Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

Bobik9

Nevtipné, šíleně dlouhé! Obrovské plýtvání talentovanými herci na takovouto trapnost. Kromě dobrých herců to nemělo vůbec nic, jenže když není dobrý scénář nemůžou ani herci film moc zvednout. Nejvtipnějším okamžikem celého filmu byly vzpomínky hlavního hrdiny na jeho dětské pokusy o sex. Nic dalšího ani nestojí za zmínku. Nechápu tak vysoké hodnocení. ()

Tyny

Na to, že Carell je extrémně nesympatický člověk, tak se to ještě dalo skousnout. Jinak je to stejně podprůměrná romantická komedie, která mohla být určitě o dost lepší. Zklamání. ()

Ryuuhei odpad!

Ultra trapná, nevkusná, přehodnocená zhovadělost. S každým zhlédnutím ten film nesnáším víc a víc. ()

xerno

Výborná komedie, která mi v dlouhé noci vnukla dobrou náladu... Určitě výbornej děj, scénář a hlavně herci !!! a ta poslední píseň na konci - Vlasy, prostě Dokonalé... ()

T-pack

Carell je mizerný komik. Ve scénách, u kterých jsem se smál (a že jich nebylo mnoho) vůbec Carella neobsahovaly. Nevím, komedie o někom, kdo od svého narození nesouložil, mi nepřišla kdovíjak vtipná. a Carell je mizerný komik... ()

neoBlast

[Třetí zhlédnutí] Zdá se to tak dlouho. Je nádherné sledovat jak daleko se posunuli všichni zúčasnění Panice za pět let, první režisérský zásah Apatowa a tolik (dnes už) provařených tváří fungují i opakovaně. 70 % ()

majxik

Takže... přiznávám se že nemám rád trapné komedie, vždy mam chuť se zahrabat někam než ten trapas skončí. Ale tentokrát se tak nekonalo, míra trapnosti zustala sice na hranici, ale nepřekročila a tak jsem se mohl nenuceně bavit u tohoto snímku který má sice trošku absurdní příběh, ale příběh k popukání. Takže pokuď máte rádi lehtivé komedie, můžu vřele doporučit. ()

terunka003

Vtipné, Steve, milé, občas vážné, skvěle uvolňující, neobvyklé, dobré Steva mám ráda a podobné role mu padnou jako ulité. I když se vše točilo kolem zbavení se panictví v již pokročilém věku, nebyl to šíleně perverzní hon ve stylu pubertálních Prciček a jim podobným. Bylo to úsměvné a milé. A kdo by neměl rád Andyho? Naprosto pohodový a odpočinkový film. .. depilační scéna dobrá, ale představit si to v reálu, no ouvej.. ()

Pavlínka9

Je to téměř již 10 let, co jsem film viděla poprvé a Steve Carell si mě tam získal :) Zajímavý námět, skvělé znázornění toho, že ženy nejsou jen "těmi, vedle kterých se ráno probouzíme", ale jsou i tací muži, kteří si je staví na piedestal :) Je zvláštní, že se mi film líbil více cca do poloviny, kdy se tam neobjevila zatím žádná ženská, kterou by se snažili sbalit....Do té doby to pro mě bylo zábavnější a zajímavější, jelikož tam chlapi stále přemýšleli a polemizovali, ale ona když se tam ta ženská nakonec objeví, je to jinak :) Je tam plno malinkých roliček pro mě již známé herce, Steve Carell to zahrál bravurně a celková hlavní mužská čtveřice byla opravdu hodně zajímavá :) Téma sexu je dost omílané a jsem ráda, že konečně vzniknul film, ve kterém je to pojato jinak :) Většina filmu jako improvizace je taky super a velmi obdivuji Carella za scénu s voskem :D ()

pytlik...

Dávám za pět, protože se jedná o film, který poučí víc jak jakýkoli dokument na ČT2. Až mi vyhrkly slzy dojetí, konečně dílo, které popularizuje, byť poněkud nevtipnou, téměř až trapnou formou, nesmírně závažnou knihu páně Batisty "Samohana a její následky". Neboť filmový výrok "Andy vypadá o deset let mladší než my, ačkoli je o deset let starší, to je tím, že z něj ještě žádná žena nevysála energii!" je geniálním shrnutím obsahu výše uvedené knihy. Taky onen tragický závěr filmu, kde se hlavní hrdina konečně dočká a pak zmateně pobíhá na louce a zpívá nějakou neméně zmatenou píseň, zcela odpovídá jednomu z postřehu pana Batisty, totiž že kvůli sexuální aktivitě se "člověk, který byl již od mládí mdlého rozumu, stává politováníhodným blbcem" (tak teď nevím, jestli bych neměl pípat, je blbec sprosté slovo nebo né? Na svou obranu uvádím, že nejsem sprostý já, ale pan Batista!). Tím pádem tahle pravdivá scéna představuje další plus pro tvůrce filmu, většinou komedie končí nějakým trapným hepijendem. ()

Millanium

Tak já nevim... inteligentní humor si představuju opravdu jinak. Přitom z toho nápadu šlo vytěžit tolik! Spousta bezduchých dialogů plných sprostých slov a mnoho trapných scén. Druhá polovina se mi zdála o fous lepší, ale jenom o fous... ten závěr byl alespoň trochu originální, budiž ;-) Se zavřenýma očima 25% ()

Všivák

Příjemná komedie, která na rozdíl od typu Prcičky 2,3, Kluci tochtěj taky, Holky to chtěj taky, je i vtipná. Já se bavil. Pěkně. ()

Krustyburg

Stupidní námět, ale vůbec to není tak hloupý jak se zdá a jsou tam super fóry. Jedinej film, kde se mi líbí Steve Carell... a ke konci je to trošku zdlouhavý. ()

hroubek

První velká komedie Judda Apatowa a taky důkaz jeho talentu.Každý si po přečtení představý jak asi film vypadá, že to bude ve stylu hrubozrných komedií, kde se nešetří různými tělesnými fóry jaký jsou vídané v teen komedií a popravdě by měl trochu pravdu, ale to jen pro okrasu, protože tady jde o něco uplně jiného.Tohle je totiž příběh o osamělosti a pokusu najít spřízněnou duší a opravdu Steve Carrelovi věříte jeho hrdinu.Takhle jak jsem to popsal to zní jako drama ale tady právě vstupuje Apatow a přináší ve správné míře trefené vtipy a solidní vedlejší postavy Keener, Rudd, Rogen či Mann a Banks.Rozhodně pěkná civilní komedie okořeněna o hruborný humor. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)