Prci, prci, prcičky: Nahá míle

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

Komedie

USA / Kanada, 2006, 97 min

• H34D

Suveréně nejhorší z celé série, děj který se točí kolem jednoho nesmyslného běhu bez oblečení... Poměrně chabý námět. Cucání z prstu tentokrát selhalo na celé čáře, ve zkratce řečeno - není to vtipné, je to trapné. Samoúčelná nechutnost se nevydařila, film mě místo svěžím teen dojmem ubíjel nudou devastujícím způsobem a já měl problém ho vůbec dokoukat. Dejte mi pár tisíc dolarů a natočím vám tohle taky, přesněji zvládl by to kde kdo, možná i ty, zbloudilý čtenáři, mého komentáře! 1/10(15.12.2007)

• Tydlidáš

3/10 - Podprůměrný vyváření z dobrýho ména předešlejch filmů. Všeho dobrýho ubylo a filmová série nadále ztrádá. Oba Stiflerové nesahají Stevovi ani po kotníky. Erik je ucho a Dwight má podle mě až moc nahoněnej kukuč. A ani se tolik neztrapňujou. Starej Stifler byl největší frajer a ikdyž musel žrát hovna tak mu to neuškodilo. Jóóóó aspoň díky za tu hromadu koz při běhu Nahý míle..(13.9.2010)

No po štvorke som si myslel, že už nič horšie byť nemôže a chvalabohu som mal pravdu. S pôvodnej zostavy ostáva iba Eugene Levy a Stifler na fotke. Takže sa všetko začína odznova. A vcelku to stojí za to. Dávam to na úroveň tretieho dielu, ale možno Naked mile o prsia (doslova:-)) vyhráva. Som rád, že séria nabrala stúpajúcu tendenciu.(4.12.2009)

• Zemi11

Jen si říkám, proč se proboha v jakémkoli filmu nemůže objevit penis ani dámská doména? Že by to ohrozilo mravní výchovu mládeže? Když támhle v Pulp fiction Uma Thurman může fetovat, 200kg černocha si tam vezmou do parády dva buzeranti, Bruce Willis může na záchodě poslat brokovnicí pozdrav Travoltovi, pak se ještě jednou ptám: Ohrozil by záběr na ženskou chloubu mládež?(10.9.2009)

• cross

Nebudeme si nic nalhávat, tohle nejsou ani Prcičky ani dobrá teen-komedie... Bohužel... přestože stárnu, nebo možná právě proto, podobné filmy mám pořád moc rád, ale Míle prostě není ani vtipná ani zábavná a jediné co nabízí je pěkná spousta nahatých a hezkých ženských....což bez vtipů a nápadů není nic... a pokud jde o Prcičky...prostě mi tam chybí ti moji staří známí...Eugene Levy to bohužel nezachraňuje, i když mě ještě pořád neomrzel.... mrkněte na to, ale nic krom pořádné porce proklatě pěkných dívčích ňader nečekejte;)(31.3.2007)

• - Spoiler: V poslednej sekunde zápasu trpaslík zastaví Stiflera (Steve Talley), pričom mu z rúk vypadne lopta a prejde za cieľovú čiaru. Avšak, keď rozhodca odpíska je lopta pred čiarou. (xun)

• - Natáčení probíhalo ve kanadských městech Toronto a Hamilton. (Sufferer)

• - Michiganská univerzita každý rok pořádá akci „Naked Mile Run“, tedy „Běh Nahé Míle“. Obvykle se koná poslední den jarního semestru. 21. dubna roku 1998 na ní přišel rekordní počet lidí. Místní policie odhaduje počet účastníků na 1500. (FMJ)