Prci, prci, prcičky: Nahá míle

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

Komedie

USA / Kanada, 2006, 97 min

• mzss1

O něco horší jak film na táboře. Jako tohle se vůbec nemůže rovnat prvním třem dílům. Je to akorát tak ostuda a velká parodie. Nějaké dvě vtipné scény se zde najdou, ale v tomto dílu jsou nesnesitelní herci, horší jak ve filmu na táboře. Proto film hodnotim jen na 10% = odpad!(24.10.2012)

• Smok

Tento film má s pôvodnou sériou spoločný už len názov. Vlastne sa to už snáď ani ako nejaké pokračovanie úspešných prvých troch dielov zo série "prci" ani nedá brať. Zase raz prevládla vidina zisku.(27.9.2009)

To je ale skok!! Docela jsem měl strach se na další díl American Pie podívat ale jsem rád, že jsem to zhlédl. Od American Pie Presents Band Camp je Nahá míle opravdu rozdíl. Větší množství vtipných scén, i když některé byli stejně nechutné. Při úvodní scéně se zabitím babičky jsem se smál nahlas. Navíc ti dva Stiflerové (bratranci) , Erik a Dwight byli velmi sympatičští narozdíl od toho blba Matta z dílu předchozího. A ti jeho prátelé byli taky v pohodě. Na těchto mladých hercích je vidět, že si celé natáčení užili. Samozřejmně nesměl chybět Eugene Levy coby rádce. A protože Beta House má téměř stejné herecké obsazení, tak se na to docela těším, i když počítám se zklamáním!(16.12.2007)

Jednoznačně nejlepší díl z "nových prciček". Souboje s liliputy jsou geniální a zhovadilosti jako souboj tvrdosti ptáků rovněž dobře baví. Akorát mladý Stiffler se moc nepředvedl, já jako panic potkat tu blondýnu, tak jí projedu i uši:D.(9.4.2010)

• Kulmon

Daleko nejhorší ze série prciček. Film, který hraničil s trapností. Stupidní až kýčovitý scénář, přesně vypočítaný na efekt. Kufr se mi zvedal z těch liliputánů, to už byla silná káva. Film byl jedna velká nuda. Děj = jedna velká blbost. Na šestku se už fakt dívat nebudu. Jediné na co se dalo koukat, byly kozy :-)(7.5.2009)

• - Spoiler: V poslednej sekunde zápasu trpaslík zastaví Stiflera (Steve Talley), pričom mu z rúk vypadne lopta a prejde za cieľovú čiaru. Avšak, keď rozhodca odpíska je lopta pred čiarou. (xun)

• - Natáčení probíhalo ve kanadských městech Toronto a Hamilton. (Sufferer)

• - Michiganská univerzita každý rok pořádá akci „Naked Mile Run“, tedy „Běh Nahé Míle“. Obvykle se koná poslední den jarního semestru. 21. dubna roku 1998 na ní přišel rekordní počet lidí. Místní policie odhaduje počet účastníků na 1500. (FMJ)