Ryorka

vzít kyblík zmrzliny s příchutí latté, vypnout mozek a snít. jo, proč ne. každej film nemůže poučovat, moralizovat nebo ohromovat. takže do druhý ruky kapesník a hurá na to. ()

MayB2

Jsem jasná cílovka, ale všechny střely šly někam hodně mimo terč. Příšerné dialogy Diaz a Lawa doplněné křečovitými grimasami mě téměř přesvědčily o tom, že žít sám není zas tak špatné. Nějaké ty body nahnal Eli Wallach a seznam starých, o hodně lepších filmů ke zkouknutí. ()

helen035

Patří rozhodně k mým nejoblíbenějším filmům. Ze záhadných důvodů se na něj můžu koukat pořád a neomrzí. Z filmu srší neuvěřitelně příjemná atmosféra. Celou dobu se díváte na čtveřici milých a hezkých lidí a skvělých herců. Musím vyzdvihnout také hudbu, kterou je radost poslouchat. Jedinou výtku bych měla snad jen k Amadinému (Cameron Diaz) domu. Nemusel být tak krásný, abych neměla co závidět. ()

Martyjoker

Nevím, co všichni máte na té Lásce nebeské?? Mně se např. tento film líbil mnohem více a navzdory komentářům se domnívám, že scénář je zcela specifický oproti jiným z obdobného žánru. Ano, jedná se o romantickou komedii - možná spíše romantickou než komedii :-), a je proto jasné, že některé dějové linie se budou vždycky něčemu podobat. Jako celek je ale film zcela výjimečný. Určitě u nás doma během těchto Vánoc proběhne ještě minimálně jednou. Škoda, že Američani musí velice často zážitek z filmu zkazit závěrečnou scénou. I v tomto případě mi připadla jaksi zbytečná. Dodnes lituji, že jsem si Titanikem vytvořil averzi na Kate Winslet, kterou jsem překonal až shlédnutím Předčítače. Od té doby postupně hltám všechny filmy s Kate od Titaniku až po dnešek a postupně se z ní stává má nejoblíbenější herečka. I v tomto filmu excelovala stejně jako Cameron Diaz. Obě by za tento film zasloužily Oscara. ()

pirat87

zaciatok mi prisiel sko taky priemerny trocha sa to vsetko tahalo ale druha polovica bola skvela aj z klasickym romantickym vyvrcholenim...za mna 4**** ()

kratajirka

Love Actually trochu jinak. Já říkám "JO". "JO" říkám hlavně Cameron! Nebýt ní, tak se dívám na obyč usual romantic filmek. Díky ní mám trochu obavy, jestli je to romantické porno nebo jen čistě porno. Může být klidně nafrněná, problematická a dál, ale ona je mmmm - asi víte, co tím chci říct. 3hvězdy pro Černýho Žida s Winsletovou a jedna pro DIAZepamovou krásku - protože ona opravdu ulevuje od úzkosti!! :D ()

BStone

Jeden z nejhezčích vánočních filmů. Povedený scénář i režie, vkusná hudba, výborné herecké výkony včetně opravdu úžasného Eli Wallacha. Romantika o Vánocích povinná 85% ()

Kacenka22

Pre mňa neskutočná oddychovka! Herecké obsadenie perfekné. Cameron Diaz milujem a Jude! Och radosť naňho pozerať. Príjemná komédia,romantická atmosféra a zopár naozaj vtipných momentov. ()

Amellia

Film v ktorom sa odohrávajú dve dejové línie dvoch žien a dvoch mužov, ktorý si nakoniec nájdu k sebe miestečko, aj keď s takým niečím vôbec nepočítali. Cameron (Amanda) sa rozhodne utiecť do malej chalúpky, Kate (Iris) uteká do veľkého slnečného L.A. A film sa nám pekne zauzľuje a nastane to krásne zaláskovanie. No, možno je to klišé, možno otrepaný žáner, ale je to tak neskutočne príjemný film, doslova vás hladí po duši počas celého sledovania dejovej línie a vy sa cítite štastný. Nemusím asi ani doplniť, že výber hercov to len zdokonaľuje a aj vďaka nim je to také, aké to má byť, Ja osobne ďakujem za tento počin, je to moja alfa a omega. Vynikoš!! PS: pre všetky romantické duše + pre ľudí, ktorí v tom dokážu nájsť kvalitu, ktorá tam určite je. Len žiadne predsudky a budete prekvapení. ()

housba01

Tady přichází na řadu velká romantika, je pravda, že takovýto děj může být jenom ve filmu, nicméně film mi nepřipadal vůbec trapný, naopak mi přišel milý a příjemný. Vedlejší dějová linka se starým sousedem mi přišla lepší než samotná romantika mezi Kate Winslet a Jackem Blackem. Jack Black mi jako herec vůbec nesedí a nepovažuju ho za kvalitního herce, který by měl hrát po boku Winslet, Diaz nebo Law. Nicméně celkový dojem je kladný. ()

Akinaz

Já ten film prostě miluju, vtipné, dojemné, roztomilé, místy krásně naivní a hlavně výborně obsazené. Jude Law, co říct, snad jen, že ve víc sexy roli jsem ho neviděla. Cameron Diaz, jako žena, která neumí plakat. Kate Winslet, která pláče pořád a má neskutečnou smůlu na chlapy a Jack Black, který si myslí, že je v pohodě, až ho vyvede z omylu, ta od níž by to nejmíň čekal. Změna místa může nejen opravdu pomoci dostat se ze srabu, ale dokáže i převrátit život vzhůru nohama, nebo ho zachránit. 5* ()

JC_Gucci

Na koukání s drahou polovičku v období kolem Vánoc docela dobrá volba. Herecké výkony jsou dobré, kulisy krásné, pár scén vykouzlí úsměv na tváři, některé možná i tu slzu. Koukněte se na to sami v létě a zjistíte, že je film prázdný, příběh plytký, scény příliš dlouhé, postavy jednoduché a naivní, prostě nuda. ()

Marky__

ve svém žánru - romantická komedie - asi dobrý - takže za 3*, musím ale podotknout, že se mi k sobě nehodil ani jeden pár. ()

burg

Musím uznat, že ač jsem v moc nedoufal, nakonec jsem byl příjemně, velmi příjemně překvapen. Asi film přišel ve správný moment při mém vánočním rozpoložení. ()

AnkaF

Jedna a půl hvězdička ze soucitu s Judem Law. Tolik předvídatelných klišé! Ta stopáž! Ty hloupé dialogy a zbytečné vycpávky s ex přítelem! Hlavní hrdinka (Kate Winslet) by musela být mentálně retardovaná patnáctka, aby se takhle nechala vodit za nos ... Skvělé hvězdné obsazení hlavních rolí (teda kromě Camereon Diaz, kterou nemusím) i výborná režisérka a scénaristka - ale tohle se opravdu nepovedlo. Velké zklamání a to jsem prosím cílovka ... Tak jsem se mrkla na pár komentářů a mám pocit, že jsem se dívala na úplně jiný film, než všichni ostatní (teda skoro všichni). Nechápu. Nikomu nedoporučuju. ()