Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiální text distributora)

Trailer 3

Tom Hardy

Pořád to tam je. Želvy hláškují, perou se, Tříska má šmrnc, že by Yoda mohl závidět a audiovizuál je vzhledem k rozpočtu neuvěřitelný. Solidní návrat, u kterého marně vyhlížím dvojku. P.S. Co se týče distributora, propálená šance roku. Možná jsem naivní idealista, ale kdybych se měl postarat o dabing, sehnal bych si legendární sestavu z kresleného seriálu. Kdo tam tom vyrostl, tomu bude z DVD dabingu na zvracení... ()

Djkoma

Návrat želv ninja není nijak úchvatný ani dech beroucí, ale rozhodně příjemný. Tyhle zelené potvory s krunýři neodmyslitelně patří k mému dětství a ještě bych jistě našel na VHSce jejich kreslené nebo hrané příběhy. Pro dnešní generaci je to pravděpodobně krok úplně jiným směrem než jsou všechny možné dnešní ikony pro mládež. Želvičkám prospěl přechod do krásné animace, která mě velmi potěšila hlavně v dešti, který vypadá skutečně. Příběh se snaží být velmi poučitelný, i když to z počátku nevypadá. Při pár scénách hlavně na začátku jsem si vzpomněl na Pána prstenů, ale ničemu to nepřekáželo. Animace dovoluje tvůrcům opravdu hodně a jen škoda, že jí více nevyužili při soubojích, které hlavně na konci jsou trochu těžkopádné. Celkově i příběh je maličko odfláknutý (ale s pár hezkými detaily, co potěší) a jeho záchranou je délka. Krásných 87 minut stačí, aby se člověk příjemně pobavil, zavzpomínal a odešel s dobrým pocitem. Tvůrci udělali slušný krok v charakterech želv, hlavně u Leonarda a Raphaela a doufám, že třeba v příštích dílech se to bude jen a jen prohlubovat. ()

BadoXXII

Tak jsme tu zůstali sami, prcku. Jenom klid, já ti neublížím... moc. Na pôvodnom animovanom seriály som v detstve fičal aj ja. Mal som a stále niekde na povale mám postavu Donatella. Aj z nostalgie som sa teda rozhodol, že tomuto animáku dám šancu. Animácia nie je taká hrozná, no vedel by som si to predstaviť všetko v krajšom prevedení. Príbeh tiež dosť značne kríva a nie je veru až tak zaujímavý. V prvom rade chýba poriadny zlosyn a viac bojov hlavnej štvorice. Viac sa tu proste kecá ako bojuje. Aj napriek týmto mínusom to nie je také zlé, niektoré nápady sú fajn a hudba je tiež veľmi dobrá. Ale návrat sa mohol vydariť aj lepšie, snáď nabudúce. ()

korbitch22

ach jo,ach jo!s jakou radostí bych dal pět hvězdiček,ale prostě nemůžu.film je to naprosto bombastickej,moc sem se na něj těšil a moc se mě taky líbíl ale pár chybiček tvůrci bohužel udělali,první a největší chybou je,pro mě nepochopitelných 87 minut!!!zoufale málo!takových 110 by mě naprosto uspokojilo.tvůrci by tak mohli dát větší prostor soubojů kterých je ve filmu zoufale málo,když hlavní kvarteto utíká směrem k tomu mrakodrapu nepochopitelně se se zástupi ninjů vypořádají během pár vteřin a hned utíkaj,další chyba byla to lovení příšer,mohli dát pár akčních záběrů jak jich pochytaj aspoň pět nebo šest,ne vole,voni udělaj souboj z jednou!a to jich měli třináct!!!!prostě ta největší chyba byla,že se tvůrci moc vjenovali mluvení a nemyslely na souboje,což mě opravdu mrzí.nový protivnící a jejich příběh potěšil,ale trhač byl prostě trhač!ale protože želvy fakt žeru dávám z úcty čtyři. ()

Pejpr

Snad nejdokonalejší animace, co jsem měl čest zhlédnout. Bohužel formality nejsou všechno. Děj totiž nemá vůbec záporáka, želvy bojují (psychologicky) mezi sebou, což si nejsem jistý, zda pobere dětské publikum, pro které je film především (aspoň doufám) určen. Když pominu všechny dějové nelogičnosti a mezery (někdy přímo megamezery), tak jsou Želvy Ninja dobré..dobré, ale nic víc. Jednu hvězdu přidávám za to, že už nejsem dítě. Jo a málem bych zapomněl na opravdu příšerný dabing, který úplně zazdil postavu Caseyho, z drsňáka se díky dabingu stal Brendan z 90210. ()

• Vo filme sa objaví 13 príšer, ich pôvod je možné vystopovať v rôznych mýtoch. Hneď prvé monštrum, ktoré sa vo filme objaví, má svoj predobraz v Yettim, ďalší v Kyklopovi a iný napríklad v diablovi z Jersey. (riso677)
  • Keď vchádza Splinter (Mako) do kuchyne, pospevuje si akúsi pesničku. Je to starobylá japonská uspávanka. (riso677)
  • Prvý celovečerný animovaný film o ninja korytnačkách. (riso677)

Související novinky

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith

19.01.2007

Dovolím si navázat na svou vůbec první novinku a doplnit informace z ní. Opětovně půjde o nějakou tu drobnou informaci o novém projektu Tarantina a Rodrigueze s názvem Grind House a o Kevina Smithe,… (více)