Tři

• USA Three (více)

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít. Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla (oficiální text distributora)

Arkos

Průměrný thriler, který stojí na hereckém výkonu Billyho Zaneho a na ne moc oděné Kelly Brook. Tím ale nechci říct, že se mně to nelíbilo. Právě naopak, nijak složitý, ale slušně natočený film, pohled na krásné moře a v něm Kelly, jediné co mně vadilo bylo woodoo, které mně zde nesedělo. V každém případě pro mě 3 hvězdy. ()

Campbell

Film kde jeho název ukazuje co mám očekávat, průměrný brak na jedno zkouknutí, nebylo to špatné ale takové obyčejné. Nic na co bych si za pár dní vzpoměl nebo nedej bůh pustil znovu. Postavy tu jsou šíleně nesympatické a navíc neuvěřitelně blbé. Příběh padá odnikud nikam, a konec je lehce úsměvný, ale jak jsem říkal na jedno zkouknutí to není špatné. ()

klerik

Mám rád tento druh letných filmov. (aj preto v pohode zvládam DO HLBINY (jednotku)). Survival Island je jednoduchý, ale za to hutný a svižný. Klišé "hororového" žánru využíva šikovne a nič sa nenaťahuje dlhšie než je treba. Je to len prostoduchá oddychovka, ale veľmi dobre sa na ňu (aj vďaka Kely DDD Brook) pozerá... Lepšie ako napr. ODSÚDENÍ ZOMRIEŤ (Otvorené more 2) či DO HLBINY 2... ()

SeBig

Už jsem přemýšlel o čtyřech hvězdách ale ty voodu tanečký tý čarodejnice nebo co to bylo mě vážně srali! Jinak docela dobrý drama o mezilidských vztazích. ()

mat.ilda

Tak nevím, jestli je fajn mít o svátcích trochu více času než obvykle, protože za normálních okolností si vybírám a byla bych tak ušetřena tohoto "thrilleru". Ještě štěstí, že jsem na to nebyla sama, nakonec jsme se u TV nečekaně pobavili, ovšem na účet režiséra a hlavních aktérů. O nějakém napětí nemůže být ani řeči, dialogy jako z nenáročného sobotního filmu pro dospělé na TV Nova pozdě v noci, kombinovaného s jihoamerickou telenovelou, to vše ještě stvrzeno odpovídajícími hereckými výkony. Ze tří ztroskotanců (manželský pár a mladík) na pustém ostrově se záhy stává milostný trojúhelník, muži mezi sebou bojují o oheň, potapěčské brýle a přízeň dobře rostlé krásky, promenující se po pláži v bílých bikinách. Do jejich soužití nezasahuje ani tak náhoda, jako bývalá přítelkyně mladého muže, mstící se za odmítnutí provozováním "woodoo" a mající nezvykle dobrou kondici (a to je podle všeho těhotná), jelikož v prostřizích křepčí s figurkou a mrtvým kohoutem minimálně několik dní. Mezi smíchem jsem ale častěji tiše trpěla, a v duchu prosila o odpuštění všechny filmaře, kterým jsem kdy udělila stejné body za cokoliv. ()

Jinny

Billy Zane ve své obvyklé roli, Kelly Brook chovající se jako štětka, co se ptá, jestli Zane má svědomí, a jeden klišoidní milenec. Ano, byli tři a ani jednomu se nedá fandit. Levná vykrádačka Pána much a Ztracených. ()

Thomick

Zprvu jsem opravdu netušil, na čem jsem. Tu na mě dýchly prvky mystiky (voodoo nebo čeho), tu na obrazovku přikvačily scény jako vystřižené z peruánské telenovely. Co je na tom všem nejhorší, je fakt, že se scénář od takové křeče již nedokázal oklestit. Hlavní hrdinka sice rozdávala krásu široko daleko, avšak to bylo tak jediné, co na ní šlo obdivovat. Od místy dosti nepřirozeného dabingu (ten byl celkově mizerný) až po její přehnanou naivitu, chcete-li blonďatou hloupoučkost - všechno špatně. Bejt na tom ostrově s ní, nevěřil bych ji ani nos mezi očima. Dokonalá ironie byla na světě, když se z ní v mých očích postupem času klubala nejrozumnější osoba na ostrově. Totiž co se týče obou ctitelů okouzlující Kelly, napětí mezi nimi by se dalo krájet, kdyby se aspoň občas chovali jako dospělí. Pubertální výkřiky typu „chceš se porvat?!“ nebo až dětinské řeči jako „on si s tímhle začal!“ střídaly silácké grimasy a v podobném duchu pořád dokolečka. Přitom je celkem škoda, že práci zručného kameramana sráží právě tak trapné dialogy a vůbec scénář, který jako by Raffill vytáhl z filmařského kompostu (paradoxně coby režisér dle mě nepropadl, až na pár zanedbatelných nedostatků). Od potupného odpadu tedy „Tři“ zachraňuje de facto všechno okolo scénáře – mimo jiné i překrásné místo, kde se celý děj odvíjí, solidní hudba a poměrně napínavý závěr, který aspoň z části naplnil poslání dramatu (do škatulky „thriller“ se tenhle film dostal, hádám, omylem). Přesto to na víc jak dvě hvězdičky není. ()

