Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty
Trailer

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

Trailer

B!shop

Ze zacatku dost opruz. Kozy zadny, kalby zadny, nezajimavy debilove v hlavnich rolich. A navic i pres tech par vtipu se to celkem tahne. Nastesti hodne zachranuje druha pulka, kdy dojde konecne na Nahou mily, z ktery by se ale dalo vytezit vic, sice paradni prehlidka koz a zadku, bohuzel obcas i chlapskejch, ale cely sfoukly trosku rychle, s minimem spomalovacek na kozy. Nastesti ale od tyhle chvile zacne slusna jizda a do konce uz to je jen jedna velka kalba. Nema to sice tak super nechutny momenty jak nasledujici dily, ale oproti nim taky minimum odhalenejch zenskejch a min vtipku. Slabsi 3*. ()

Kulmon

Daleko nejhorší ze série prciček. Film, který hraničil s trapností. Stupidní až kýčovitý scénář, přesně vypočítaný na efekt. Kufr se mi zvedal z těch liliputánů, to už byla silná káva. Film byl jedna velká nuda. Děj = jedna velká blbost. Na šestku se už fakt dívat nebudu. Jediné na co se dalo koukat, byly kozy :-) ()

H34D odpad!

Suveréně nejhorší z celé série, děj který se točí kolem jednoho nesmyslného běhu bez oblečení... Poměrně chabý námět. Cucání z prstu tentokrát selhalo na celé čáře, ve zkratce řečeno - není to vtipné, je to trapné. Samoúčelná nechutnost se nevydařila, film mě místo svěžím teen dojmem ubíjel nudou devastujícím způsobem a já měl problém ho vůbec dokoukat. Dejte mi pár tisíc dolarů a natočím vám tohle taky, přesněji zvládl by to kde kdo, možná i ty, zbloudilý čtenáři, mého komentáře! 1/10 ()

Flipnic

Já si prostě nemůžu pomoci, ale tady ten díl mi přišel naprosto špičkovej. Okamžitej nájezd střídá jedna akce a fór za druhým, pořád se něco děje, nápady jsou docela neotřelý, myšlenka filmu docela v pohodě. Našel jsem v tom filmu jak sebe v "postpubertě", tak spoustu kámošů a kámošek z té doby mé minulosti ... Akorát konec byl nereálnej, ve skutečnosti by to dopadlo tradičně ("vyspala by se s nějakým otrapem ..."). Ale o reálnosti tady ty šílený "sexuálně-fekální" komedie nejsou ... prostě to byla paráda, řezal jsem se smíchy od začátku do konce ... ()

Dragoni

Takže . . . už tu byl Stifler, Stiflerův brácha a teď Stiflerův bratránek, kterej je naprostej looser. Rozhodně mi The Naked Mile nepřišla lepší než Band Camp. Pomalu to přechází na fekální humor. Amíci si pro tentokrát vsadili na vlastní blbost a ubohost. Stifler je pro mě jen jeden a to Steve. Body jen za baby, protože už ani ten soundtrack není to, co u Prciček býval. The End - 30 % ()

• Michiganská univerzita každý rok pořádá akci „Naked Mile Run“, tedy „Běh Nahé Míle“. Obvykle se koná poslední den jarního semestru. 21. dubna roku 1998 na ní přišel rekordní počet lidí. Místní policie odhaduje počet účastníků na 1500. (Wade)
  • Natáčení probíhalo ve kanadských městech Toronto a Hamilton. (Sufferer)
  • Když je Stifler (John White) v nemocnici a vypráví klukům, tak drží v levé ruce puding. V další scéně ho ale drží v pravé ruce a takto se to několikrát opakuje. (SONY_)