Slyšel, že je v L.A. težký život. Nevěděl ale jak těžký. Krokodýl Dundee se vrací!!! Odešel z Austrálie a přišel si pro svou přítelkyni do Los Angeles. Jak bude jejich dobrodružství pokračovat? (oficiální text distributora)

juta

Oddychovka jak se patří. Ostatním se to očividně nelíbilo tak jako mě. I když se tento díl točil po více než deseti letech, neznamená to, že to je hrůza a že rozbil nějaký kult. ()

Pepinec

Já bych neměl nic proti seniorskému výletu kovboje do LA, jen kdyby to, co na začátku zanechal v trávě jeden leguán, zhruba tak desetkrát nepředčilo obsah celého filmu. ()

Cappuccino

Moc nudná záležitosť aby si zaslúžila viac ako dve hviezdy. Prvý Dundee mal aspoň niečo do seba, ale tento? Drahý Crocodile, buď vďačný aspoň za tie dve čo som ti dal, lebo aj tak pravdepodobne príliš nadhodnocujem. ()

mzss1

Návrat po nějaké době dokáže fanoušky této trilogie potěšit. Mě ani moc ne. Přesto se na to dá dívát. Jednička lehký nadprůměr, dvojka průměr a tohle to samé jako dvojka. Co dál mám k tomu psát ? Největším světlým bodem je prostě Paul Hogan. Takže takhle: 50% = *** ()

kingik odpad!

Třetí pokračování po letech je vývar, který nezachutná v žádném ohledu. Mike Dundee zestárnul, ale přesto ještě do starého železa nepatří, ale chtělo by to také spolu s ním oživit i dobrý příběh a dobré gagy.To tohle třetí kalifornské dobrodružství nemá a horečně trapní na všech frontách. Co hůř, postava Mike Dundeeho byla pro mě tak nějak vyčpělá a do období nového milénia se s ní už nemělo počítat. A pokud ano, měl příběh přijít s něčím stylovějším a ne jen těžit ze zašlé slávy. Moc si tvůrci nedali práci, aby Dundeemu dopřáli důstojné stáří ve filmovém důchodu. Na stará kolena totiž začal být trapný a klouby nevrzaly jen jemu, ale celý film je zvrzaný, až to přijde líto. Naprosto zbytečné a velmi nepovedené pokračování. Nemám co pochválit. 0% ()

Kothy

Už o něco slabší pokračování. Krokodýl Dundee bydlí se svou přítelkyní v Beverly Hills a oblíbí si vířivku. ()

Sašenka165

Neviděla bych to s tím hodnocením zas tak špatně. Jo, není už to, co to bývalo, ale přesto mě docela baví občas se na to podívat a (možná vás to udiví) příjemně se u toho zasmát. ()

Slartibarkfast

Druhým dílem to snad mělo vše končit, ale producenti chtěli z bushmanského tématu ještě něco vytěžit, což se jim snad i podařilo, ale divácky přitažlivý už tento vcelku trapný paskvil rozhodně není. Je mi to líto právě pro ty dva předchozí díly, které měly vysokou úroveň. Zde už se jen omílají staré věci dokola a snaha o další vtipné scény s nezkušeným domorodcem ve velkoměstě už jaksi nefunguje. Mike už je zkrátka příliš dlouho ve spojení s tímto moderním světem, než abychom ještě uvěřili, že je z něj celý paf. Zápletka také nic moc, herecké výkony slabší. Celé se to zkrátka nepovedlo. 50% ()

Zodd

Natočeno po dlouhé době, ale v mladším věku jsem se zasmál pokaždé, když Mick naráží na “řekněme” kulturní rozdíly. Proto to možná s retrospektivou už nechci vidět… ()

nash.

Není to návrat ani loučení ve velkém stylu, nic extra, ale jako nenáročné pohodové setkání po letech se starými přáteli docela funguje. Nenabídne nic moc nového, žádné velké překvapení, žádnou extra akci ani zábavu, jen připomene dávné fórky a historky, kterým jsme se kdysi smáli. Některé fungují a pobaví i tentokrát, Linda je pořád hezká ženská, Hogan pořád sympaťák, a to ostatní člověk filmu jako starý kámarád odpustí. ()

klerik

Slabý scenár, otrepané hlášky, ale kto Dundeeho zbožnuje, zasmeje sa. Ľahká (priľahká) zábavka, ale rozhode mi to nepokazilo deň... ()