Jenda

Poměrně slušný napínák bez zvláštních zvratů a kapkou erotiky na pláži opuštěného korálového ostrova uprostřed Pacifiku ()

ARI50

Je to thriller se sexem a krásnou herečkou nádherným místem nečekanými zvraty a já se solidně bavil protože tahle ženská to měla víc jednoduší jak muži je to super napínavá nenudící podívaná, ()

Necrotongue

Tak to byl další z mých filmových návratů a jedna hvězdička šla z hodnocení dolů. Pokud se chcete podívat na film, který začíná na moři, a jde o thriller nebo horor, může se příběh vydat zpravidla třemi cestami (ztroskotání, přepadení- piráty či psychopatem nebo v oblasti chrupu velmi vybavený mořský predátor). Může samozřejmě dojít i ke kombinaci těchto možností. Tady už filmaři nemají čím překvapit, proto záleží, jak obehraný úvod rozvinou. No, a tady přišlo zklamání, protože se tvůrcům příliš dobře nevedlo. Nápad na vztahový trojúhelník sice nebyl špatný, ale zůstal nevytěžený, ostrov byl dost nudný a Kelly Brook zrovna herecky nezářila. Přesto svůj úkol splnila na výbornou, ostrov sice nenabízel nádherná panoramata, křivky Kelly Brook mi tento nedostatek více než vynahradily. ()

Morholt

Docela zábavná pitomost, která může hřešit na atraktivní prostředí a hrudník Kelly Brook. Jinak hispánský krasavec byl celkem mimo a Billy Zane přehrával až to hezké nebylo, ale děj docela rychle ubíhal a i když absentovalo napětí, dalo se na to v pohodě koukat. 50% ()

Mordenroth

Ten voodoo motív, resp. jeho zmysel som príliš nepochopil. Príbehu nepomáha, celkovo pôsobí skôr deštruktívne. Nebyť tohto elementu a trochu hlúpeho záveru, výsledok mohol byť podľa mňa oveľa lepší. Z hercov jednoznačne dominuje skvelý Billy Zane. ()

Andersis

Nechápu proč má Billy Zane na DVD obalu vlasy. Nechápu proč je v tom filmu tolik zbytečných keců. Ale jedno vím jistě vůbec mi to nevadilo protože od chvíle kdy Billy Zane zmagoří, tak se to všechno napraví. ()

Vyrida

Na můj vkus strašně zdlouhavý film, který vlastně nic zásadního nevyřeší, než ty pro někoho každodenní už tak otravné žárlivé scény svých partnerů(rek) v osobním životě či v každé venezuelské telenovele. Billy Zane jsi už podobnou roli v minulosti vyzkoušel a to ve filmu Dead Calm, na který se však nejenže koukalo o dost lépe, ale byl i minimalně o dva stupně jinde. Ona vlastně ta celá hlavní herecká trojka působí nemastně, neslaně a kromě překypujicích obřích koziček Kelly Brook, tam nic zajímavého k vidění snad ani není. Velkou tlustou tečku za tou hromadou přiblblých dialogů a problémů dá v závěru ještě sexy cool voodoo tanečnice, která celý děj úspěšně pohřbí hlouběji do té největší sračkou napuštěné kanalizace. Fuj! Druhou hvězdu si snad zaslouží už jen okolní krajinka, ikdyž ani ta se moc do dechberoucích záběrů nedostávala, ale pro tropické ostrovy mám slabost, tak už z křesťanské povinností musím. To však nemění nic na faktu, že bych vám doporučil raději dát všechny vaše ruce od toho to DVDčka pryč a raději se porozhlédnout po jiném, podobném a hlavně lepším filmu, určitě jich budou mraky. ()

Bat55

Buď vás tento film chytí a zaujme alebo naopak. Nič viac sa v tomto nedá hľadať, pretože film nie je ničím výnimočný a ani nadpriemerný. Pekne budovaný dej a napätie zabilo nevydarené a divné finále. Na Kelly Brook sa ale veľmi dobre pozerá :-) /55%/ ()

jajinka

4* za to, že jsem se u filmu dobře bavila, nijak nenudil a měl docela rozumný děj.. Robinson Crusoe v milostném trojúhelníku a bitvě o holé přežití.. :-) ()

FilmFan24

Ani nahé zadky hlavních představitelů nezachránily tento erotický thriller o přežití tří trosečníků na opuštěném ostrově. Slušný rozjezd potopily málem ke dnu nesmysly jako třeba po roce stále krásné plavky vnadné Kelly Brook a zbytečné woodu běsnění v závěru filmu. ()