poster

Želvy Ninja

 • USA

  TMNT

 • Slovensko

  TMNT: Ninja Korytnačky

Animovaný / Akční / Komedie / Dobrodružný

USA / Hong Kong, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ****

  Svojim spracovaním je táto verzia "Ninja Korytnačiek" hodne zaujímavý filmový produkt. Počítačové animácie tomu dávajú pôsobivosť vysoko graficky kvalitných PC hier. Snímkov, ktoré sú robené touto technikou som veľa nevidel a už vôbec nie tak podarených ako je práve tento. Okrem naozaj výborných animácií, je tu dobre odvedená práca aj v zobrazení akcie. Nazvučeniu rovnako nemožno nič vytknúť. Aj keď je príbeh pomerne jednoduchý, je to vynahradené známymi hrdinami môjho mládi. Donatello, Leonardo, Michelangelo a Raphael sa mi po rokoch pripomenuli v dobrom štýle. ****(23.1.2009)

 • Scrytcher
  **

  Nový kýčovitě animovaný styl, provedení dokonale pohřbil vše krásné na původním animáku. Kde jsou cool hlášky? a vůbec jak mohli opomenout všechny ty záporáky? Proč najednou ten úděsný infantilní příběh? Působí to dojmem jako by se jednalo o další špatný díl Shreka než pocta legendě. Všiml si ještě někdo, že Tříska vypadá trochu jako Stuart Little?(6.2.2008)

 • Hrabka
  ***

  Poměrně vydařený návrat želvích hrdinů na scénu. Já osobně bych uvítal lepší děj, ale jinak zpracování bylo dobré a o akci nebyla nouze. Na tento animák jsem se kouknul spíš z nostalgie a určitě toho nelituji. Je to prostě v pohodě film pro milovníky a fanoušky Leonarda, Rafaela, Michelangela a Donatela. 60%(27.7.2010)

 • genetique
  ****

  Špizza! Nie až taká, ako keď som si v detstve pretáčal požičané kazety korytnačích ninjov stále dookola a potom som do požičovne vracal už len ošúchanú nepozerateľnú pásku, ale malo to šťavu, nostalgiu nepopieram a nový šik týmto štyrom zelenáčom určite len pridal na atraktivite. Podstata zápletky mohla byť o čosi viac rafinovanejšia, ale ani seriál, ani doterajšie filmy nikdy neoplývali oscarovým scenárom. Spočiatku mi trvalo, kým som si zvykol na temnejší nádych bez hlášok, ale sem-tam sa nejaká objavila a ja som bol späť v detstve s kawabungovkými spomienkami. Prípadné pokračovanie by som uvítal, ale Munroe nech sa radšej drží len za kamerou a scenáristické pero nech prenechá niekomu inému. 75%.(25.7.2008)

 • kinej
  **

  Vlastně se asi dá říci, že film dopadl dobře. Charekter tohoto komiksu totiž jakékoliv filmové ztvárnění k tomu, aby bylo pojato hlavně jako zábava pro děti. A tak snad nějakou lepší zábavu ani nelze očekávat. Nicméně digitální animace mi přišla ve srovnání s jinými filmy slabá. Horší ja teké namluvení postav, zejména želvy pornášejí své dialogy jakoby bez prožitku.(31.10.2008)

 • - Japonský herec Mako byl oficiálně oznámen jako dabér Třísky den předtím, než náhle zemřel. V tu dobu byl dabing již kompletně dokončen. Film byl následně věnován Makově památce. (Raztubyl)

 • - V roce 2003 dostali zelenáči znovu šanci, když je jako producent dostalo do ruky Mirage Studios, tedy vydavatel první komiksové série z roku 1984. (Rodriguez)

 • - Vo filme sa objaví 13 príšer, ich pôvod je možné vystopovať v rôznych mýtoch. Hneď prvé monštrum, ktoré sa vo filme objaví, má svoj predobraz v Yettim, ďalší v Kyklopovi a iný napríklad v diablovi z Jersey. (riso677)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace