Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty
Trailer

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

Trailer

Dragoni

Takže . . . už tu byl Stifler, Stiflerův brácha a teď Stiflerův bratránek, kterej je naprostej looser. Rozhodně mi The Naked Mile nepřišla lepší než Band Camp. Pomalu to přechází na fekální humor. Amíci si pro tentokrát vsadili na vlastní blbost a ubohost. Stifler je pro mě jen jeden a to Steve. Body jen za baby, protože už ani ten soundtrack není to, co u Prciček býval. The End - 30 % ()

wipeout

Ako vôbec hodnotiť takéto niečo? Už len samotné číslo 5 napovie, že už ideme len ryžovať na značke "American Pie". Ale čuduj sa svete zaznamenal som posun či skôr návrat späť k starším dielom, lebo ten predchádzajúci bol naozaj hrozný. Nebudem tu opisovať chyby, pretože to vzhľadom na žánrové zaradenie do teenegerských komédii made by USA musí byť každému jasné. Tak prejdem k pozitívam hneď a tými sú očakávateľne sporo odeté ak ich tak možno vôbec nazvať "dámy" a ešte aj príjemné prekvapenie v podobe trpasličích mužíkov a ženičiek. Je mi ľúto toto sa proste ani žánrovo nedá hodnotiť, ale možno som naozaj zaujatý voči podobným sprostostiam, ale svedomie mi proste nedovolí ísť na viac ako 1,5*, keď si predstavím koľko super filmov u mňa podostávalo dve či tri hviezdy. ()

Gilmour93

Kozy, nudistický běh, soutěž v tvrdosti erekce, liliputi a kozy liliputek.. K leštění ebonitové tyče lépe poslouží pornostránky na netu a k zasmání tísícovky jiných filmů - jednoduše řečeno, zbytečné jak apendix. Tvůrci Nahé míle by si měli projít míli zelenou a s jen decentně navlhčenou houbičkou na hlavě udělat hačí do svítícího křesílka.. ()

jojinecko

Jedna * za trpazlíkov, inak sračka na pohľadanie, ktorú bohužiaľ nezachránia ani tie holé ženské čo tam furt pobehujú a nezachránilo by ju v mojich očiach snáď ani to, keby tam pobehoval môj guru Woody Allen...:) Prehliadka vrcholne odporných "provokačných" ksichtov, pri ktorých sa aktivujú moje latentné agresívne sklony a scén, ktoré tu už boli snáď tisíckrát...American Pie 6 bojkotujem!:) ()

hansel97 odpad!

Normálně bych tomu da aspoň jednu hvězdičku, ale s touhle sérií jsem opravdu už ztratil nervy. "Band Camp" se dal ještě přežít, ale vidět po páté skoro to samé? Ne, díky! Protože tohle je zápletka ze 4 s minimální změnou okolností. Nevkusná oplzlá komedie, která tenhle žánr kloubí s neuvěřitelnou plytkou romantikou teenagerů. Fuj! ()

• Natáčení probíhalo v kanadských městech Toronto a Hamilton. (Sufferer)
  • Když je Stifler (John White) v nemocnici a vypráví klukům o Nahé míli, tak drží v jednotlivých záběrech puding střídavě v levé a pravé ruce. (SONY_)
  • Michiganská univerzita každý rok pořádá akci „Naked Mile Run“, tedy „Běh Nahé Míle“. Obvykle se koná poslední den jarního semestru. 21. dubna roku 1998 na ní přišel rekordní počet lidí. Místní policie odhaduje počet účastníků na 1 500. (Wade)