Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou tak trochu postrachem města a celého okrsku Hazzard. Žijí rozmařilým způsobem života, ve kterém si nic neodpírají a velmi často se pohybují na hraně zákona. Místní šerif by je rád viděl ve vězení, a tak se zdejším vlivným bossem Davisem nastrčí do stodoly jejich rodinné farmy kotel na pálení kořalky a ta je jim zabavena. Nejsou však jediní, i jiným byly farmy konfiskovány a nikdo nezná pravý důvod. Poslední dobou mají bratranci velkou smůlu, jejich miláček - auťák Dodge Charger - byl jako vůz užívaný pro nelegální prodej alkoholu také zabaven. Tím pádem by se Bo a Luke nemohli zúčastnit blížícího se, pro město velice prestižního, závodu. Auto je zaparkováno v dílně jejich kamaráda, který nechá bratrance, aby ho v noci tajně odvezl. Mezitím se vloupají do kanceláří Davise a ukradnou velký trezor. V něm však nejsou peníze, ale pouze nějaké vzorky půdy... (TV Nova)

kingik

Dva chlapíci a jejich sestřenka zachraňují rodinnou farmu. Ano, tak by se dal shrnout do jediné věty celý děj filmu. Po scenáristické stránce je to prostinké, ale herci v čele s neuvěřitelně sexy Jessicou Simpson, tuhle komedii povýšili na maximálně zábavnou. ()

Frajer42

Ani pěkná auta a ani příjemný soundtrack příliš nezachrání moje nefalšované zklamání. Několik málo vtipných momentů se sice našlo, ale z naprosto drtivé části film bombardoval diváky nekončícím přívalem trapnosti. Film obsahuje výhradně hodné, zlé a blbé postavy. Případně jejich kombinace. Na duo Knoxville a Scott jsem se opravdu velmi těšil. Nepočítal jsem s nějakým sofistikovaným humorem, ale tohle v mých očích prostě vtipné nebylo téměř vůbec. Strašná škoda. Dokonce jsem v samotném závěru začal usínat, a to jsem byl přespinkán. Část filmu jsme se spolusledovatelkou dokonce zrychlovali. Když opravdu hodně přivřu oči, tak to vidím maximálně na tu jednu hvězdu. Viděno v rámci Společné výzvy s Lucinkou. Film nám vybrala uživatelka harfuska. ()

Smok

Dvojici Scott & Knoxville to spolu sedí, Jessica sa dokonca nechá vidieť aj v plavkách a Dodge Charger z 1969 sa šmýka a skáče po uliciach len taký hukot. Humor dobrý, tak čo viac chcieť? ()

swamp

Ulítlá jižansky buranská jízda s Seannem Williamem Scottem a Johnnym Konxvillem. Nic víc, nic míň - zkrátka řádný výplach mozku. :) ()

predators

Rallye jak se patří. Bylo vidět, že všechnu tu akci s auty si naši bratránci skvěle užívali. Možná neseděli přímo za volantem, když šlo do tuhého, ale natočené to bylo bravůrně. Smíchu k popukání tu moc není, ale je to taková venkovská jízda buranů s několika buchtami a jedním pásovcem. 58% ()

Slarque

Jednoduchoučká buranská komedie se slušnou dávkou solidních kaskadérských kousků a kvílejících gum. Místo speciálních efektů je tu vnadná Jessica Simpson. Není to špatné, ale ani dobré (50%). ()

Chrustyn

Těšil jsem se na automobilové honičky a nějaké vtipné situace, ale ani jedno se nedostavilo v dostačující formě. Nenechte se zmást nabušenými ukázkami. ()

SeBig

bylo to docela good az na to ze konec nebyl realnej a taky dost chyb jako že to auto má nekonečnou zásobu benzínu a ta Jessica Simpson se tam taky nemusela furt slíkat ()

LaciLC

Pohodový film. Dobré duo Knoxville-Scott, hajzel Reynolds, Jessica :) ... Willie Nelson, hláášky. Rád si Dukeov pozriem znova. ()

Hellblazer

Sračka ktorá snáď nemá ani dej a ide len o automobilové naháňačky a Jessicu Simpson, ktorá v každej scéne v ktorej sa objaví vytŕča zadok a škúli očami ( autori veľmi dobre vedeli, že so svojím herectvom môže akurát tak do porna ). Našťastie obidve veci fungujú veľmi dobre a keď sa k tomu ešte pridajú občas slušné hlášky máme z toho slušnú komédiu na jeden večer. ()

Yardak

Pohodová komedie na jedno pobavení, jediné co si po filmu budete pamatovat dlouho je, že tam jezdilo rychlý auto a Jessica Simpson je nehorázná kost:)). ()

eraserhead666

Pro mě docela potěšující, že taky občas natočí film o "obyčejných" vidlácích. Žádná výška, žádné životní hodnoty a cíle, prostě jen prdel o jižanských klucích v autě, pálení chlastu a spoustě holek. ()

Xeelee

Tahle zběsilá jízda má slušnej drive. Přesně takový no brain movies s nadupanými amerikami mám rád. Promiňte, důstojníci. Porouchal se mi vůz o ulici vedle… ()

Ilicka

Nejzábavnější je na tom filmu zavádějící český název. Jinak je to oslava "buranského životního stylu" bodrého amerického jihu. A nuda - navzdory neustálým honičkám... ()