Prci, prci, prcičky: Nahá míle

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

Komedie

USA / Kanada, 2006, 97 min

• BMAJTZ

Tak nevim jako pribehu v tech 97 minutach bylo as na 30 minut a zbytek bylo vyplneno ani vlastne nevim cim. Jeste k úpribehu ktery vlastne ani neni zadny pribeh tohle je proste naprosto uchylna, ujeta jizda, ktera pobavi jednou ale vice ani nahodou. Tohle dilo ovsem fekalnim komediim urcite prirazuje to spravne jmeno.(12.1.2009)

• sedm.1

To tak jednoho dlouhého, zimního večera, plácajíc se od ničeho ještě k většímu ničemu, plácnu sebou k telce a netušíc co mě čeká, zvolím jeden z komerčních kanálů, vysílajících jeden ze svých osvědčených „skvostů“, nějaký to –xtý díl Prcičkovské série. Inu, což se může stát, řeklo si mé důvěřivé druhé Já a nevědom si následků, rozhodl jsem se následně věnovat tomuto snímku svou veškerou pozornost. Nevím tedy, čím to bylo v oněch osudných chvílích způsobeno, ale byl jsem bohužel takový idiot, že ani po deseti, ba ani po dvaceti minutách filmového teroru a nekonečných muk, jsem nedokázal tu svou línou prdel zvednout a s děsem v očích utéct a absolvoval jsem celé to utrpení až do závěrečných titulků. Pravda, poté jsem potupně vrhl, a ještě ve tři ráno jsem čuměl do stropu a děkoval Satanovi, že jsem ten neuvěřitelný zážitek dokázal překonat bez ještě větší újmy, než byla jen jedna mrzká šavle, nicméně poučení z této zkušenosti pro mě plyne jedno jediné, a to nečum na něco, o čem víš, že prostě nedáš, když na to nemáš! Celá tato série zkrátka měla samozřejmě skončit spolu se základní sestavou ve třetím díle, aby se na ní vzpomínalo jen v dobrém. Ovšem nejen v našich končinách se osvědčená značka dře až na dřeň, a tak nakonec vzniklo už asi dalších devětasedmdesát pokračování a právě Nahá míle je jedním z nich. Co k té podívané tedy smysluplného podotknout. Že bych něco zmínil o zápletce? Počkat, to je blbost, to zápletku nemělo, vole! Co třeba herci? No, ikdyž herci, spíš neošklivý kolemjdoucí, co se byli ochotni na požádání svléknout. Tak co třeba nápaditost, originalita, spád, styl? Aha, zase nic. Ale tedy o vtipnosti tu ale něco zmínit vážně můžu. Ten film není vůbec vtipný. A je to. Suma sumárum, prvotřídní hnůj a blitky. Ámen!(11.1.2016)

• MM_Ramone

Pubertálnej sérii "American Pie" som sa doteraz úspešne vyhýbal. Zhodou okolností som si však včera pozrel túto piatu časť s podtitulom "Nahá míľa". Je to snímok, ktorý vo mne vyvolal celý rad otázok. Predovšetkým som musel stále premýšľať nad tým, čo za človeka má na svedomí tak otrasne primitívny scenár. Napísal ho nejaký tridsať ročný, zakomplexovaný panic či voľajaký starý, slizký, úchylný zvrhlík alebo poplašený adolescent, ktorý myslí jedine penisom? Film je takmer úplne bez deja, plný úžastne idiotských dialógov, nadržaných mladíkov, odporných nahých trpaslíkov a rozjarených kozatých školáčok. To sa vážne najdú ľudia, ktorým sa to páči? Ja už to nikdy viac nechcem vidieť. Je to odpad!(28.12.2009)

• cariada

Už páté pokračování ,ale rovněž nejslabší. Tvůrci se snaží z původní trilogie vytřískat co se dá ,ale vem si chlup ,když není. Aspoň ,že v 6 už to šlo jinou cestou. Tady je pro změnu bratranec Stiflér ,který je panic. Celé je to postavené na dost trapným a hrubým humoru. Je tady sice vidět nejvíc nahoty ,ale to je asi tak vše. Vtipných situací by jste tady našli na prstech jedné ruky. Úvodní honění a postříkání babky bylo celkem vtipné ,zvlášt ,když natáhla hned krofky. Sušička taky ušla ,ale pak už to byla spíš křeč. zápas s liliputama byl spíš trapný a hned bylo jasný ,kdo že vyhraje . Sice tam bylo pár dobrých hlášek. Ale celý je to už moc natahovaný a trapný a nezachrání to ani Eugene Levy Jimův otec. Nejde tu o děj ,který je jasný jak bodnutí včely. Vce ironie a černého humoru by neškodilo.(9.1.2009)

• H34D

Suveréně nejhorší z celé série, děj který se točí kolem jednoho nesmyslného běhu bez oblečení... Poměrně chabý námět. Cucání z prstu tentokrát selhalo na celé čáře, ve zkratce řečeno - není to vtipné, je to trapné. Samoúčelná nechutnost se nevydařila, film mě místo svěžím teen dojmem ubíjel nudou devastujícím způsobem a já měl problém ho vůbec dokoukat. Dejte mi pár tisíc dolarů a natočím vám tohle taky, přesněji zvládl by to kde kdo, možná i ty, zbloudilý čtenáři, mého komentáře! 1/10(15.12.2007)

• - Michiganská univerzita každý rok pořádá akci „Naked Mile Run“, tedy „Běh Nahé Míle“. Obvykle se koná poslední den jarního semestru. 21. dubna roku 1998 na ní přišel rekordní počet lidí. Místní policie odhaduje počet účastníků na 1500. (FMJ)

• - Natáčení probíhalo ve kanadských městech Toronto a Hamilton. (Sufferer)

• - Spoiler: V poslednej sekunde zápasu trpaslík zastaví Stiflera (Steve Talley), pričom mu z rúk vypadne lopta a prejde za cieľovú čiaru. Avšak, keď rozhodca odpíska je lopta pred čiarou. (xun)