Prci, prci, prcičky: Nahá míle

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

Komedie

USA / Kanada, 2006, 97 min

• cariada

Už páté pokračování ,ale rovněž nejslabší. Tvůrci se snaží z původní trilogie vytřískat co se dá ,ale vem si chlup ,když není. Aspoň ,že v 6 už to šlo jinou cestou. Tady je pro změnu bratranec Stiflér ,který je panic. Celé je to postavené na dost trapným a hrubým humoru. Je tady sice vidět nejvíc nahoty ,ale to je asi tak vše. Vtipných situací by jste tady našli na prstech jedné ruky. Úvodní honění a postříkání babky bylo celkem vtipné ,zvlášt ,když natáhla hned krofky. Sušička taky ušla ,ale pak už to byla spíš křeč. Zápas s liliputama byl spíš trapný a hned bylo jasný ,kdo že vyhraje . Sice tam bylo pár dobrých hlášek. Ale celý je to už moc natahovaný a trapný a nezachrání to ani Eugene Levy Jimův otec. Nejde tu o děj ,který je jasný jak bodnutí včely. Více ironie a černého humoru by neškodilo.(9.1.2009)

Jednoznačně nejvtipnější díl z celé série prciček. Když se někdo jde dívat na takovýhle film, musí brát v potaz, že to je typická americká, teenagerovská komedie, která nemůže být brána vážně. Já jsem se vážně dobře bavil, přišlo mi to vtipné. Jistě, ve své podstatě je to strašně primitivní a ubohé, ale na odreagování je to dobré.(17.9.2009)

• milka

Jak dlouho nás budou ještě producenti zásobovat dalšími pokračováními této již dlouho nezajímavé série? Který další z rodiny Stiflerů bude příště hlavní hrdina? Že by dědeček? A kdy si Eugene Levy uvědomí, že ani už on není vtipný?....No prostě tenhle film je prostě příšerný a od odpadu ho zachraňuje pár hezkejch bab a občas docela vtipní liliputi. No prostě je to shit(1.2.2007)

• Dragoni

Takže . . . už tu byl Stifler, Stiflerův brácha a teď Stiflerův bratránek, kterej je naprostej looser. Rozhodně mi The Naked Mile nepřišla lepší než Band Camp. Pomalu to přechází na fekální humor. Amíci si pro tentokrát vsadili na vlastní blbost a ubohost. Stifler je pro mě jen jeden a to Steve. Body jen za baby, protože už ani ten soundtrack není to, co u Prciček býval. The End - 30 %(12.2.2009)

• Paity

To je stejně dobré, jak jednička Prciček nestála za moc a Nahou míli, takovou pitomost, tady dává většina na stejnou úroveň. Vždyť tohle bylo něco, co do sebe vůbec nezapadlo, herci absolutně nesympatičtí a k tomu naprosto přihlouplý scénář, který snad napsal někdo na záchodcích při rockovém koncertu na toaletní papír voskovkou v keltštině a někdo to po něm překládal.(25.4.2012)

• - Natáčení probíhalo ve kanadských městech Toronto a Hamilton. (Sufferer)

• - Spoiler: V poslednej sekunde zápasu trpaslík zastaví Stiflera (Steve Talley), pričom mu z rúk vypadne lopta a prejde za cieľovú čiaru. Avšak, keď rozhodca odpíska je lopta pred čiarou. (xun)

• - Michiganská univerzita každý rok pořádá akci „Naked Mile Run“, tedy „Běh Nahé Míle“. Obvykle se koná poslední den jarního semestru. 21. dubna roku 1998 na ní přišel rekordní počet lidí. Místní policie odhaduje počet účastníků na 1500. (Wade)