Hrdinná posádka kosmické lodi, která je ve službách zásilkové společnosti Planet Express, se potýká s internetovým gangem nudistických vetřelců, který získal kontrolu nad jejich robotem Benderem a proti jeho vůli(?) ho poslal zpět do minulosti, kde má Bender za úkol uloupit ty největší světové poklady...

Tento film je první z připravované čtveřice, ostatní mají být na DVD trh uvedeny v roce 2008. Posléze pak budou rozděleny, každý do čtyř epizod, a to tak, že každá epizoda bude tvořit víceméně uzavřený příběh. Vznikne tak nová, šestá, řada seriálu. (havLord)

Eruntano

Po dvojím vidění mám jasno, že se mi film až překvapivě líbí. Zábavy i vtipů si s ním užívám dostatek a příběh, ač podezřele zamotaný, mě pointou také velice těší. Nezávazná a přitom inteligentní podívaná, za to nemohu nebýt rád. ()

evil_ryu

Nebola to žiadna sláva, ale určite to zabavilo viac ako väčšina televíznych amerických komédií. Pre milovníkov futurami povinnosť. ()

Chřástal

Tvůrci celovečerní Futuramy bohužel zvolili metodu „dáme-tam-úplně-všechno (a-budeme-zběsilejší)“. Kdo nezná seriál, tomu to nemůže dávat smysl. Tomu, kdo ho zná, to nemůže připadat vtipné. ()

Marys

Paradoxne som prvý film pozeral ako posledný a musím priznať, že sa mi páčil asi najviac. Pekne prepletený, s romantickým trojuholníkom v netradičnej podobe značky "Ja, moje druhé ja a Irena", v tomto prípade Fry, Fryov klon vygenerovaný cestovaním časom a Leela, no, bolo sa na čo pozerať skrátka. ()

Martin_W

Dokonalost.. V angličtině mě to tak nenadchlo jako v Češtině.. Až na ty zkomolené písničky, které měly zůstat v orginále. 95% ()

martalini

Jak by řek Bender : I'm back baby...po nekonečnejch letech čekání, je futurama opět zde. A zdá se, že pauza vůbec neuškodila. Je vidět, že Groening po celou dobu mistrně kontemploval a teď můžem vidět výsledek jeho geinálně choré uchylné mysli...A vypadá to, že se konečně nebojí přitvrdit a vopírá se do to ho fest...tak to má bejt...jen tak dál... ()

Phillo

Prekvapivo epickejšie a inteligentnejšie ako som čakal, avšak miestami až príliš zamotané. Našťastie to vyústilo v krásny záver, za ktorý pridávam o stupeň viac a vďaka ktorému si nebudem tento celovečerný štek pamätať ako prepadák oproti seriálu. ()

krypton22

Mohu pochválit devadesátiminutový film s menším množstvím humoru, než obsahuje průměrný díl seriálu? Zcela určitě! Futuramu mám rád proto, že k bláznivému "groeningovskému" humoru přidává hloubku a osudovost (sic!), na kterou žlutá rodinka ze Springfieldu už z principu nemůže dosáhnout. Nejlepšími díly seriálové Futuramy tak nebyly ty s největší koncentrací vtípků a absurdit, ale ty, které dokázaly překvapit a dojmout, což se díky tradičně chytrému scénáři daří i nyní, ve widescreenu. Sdělení, jež se první film z chystané nové série snaží předat, je (i díky návratu všech důležitých postav ze seriálu, který zde však narozdíl od Simpsons Movie dává smysl) zcela prosté: Futurama je zpátky. Humor bude následovat. ()

zdenur

Seriál je seriál. Stejně jako u Simpsonů ve filmu to už nějak není ono - i když tohle se ještě dalo, ale co ty další filmy? Brr, běhá mi mráz po zádech. ()

Gagner

Cestování časem! To je moje! Ještě říznuté humorem futuramy a mohl jsem se těšít na jeden z nejlepších zážitků, bohužel to tak dokonalé nebylo, ale na nadprůměrné hodnocení to bohatě stačí. ()

Raimok

Měl jsem obavy. Ale je to klasická Futurama. Propracovaná a vtipná jako vždycky! Bender ještě nikdy nezklamal... 90 % ()

waits

Čtyři-pět za sebou viděných epizod působí svěžeji než jedna natažená dlouhá, tak jako u Simpsonů. Nicméně, po shlédnutí filmových Simpsonů jsem měl pocit, že se film vůbec točit neměl, u Futuramy ten dojem nemám. Jen je všechno delší: Delší mezery mezi vtipy, z nichž některé z nich jsou ovšem, třeskuté, jak u Futuramy pravidlem delší pointování, delší celková stopáž. Jako věrný fanda jsem se podíval rád. ()

ddf76

Super :), Futurama je zase zpatky s ni dalsi futuramsky narez. Skvely hlasky a ujetej pribeh, co vic si prat. Tesim se na dalsi. ()

JohnnyB.

No na seriál to sice asi nemá, ale ani náhodou pro mě není Futurama: Bender's Big Score zklamání a se stopáží jsem také neměl žádný problém. Dal bych to asi na stejnou úroveň The Simpsons Movie. Zkrátka bavil jsem se, dávám podle mého zasloužené poctivé 4 hvězdičky a jsem zvědavý na další pokračování. ()

Šmoula

Nic moc teda, oproti serílu se to nedá srovnat. Bylo to hodně zmatečný, poslední dobou vidím jen samý filmy co se vracej do minulosti a zase do budoucnosti. Z toho se mi už trochu točí kebule. A tenhle byl fakt dost hustě zamotanej, jen tak tak jsem to pobíral. Ani samotnej příběh mě moc neoslnil, nebylo to ono. Asi víc mi dá jednotlivý díly Futuramy. Teď jen budu čekat na to co se objeví tenhle rok za další filmeček, snad nebude tak vycucanej z prstu jako Big Score. 65% ()

melloun

Podle mého názoru lepší než Simpsonovi ve filmu. Zábavy je zde dostatek, ale to cestování časem je pěkně zamotaný, až se vtom dá i ztratit :-D ()