollár, Nela Pocisková, Juraj Bernáth, Ján Ďurovčík, Kamil Střihavka, Petr Novotný, Ben Cristovao, Vašo Patejdl, Jana Kociánová, Peter Nagy, Pavol Hammel, Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Viliam Gutray, Zoltán Sallai, Marcela Holanová, Pavel Richter, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Zbyněk Drda, Vlasta Horváth, Ondřej Ládek, Ondřej Ruml, Marcus Benois Tran, Marek Ztracený, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Jan Neckář, Marian Vojtko, Markéta Konvičková, Martin Harich, Martin Chodúr
 • Ajfist
  odpad!

  To jak dokáže někdo naprosto zničit svým novým pojetím pěkný starý hit, mě tento pořad dost naštval. Po odzpívání starých hitů některými kolikrát rádoby umělci, se mi chtělo zvracet a pokud by takový původní hit byl skutečně nazpíván tak, jak to někteří protagonisté udělali, nestal by se zřejmě vůbec hitem, protože nestačí jen pěkný text a dobrá hudba, ale i to pěkně podat. A některým se podařil pravý opak, tedy z hitu udělat paskvil.(18.11.2011)

 • Darckol
  **

  Rád si pozriem hity, ktoré rúcali hitparády západných susedov po minulé desaťročia (dá sa však skôr povedať, že česko slovenské hitparády :)). Avšak v porovnaní s podobným programom vysielaným pred časom na STV, to je jednoducho slabšie. Nie čo sa týka hitov (tie SVK tromfli :)), problém čpie skôr v ich podaní - až príliš mnoho z nich je chatrne prespievaných. A o moderátorovi? Škoda písma. Porota? Taktiež nič moc. Prestrihy rokmi - pekne a zaujímavo podané. Tramtararáá - 4,5/10 :) Země vzdálená v podaní Gunčíkovej zatiaľ vedie na plnej čiare, za ňou Hurikán :)(31.10.2011)

 • igi B.
  *

  No jo, když ony ty písně jako takové povětšinou za všechny ty srágory a kecy kolem ale nemůžou! . . . Takže ta jedna hvězdička maličká je opravdu jen za ty songy, které - když vypnete obraz - se díky své podstatě dají i od všelijakých zde se producírujících >interpretů< docela vydržet. Jinak jako celek jen další pořad neřád, vyčančaná prázdná šmíra... - - - - - (Občasně nahodile nahlédnuto na >tv hitrrandoff< , hodnocení 209., komentář zde jako čtyřiatřicátý - 23.12.2011)(23.12.2011)

 • nwx
  ****

  Aspoň někde někdo zpívá naživo (kromě dlouhých a únavných soutěží typu superstar)! Cením si odvahu těch, kteří naživo zazpívat přišli. Je jen škoda, že málokdy zazní daná písnička v anglickém originále. Pokud se jedná o anglickou písničku, nutí je do českých textů a když náhodou někdo zpívá v angličtině, hned je tam za černou ovci. Ale celkově sranda!(23.2.2012)

 • Krissty
  ****

  Tenhle pořad jsem viděla sice jen párkrát a vážně mě oslovil.. V tomhle případě mi je absolutně jedno, že publikum, hosté i studio za moc nestáli, prostě mě baví české hity a u tohoto pořadu jsem se prostě lehla a poslouchala.. Většina skladeb samozřejmě na originál neměla ani zdaleka, ovšem kdo mě příjemně překvapil, byli Martin Harich a David Deyl (na Schelingera to sice nemělo, ale byla to nádhera!).. Co se týče moderátora, tak Petru Vondráčkovi není co vytknout, mám ho ráda.. Líbí se mi jeho humor.. Celkově jsem tento pořad ani nebrala jako soutěž.. Prostě jen pondělní přehlídka českých skladeb.. :)(13.12.2011)

 • - Do soutěže přišlo během nominačního a základního kola 309 715 hlasů. (max21)

 • - V show vystoupilo 184 účinkujících a zaznělo celkem 63 skladeb. (max21)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace