Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

WolfR

V pořadí již 5 díl této série. Změna prostředí a hereckého obsazení je oproti otřesnému 4 dílu příjemná změna. Děj je tentokrát zaměřený na bratrance bratrů Stiflerových, který je ovšem úplně jiný, než oni dva a pořád nemůže přijít o panictví. Příběh tedy nepřináší nic nového, ale prostředí té nové školy je fakt dobré, takže plus. Pak je tu ještě další Stifler, Dwight a ten je v celku sympatický, ale už to není starý dobrý Stifler. Nahá míle je dobrý nápad, ale v samotném filmu je tento závod poměrně krátký. Ve filmu je pár povedených vtípků, ale občas je tu i pár trapných chvil. Ale rozhodně je to lepší díl, než nemožný 4 díl. Takové 2 a 1/2 hvězdičky ()

pufina

Přišla nová generace Stiflerů, naštěstí pro nás není nový Stifler nadrženým kreténem s ubohým humorem (ovšem bratranec je mamrd první kategorie). Ale prci, prci, prcičky jsou přece jen pořád o stejné notě - kdo kolik bab dřív přefikne. Co se týče zbytku filmu - nuda. ()

dr.fish

Naked mile beru jako předfilm k Beta House. Seznámíme se s partou kolem mladého Erika Stifflera, která si jede udělat zkušenost na slavný závod nahých studentů na univerzitě. Ze starých veteránů zůstal pouze Eugene Levy, ale klube se z něj pěknej čípek. Závěrečná párty je satisfakcí pro ty, jež vydrželi nudný začátek. 60% ()

Radiq odpad!

Nic světobornýho ani novátorskýho. A když si pomyslím, že celej film byl postavenej na tom, že zabil svou babičku semenem a pak se posral do sušičky své holky a stejně každýmu bylo jasný, že nakonec tu šuknu nevojede a rači vojede tu svou, tak si říkám, že zabito! ()

Nivenx

Pořád slušná zábava, i když trapných scének je tu teda požehnaně. O něco málo slabší jak Tábor a za mě pátý díl této vydařené série dostane 50%. ()

Doudis19

Výrazně nepovedená a ke všemu ještě nudná, pařmenská komedie, kterou si užijete, snad pouze jste-li bezcharakterní, tupé a povrchní individua. Ikdyž Steve Talley je celkem sympaťák. ()

Khumbac

Žel jediná žertovná, řekl bych až grindcorově laděná, situace, byla scéna s hovnem v sušičce. Zbytek byl plytký, takový přesušený. Ale ta jedna děvucha hned na začátku, kdy borec má v posteli dvě buchty, měla jó super cecki :) ()

Lachtaan

Po krutonudném "Na táboře" se objevil díl, který dostál svému názvu a už jen proto jsme jej na základce všichni hltali se slinou u pusy. ()

DJ Rocco iNc

Predaj DVD $27,430,578 V kinách to nezarobilo ani cent. Ľudia totiž čakali na lacné DVD, ako na hrozný zážitok v kine. Prci už nie sú solídnou komédiou, ale tvrdým pornom. To už je iná kategória. ()

Ryuuhei

Nechutnosti jsou ty tam a na řadu přišla nahota. Spousta nahoty! Paradoxně je pasáž s nahou mílí to nejzábavnější na celém snímku. Zbytek je nemastný, neslaný. Ústřední romance trochu postavená na hlavu (leč poselství by jakž takž fungovalo), fotbalový zápas na hraně trapnosti a hlavní hrdina Stifler jakožto černá ovce rodiny to jakž takž držel. Snímek působil neuceleně, jen málo rozvíjel charaktery a má jediné štěstí, že dokázal i jen trochu pobavit. ()

xerno

Já mám prostě pro prcičky slabost, i když tadyten díl je fakt břečka a úchylnost... Po čtyrce, kde byl opět pan Levensteen, sem věděl, že i tady mu najdou nějakou nevýznamnou roli, kde opět prohlásí:je to naprosto přirozené... Na šestku se netěšim, bude to propadák - film zaměřen pro určitou skupinu lidí - debily ! ta pětka se ještě dá zkousnout, ale když pomyslim, jakou jsem měl slabost pro předchozí díly, nechci se radši ani vyjadřovat !!! Jak jsem napsal u minulích dílů, jde tu o lásku, ovšem už vůbec ne takovou !!!!!!!!!!!! ()

T-pack

Sice tam de zase o nic, ale zábavný to bylo... občas. Ale z trpasličího fotbalovýho mužstva se dalo vytřískat o něco víc. ()

rudeboy odpad!

Rečnícka otázka: Prečo má táto nič nehovoriaca sračka hodnotenie nad 40%??? To ste sa všetci zbláznili??? ()

ywo666

No po štvorke som si myslel, že už nič horšie byť nemôže a chvalabohu som mal pravdu. S pôvodnej zostavy ostáva iba Eugene Levy a Stifler na fotke. Takže sa všetko začína odznova. A vcelku to stojí za to. Dávam to na úroveň tretieho dielu, ale možno Naked mile o prsia (doslova:-)) vyhráva. Som rád, že séria nabrala stúpajúcu tendenciu. ()