Místo v životě

Rodinný
Česko, (2006–2008), 26 h 40 min (Minutáž: 51–56 min)

Série(2) / Epizody(30)

Martinu Lukešovou (Barbora Siedlová) a jejího přítele Jana Kadlece (Ondřej Vetchý) potkáváme ve chvíli, kdy se Martina dozvídá, že je těhotná. Rozhodnou se po delší době opět vrátit do Žďáru oznámit novinu rodičům Martiny Lukešovým (Simona Stašová a Miroslav Táborský), ale stane se neočekávaná věc V prvním díle se poprvé potkáváme s novými hrdiny. Místostarostka Petra Janatová (Anna Šišková) musí řešit složitý úkol s obyvateli satelitního městečka. Současně netuší, že její manžel advokát Janata (Jan Hrušínský) má milenku a už vůbec nepředpokládá, že by se s ní mohl rozejít. Dalším novým hrdinou je otec novináře Kadlece (Luděk Munzar). Vedle hlavních postav se můžeme těšit i na další oblíbené tváře - protřelého podnikatele Václava Rokytu (Tomáše Hanáka), jeho ženu (Petru Jungmanová), svérázného policistu Šrédra (Bohumil Klepl) či starostu Tichotu (Jaromír Dulava). (oficiální text distributora)

halogenka

Všechno, všechno bych tomu seriálu odpustila, kdyby ho na kameru netočil člověk s Parkinsonem. Po půl hodině jsem si připadala jako po deseti jízdách na horské dráze a chtělo se mi zvracet. Nejsem si jistá, zda by vedení Novy uspokojil takový koláč sledovanosti...:-) ()

L_O_U_S

Po sympatické první sérii, na kterou se TV Nova snaží jakoby zapomenout, neb ji vysílala ČT, se jedná o velké zhoršení. Když jsem viděl tu epileptickou kameru, tak jsem si nebyl jistý, zda si tvůrci nedělají legraci. V novějších dílech už kamera tolik nelítá. Obsah jsem kvůli té kameře ani neměl náladu sledovat, ale jistě nebudu daleko od pravdy, když na základě zhlédnutí několika scén řeknu, že se seriál nese svým dějem na vlně RŮŽOVKY a ULICE, což rozhodně není pozitivum. (348.) ()

rakovnik

Přestože pokračování seriálu "Místo nahoře" si vzala pod svá křídla Nova, zůstal tento seriál u mě ve vyšší střední třídě - Místo nahoře vystřídalo místo lehce nad průměrem :-) Hlavní postavy zůstaly a s nimi i kvalitní herecký projev, i když jejich příběhy už mají přece jen více "novácký" nádech. Co mě ale opravdu štvalo, byla ta šílená dokumentaristická kamera...proč se s námi stále všechno houpe? ()

SallyZen

Každý má své místo v životě. Někdo na výsluní života plného intrik a lží, jiný třeba zase v poklidu rodinného života. Tady se mísí obě dvě varianty, ale občas je ten seriál tak upjatý a celkově neoriginální plný klišé, že spadá zase do podprůměru. Sice tu vystupují sympatičtí herci jako Klepl, Hrušinský nebo Terka Voříšková, ale jinak rejža docela ujel. Občas mě to i bavilo, ale vidět už to nemusím. 35% ()

Elyssea odpad!

Možná to je tím, že nemám ráda ani Vetchého (kromě S čerty nejsou žerty) a Šiškovou. Vzhledem k tomu, že je to vlastně téměř ústřední dvojice, tak se nedivte tomu odpadu. ()

Crawler-D

Kvalitní seriál, který vyprodukovala ČT1, Nova zničila už od prvních záběrů. Dodnes se mi třese hlava...uvažuji o vymáhání bolestného. ()

McLushi odpad!

Do hajzlu co to zase je? Co to zas ta stupidní nova začla dávat? Další debilní, dementskej, vydrbanej seriál !!! Kdo se má furt na takový sračky čumět?! To je ještě horší než ta ordinace. Stačí se jen mrknout na tu kameru a hned vám problejskne hlavou, co za idiotskýho, ožralýho a roztřepanýho starýho kreténa to mohl točit. To si tu kameru mohl dát aspoň na ten posranej kočárek, ne?! Jděte mi s tím do prdele !!!! ()

MarekT odpad!

Sice ne úplně nejhorší, ovšem s jistotou nejamatérštější počin v současné televizní tvorbě (zejména kamera, i já bych ji udržel v stabilnější poloze). ()

Columbus odpad!

Legracni je tu spousta veci. Tresouci se kamera je proste takova znacka, berte to tak :) Co je nejtrapnejsi, co je nejtrapnejsi..?... ta lidska stupidiiiitaaaa.... snad jedina Klara Apolenarova se jim na to vykaslala (nahradili ji chudinku nevyraznou, az osklivou nounejmkou) ... ostatnim nasim "prednim" hercum prachy nesmrdej a tak zahrajou cokoliv. Mozna porno a fasismus by vynechali... ackoliv.... ()

RabbitX

Jo zatím poměrně dobré pokračování seriálu Místo nahoře. Myslím si, že tohle pokračování bude mít větší sledovanost. ()

2mig1 odpad!

rád bych se pokusil okomomentovat i něco jinýho, ale díky tý tragicky zemětřesoidní kameře se nedokážu na nic jinýho soustředit ()

kurcatovium odpad!

Ach jo... Proč se jen takovéto hovadiny točí? Copak jim nestačila už tak nudná první série? A navíc kompletní přechod z jedné strany barikády na druhou?? No to už je opravdu vrchol. Fuj. ()