zimzum

Super film pokiaľ sa ho nesnažíte brať vážne. Clive Owen tu je borec roka. Takýchto zbesilých a zábavných akcí sa netočí až tak moc veľa. ()

maxmi

tři hvězdičky, k hodnocení silně přispělo zabití mrkví, všechny střílečky s pomocí mrkve, střílečka uprostřed koitu, střílečka ve volném pádu a vystřílení nábojů z hořící ruky a následné sfouknutí ukazováčku ()

benny159

Akčná jazda od začiatku do konca....niekedy až moc :D Ale tento film sa aspoň netvári vážne a robí si srandu aj sám zo seba, a to sa mi páči a ráta sa mi to. ()

elanista1

Efektna akcia spletena s inteligentnym humorom.Shoot Em Up disponuje najoriginalnejsimi akcnymi napadmi, ake som kedy videl, vo filme nebol jediny nudny klise akcny moment, a to som akcnych filmov nevidel 5 ani 6.Na konci vsak zbytocna prekombinovanost, ktora nesmie nikdy v takychto filmoch chybat, a ten zaver v restauracii absolutna lahodka.Neviem co by som mal zkritizovat, asi nic, lebo tam nebolo hlucheho miesta.Ked zacne Monica rozpravat tym svojim talianskym akcentom, tak mi je vsetko jedno. .. A ked sa teraz tak pozeram na tie odpady! tak si just hviezdicku pridam, a bola to bomba, a chcem to vidiet znova! ()

Psychotic17

U normálního bezhlavého akčňáku lidé (se mnou v čele) rádi spolu-divákům vykládají, jak velká pitomost je tohle a jak moc nemožné je tamto. Tento film to v klidu odříká za vás. Skvělý morbidní humor a akční scény plné nadsázky asi nebudou pro každého, ale pokud nejste zapřísáhlí Buzz Killingtonové a dokážete se u totálně ujetých cool slátanin pobavit, pak je tento film pro vás. 80%. ()

megajalec

Ako som si všimol, film má svojich odporcov, aj prívržencov. Viem pochopiť jedných aj druhých. Po piatich minútach som pochopil, že sa nedá brať vážne a logika ustúpila a o to viac som si film vychutnal. Množstvo vtipných scén (vymenovať ich by zabralo asi pol strany...), cool hlášky inak skvelého Owen alias Bugs Bunnyho, najmä veci, ktoré neznáša boli super (konský chvost, blinkery...). Boli samozrejme aj veci, ktoré sa mi nepáčili, prestrelka pri páde z lietadla napríklad, to bolo trošku moc. Príbeh je slabší, ale ten je skôr v úzadí, pri toľkej akcii som nemal čas a ani chuť ho riešiť, užíval som si skôr prestrelky okorenené humorom. Ťažko vybrať najlepšiu scénu, toľko nápadov pokope som už dávno nevidel. Ale asi prestrelka pri sexe vyhráva (aj vďaka neuveriteľne krásnej Bellucci!). Hneď po filme som si povedal: páni, to bola jazda, neuveriteľne cool a štýlová. Asi tak by som aj zhodnotil Shoot ´Em Up. A začínam jesť viac mrkvy :) ()

PamelaJJK

Jo, jo, jo! A ještě jednou jóóóóóó!! To je přesně ono. Akční přehnaná oddychovka se spoustou průpovídek, hlášek a fórků. A hlavně se spoustou kilogramů (ne-li tun :-)) střeliva. Clive Owen? Naprosto famózní a flegmatickej borec. A Monica? Prostě úžasná sexy kočka. Hezky se na to (i na ně) kouká a člověk nemusí příliš používat mozek a zhltne tu hoďku a půl jak malinu. Nebo jako mrkvičku??? :-) Má to spád a klidně bych snesl a s radostí si vychutnal i delší stopáž. ()

Kulhi13

Bláznivý akční film, ve kterém jsou scény, nad kterými zústává rozum stát, ale jsou pěkně zpracované a nikdo by neřekl, co všechno se dá vymyslet a jak pomocí mrkve dokáže zabít 100 lidí. 4 hvězdy za to, že člověk neví co bude následovat a pěkné přestřelky. ()

chrustie

Hustý hlášky a ještě hustější scénář. Co to má být za sračku?? McGyver křížený s Rambem, je pro mě příliš velké sousto. Své nejspíš zahrál i naprosto dementní český dabing, který podtrhuje celou tuhle debilitu. Aniž bych viděl konec, jdu spát. ()

kolacky

Tři a půl*. Hlavně za to mimino, ve scéně, jak mu Owen ukazuje pistoli, za ty šklebíky, je k sežrání. Jinak mi z duše mluví kolega Cervenak. ()

route60

Jó mrkev to je zbraň a Clive Owen ji má rád obvzlášť, Sejmi je všechny šílená akce bez oddechu s koňskou dávkou černého humoru, novorozeně milujíci heavymetál, hlavní padouch v dokonalém podáni skvělého Paula Giamattiho stále otravován svojí manželkou, krvavá a drsná choreografie ve stylu Johna Woo kterou Michael Davis má asi hodně rád. ()

yazik

Původně jsem chtěl dát jen tři hvězdičky, protože tohle dílo je docela úchylný. Ale musím dát 4 hvězdičky, protože je sakra úchylnej a o to právě jde. Poctivá jízda od začátku do konce, kde jediná věc, která by nás měla zajímat, je skóre. Abych citoval jednu pasáž ze Žhavých výstřelů 2 "skóre jako v Total Recall ". No, možná že i jako "nejkrvavější film všech dob", těžko odhadnout, po prvních minutách to člověk už ani nepočítá :-D ()

gotham

Nevadí mi filmy, které si umí ze sebe dělat srandu a jsou schválně přehnaný (Expendables, Komando), ale musí to mít hlavu a patu a taky to musí být sranda. Tady právě ta sranda žalostně chybí, byť se Clive snažil jak to šlo, hloupoučký scénář prostě neošálíš a povětšinou je to pěkná nuda. Aspoň, že to nebylo moc dlouhý. 40% ()

Fíma

Byla to strašná bejkárna, ale asi mám dobrou náladu nebo nevím, prostě mi to dneska nějak sedlo a líbilo se mi to. Čekal jsem, že to bude hrozná konina, ale to jsem se mýlil. Konina to sice byla, ale ne hrozná. O filmu se nedá říct, že by obsahoval akční scény, ale že film občas obsahuje i jiné scény (pouze nezbytné minimum). Akce je tam tolik, že člověk nemá ani příležitost lámat si hlavu nad tím, jestli ten děj, co má ty scény spojovat, dává smysl. Samotná akce už není ani přitažená za vlasy, ta zdravý rozum přímo skalpovala, takže si člověk ušetří i povzdechy nad případnou "nerealističností". To už je tak nějak samo sebou. Zkrátka asi to funguje, protože mě se to líbilo. ()

moviefan4

Film bola dosť velká stupidita, ktorá ma nenechala sa chvilku nudiť. Nesustála akcia, strelba a fajn hlášky ma bavili. Stále mi to pripadalo ako keby režisér kopíruje film Sin city. Kukatelná zábava na jeden krát. Aspoň pre mňa. ()

harycek

no to by jeden nevymyslel , jsem se domníval . že už mne nemůže nic překvapit po zhlédnutí tohoto "kousku" jsem si musel opravit názor!!!!! ()

mojma79

Zadam Ty kteri nemaj radi akcni filmy, tak at jej nehodnoti. Rict o Davisovem snimku odpad je proste prachsprosty nesmysl. Jinak fakt jizda ... ()