Tak trochu jiný pohled na svět šoubizu, tady se řeší jak sehnat roli, ne jak ošustit další z davu kočiček. Narážím trošku na Vincentův svět, také z produkce HBO. Komparz je "obyčejnému" člověku blíž celou svou podstatou - hrdinové řeší jak sehnat peníze na činži, jak si udržet tvář i když si z vás chtějí udělat onuci, jak se dostat nahoru. To vše pospojované chytlavými charaktery skvěle natočené a scénáristicky výjimečně kvalitní. Bonusem jsou častá camea známých herců a osobností (hádka s Gordonem Ramseym v restauraci! - "V kuchyni pracují jen ženský a gayové!").(31.7.2008)

Extras na mě působí hrozně suše. Udělat však tento seriál naprosto suchý byl asi záměr. Z počátku mi přišlo, že tato suchost sklouzává až k mírné nudě. Přesto se zde najdou i vtipné momenty - ale nikdy to není něco, u čeho bych se skutečně z plných plic zasmál. Na druhou stranu musím přiznat, že čím více dílů jsem viděl, tím více se mi humor líbil, takže ke konci druhé série mi seriál už vůbec nepřišel nudný. Extras mají jistou dávku originality, pro mě docela pozoruhodný humor, v každém díle nějakou slavnou osobnost. Celkově tenhle, spíše jen úsměvný, seriál po dlouhém váhání přeci jen ohodnotím 4 slabšími hvězdičkami. Aktualizace: 3 hvězdičky, 4 by byly moc!(8.6.2009)

Hlavná postava sa dostáva to trápnych situácií, kvôli ktorým by sa človek najradšej zakopal pod zem každú chvíľu, celebrity si robia srandu sami zo seba a divák sa nesmierne baví. Podobnosť s The Office je zrejmá od začiatku, ale osobne si myslím, že Extras svojho predchodcu v mnohých ohľadoch predčili. Jediná vec, v ktorej Extras oproti The Office zaostáva je snáď len hlavná postava - sympaťák Andy Millman je fajn, ale hajzla Davida Brenta som mal predsa len radšej. Seriál samotný sa pohybuje na rozmedzí štyroch a piatich hviezdičiek, ale už len kvôli samoľúbemu Benovi Stillerovi, hulvátke Kate Winslet, úchylnému Patrickovi Stewartovi, zakomplexovanému Orlandovi Bloomovi, nadržanému adolescentovi, Danielovi Radcliffovi; kvôli hustému Warwickovi Davisovi, tupému Ianovi McKellenovi a arogantnému Clivovi Owenovi sa musím prikloniť k hodnoteniu maximálnemu. You 'avin a laff?(5.4.2008)

Naprosto vynikající seriál, který je minimálně stejně dobrý jako předcházející The Office. Styl humoru Merchanta a Gervaise spočívá v trapnosti (takové divadlo krutosti vs. lidská komedie). Někdo si bude studem zakrývat zrak, mě ale postava Andyho Millmana věru potěšila a já se těším na další projekt této originální britské dvojice.(16.8.2006)

Velmi sympatický britský seriál -Hlavní postava je úplně průmněrný herec který chce víc než dělat křoví velkým hvězdám.-V každé epizodě hraje aspon jedna opavdová stár sama sebe(David Bowie-Robert de niro-Samuel L Jackson..atd)a vždy si ze sebe dokážou udělat prdel.-Pokud nevíte co je to prekérní či trapná situace podívejte se na komparz,tam jich je až až.(9.2.2007)

• - Některé věty, které říkají v seriálu Ricky Gervais a Stephen Merchant, byly v Americe změněny a liší se tak od britského originálu. (HappySmile)

• - Jména dvou postav, Damon Beesley a Iain Morris, jsou vypůjčené od dvou slavných britských producentů. (HappySmile)

• - Ve speciální vánoční epizodě stojí před restaurací "fanoušek", kterému Andy Millman (Ricky Gervais) vnucuje autogram. Tím není nikdo jiný než Karl Pilkington, se kterým dělal Ricky, společně se Stephenem Merchantem, rádiový podcast „The Ricky Gervais Show“ a který byl pak převeden do kreslené seriálové podoby. (DJDVD)