Scooby-Doo a ostrov zombií

• USA Scooby-Doo on Zombie Island (více)
všechny plakáty

Scooby-Doo a jeho přátelé se znovu setkali, aby vyřešili tu nejstrašnější záhadu ve své kariéře. Legrační parta se vydává na záhadný ostrov pátrat po tajemném duchovi piráta Moonscara. Ostrov je však plný husí kůži nahánějících duchů a strašidel, se kterými se naši detektivové setávají...a chvíli to vypadá, že tohle dobrodružství bude tím posledním.Scooby-Doo a ostrov Zombie je tou nejveselejší příhodou všech dob, která vyniká množstvím legrace, napětí a báječným hudebním doprovodem. (oficiální text distributora)

AloeB

Nakolik je to nejhorší, či nejlepší Scooby-Doo film asi neposoudím, nicméně je trochu škoda, že ty příšery tam jsou zde skutečně jenom příšery - Scoobyho seriály dost sází na paradoxní humor, kdy i ta nejabsurdnější příšera je ve skutečnosti nějaký vexlák v kostýmu, tento film se ovšem vydává jinou cestou. V rámci žánru těžce překvapivou. Atmosféra je ovšem úžasná. Strašidelné scény také. Americký jižanský dialekt některých postav mě velmi bavil, byť jsem se samozřejmě styděl za to, že to sleduju v originále. Fantasmagorický závěr je i přes svoji netradičnost těžce k pomilování. Jen nedoporučuji koukat se na to uprostřed noci, protože to množství jídla, které tam ti dva anorektikové sežerou, je prostě až příliš svůdný a lednička je od postele naštěstí daleko. ()

coly

Pro děti tento film tedy rozhodně není !!! Opravdu horor. Byla jsem ukolébána seriálem a nekoukla se na recenze. Dvě hvězdy jen pro vybočení z hezky koukatelných dílů. ()

Vitasek123

Zlatá stará éra Scoobyho. Jednoznačně nejlepší film, který má všechno co dobrý Scooby film má mít. Zajímavý příběh, stašidelné scény, dobré vedlejší postavy a dávku humoru, který rozhodně neurazí. Bylo strašně super postupné odhalování ostrova a jeho historie, která není tak růžová jak se zdá. Vyvrcholení parádní, stejně tak jako příšery 9/10. // Jen je škoda, že o několik let později museli autoři trochu ubrat na strašidelnosti kvůli několika stížnostem od rodičů. ()

blondboss

Asi jedna z najlepších celovečerných epizód od Scoobyho s množstvom zombíkov, záhad a predovšetkým atmosféry. Animačne na tú dobu tiež slušné a fóriky Scoobyho a Shaggyho opäť pobavili. Štvrtú hviezdičku si to ale určite zaslúži už len za ten rockovo nadupaný sountrack. 75 % ()

Bornd

Hodně divný scooby-doo. Snad poprvé kdy tam byli pravé příšery. Graficky fakt strašidelní zombíci, ale fakt pitomý příběh. Do té doby než se tam objevily voodoo panenky to mělo fakt správnou atmosféru, ale pak to bylo čím dál tím pitomější. Ale pár dobrých fórků tam taky bylo takže 60%. ()

Lilith03

Skvělý SD film, Jim opět zazářil a ukázal něco, co Scooby Doo ještě nikdy nenabídl. Jsem ráda, že je to zde v kategorii horor, protože jo, je to horor. Pro někoho pod 15 děsivé, pro někoho pod 10 důvod proč se bát sám. Jakože kdyby tohle vzniklo jako hraný film s více tematickou hudbou, tak to bude velmi děsivý film i pro dospělé. Vytýkám jiný dabing Daphne a to, že Shaggyho oslovují "Shagy" - je to divný. Na nápad záhad s.r.o. po letech mám názor neutrální. Tak nějak se nemůžu smířit s tím, že nebudou tohle dělat navždy, animovaní hrdinové by nemuseli dospět a když už, tak ať se nemění jejich život tak radikálně a ať vypadají starš a né pořád stejně. Moc se mi líbila zápletka, lze sice jednoduše odhadnout kdo je záporák, u Jima to jsou ty nejvíce milé postavy. ()

Holly_Molly

Když jsme to viděli jako malý, byli jsme všichni zaručeně překvapený stejně, jako hlavní hrdinové když se objevili skutečný zombové. Od pohádky k hororu..a to byla paráda! 🙂 ()

Dudros

nezabudnutelný film, ktorý spolu s mnohými ďalšími sériami tvoril kultový vianočný Scooby Doo Maratón na Cartoon Network. Už je to odvtedy 13 rokov ako vysielali SD maratón na vianoce a stále mi to príde akokeby to bolo len včera. To boli časy! ()

drkaldj

Opět silná nostalgie. I když jsou v tomhle filmu příšery fakt příšery (což mi u jiných filmů vadilo), tak tady to má silnou atmosféru, správný příběh a zpracování díky kterému je to výborný (alespoň pro mě) Scoobyho film. ()