Hafran

Upřímý akční film ad absurdum a 4* za odvahu. Mám akční filmy rád a dokážu si vychutnat pomalé rozjezdy, dobrého a zlého poldu, solidní zápletku a spoustu dalších fines. Ale někdy chci vidět pouze akci. Stejně jako řidič formule se může zabavit na autodromu a nebude remcat proti kvalitě pneumatik. Já se u tohohle bavil, akce bylo více než dostatek (navíc k mému překvapení i vizuálně, choreograficky a kamerově zajímavé), zbytečně se nemluvilo, jenom se střílelo, umíralo a machrovalo. Přes tisíce akčních filmů které byly natočeny ani v jednom není tolik akce jako v Shoot ´em up. Možná tam bylo víc napětí a atmosféry, ale ne akce. Navíc když budu chtít kvalitní příběh a slušné dialogy, tak si asi spíš pustím Felliniho, ale pustit si akční film a pak remcat že se tam dost nemluví, je to hloupý a je tam moc akce mi příjde dětinské. 75% ()

hans500

Akční film jehož největší klad je dobrý Clive Owen. Akční scény téměř neustále přes celou stopáž, natočené jsou obstojně, krátká stopáž je výhodou. Což je vše, režie průměrná, scénář mizerný. ()

AntonG.

Co to sakra mělo...No, kdyby mi někdo řekl, že je to podle nějakého nekonvenčního brutálního comixu, tak bych tomu i věřil. Ať už všudy přítomným comixově drsným násilím, přehnanými akčními scénami, ale i některými vizuálními vychytávkami. Nicméně je to vše asi jen plnění snů teenagerů. Opravdu zde naleznete obrovskou kupu scén, kdy jste si říkali "To by bylo cool, kdyby někdy v nějakém filmu bylo XY, ale na to by tvůrci neměli koule či rozpočet." Co víc, v tomto filmu jde prakticky jen o takovéto scény, které jsou však velmi chabě poslepovány k sobě. Až bych řekl, že je tady akce až moc. Sejmi je všechny mi velmi připomínalo Wanted, ovšem právě Wanted dokázal udržet pozornost i v neakčních scénách a ty akční tak dokázal lépe dávkovat. Zpět k Sejmi je všechny...některé akční scény jsou výborné, některé na mne až moc přehnané a některé jsou vyloženě nepovedené a nechtěně (?) směšné (ta přestřelka ve vzduchu). Mám z toho filmu vážně divný pocit... ()

T-enter

Tak trochu komedie, řekl bych. Líbilo se mi to víc než průměrný (***) film. Dobře to utíká a Cliw Owen si opět zahrál na porodní bábu. ()

Honzíno

Škoda. Začátek je opravdu vynikající, dlouho jsem nezažil takový rozjezd. Bohužel i přes svou krátkou stopáž začne Shoot 'em up postupem času nudit a nepřidá tomu ani často zprasený střih. Akční oldschoolová režie s výbornou zvukovou stopou pak všechno nestihne zachránit. Monica Bellucci jako ozdoba stále ještě postačuje (sice jen tak tak a nevím, zda vynikala někdy něčím jiným), ale za to Clive Owen je pan herec. Jako ultra stylová jednohubka se filmeček náramně hodí, jednou pobaví, skoro rychle uteče. Rozjezd super, naneštěstí postupem času celý snímek břidne. Ale náramně mě pobavil, zejména velké množství gagů a efektních akčních vychytávek, hlášky... i inspirace jinožánrovými Potomky lidí. Vidím jasně tři a půl hvězdičky. ()

markuc

Totalne blbej film,u ktereho premyslet je skoda - o to vice ale pobavi, monica belucci mi zde ale nejak nesedela (predevsim k Owenovi), proste odychovy film. ()

SG_ever

Akce a pokus o zajímavý příběh. To je znak většiny současných akčních filmů. Podobně je tomu i u tohoto filmu, Clive Owen, ale nepředvedl úplně špatný výkon. To co nezvádnul příběh dohání parádní akce (hl. hrdina s mrkví je zkrátka nezapomenutelný), která je sic absolutně nereálná, ale to o efektnější. (65%) ()

DivX

Akce, akce, akce. Co na tom, že film nemá ani příběh. Jen střelba, stovky mrtvých a prázdné patrony, které se válejí všude kolem. Cliwe Owen se drží své role, která mu padne jako ušitá. Pokud nepotřebujete žádný děj a máte sklony k agresivitě, tak si film určitě pusťte. 70% (DĚJ * AKCE **** VTIP * EFEKTY *** HUDBA * HERCI ****) IMDb.com: 6,9/10 ()

Jizni Tlapa

"koloběh života,tak to chodí. Tohle je spíš života koloser".... snůžka totálního masakru, za hranici jdoucí reality (na kterou musíte mít tu pravou náladu), dotaženého scénáře, proklatě sexy Bellucci a hlavního frajera, který za zvuku křupající mrkve a hard rocku, kostí všechno co mu šáhne na....... "bejbátko"....(rozuměj dítě) ()

kinghome

Po pár depresivních filmech jsem si chtěl pustit nějakej výplach a tohle byla skvělá volba. Ultra cool rubačka ve které se nesmí myslet a většina věcí tam je totálně dementních a nereálných. Ale přesně tohle jsem potřeboval. Prostě vypnout a čumět na ty wtf momenty, kterých je ve filmu hromada. Owen si hraje na bad ass borce, kterej nesnáší všechno a všechny a ta role mu vážně sedí. Jeho hlášky byli skvělé a já se velkou část filmu smál. Částečně to byl ten trapnej smích, kdy nevíte jestli to bylo myšleno vážně nebo ne, ale mě to prostě pobavilo. Nejlepší jsou scénky s mrkví. Ty mě pobavili nejvíc. Vážně se na to koukněte jen, když nechcete přemýšlet a prostě vypněte. Jinak tu hromadu nesmyslů přežijete jen těžko. ()

plechulka

Po dokončení tohohle filmu musely asi Owena příšerně bolet všechny svaly na čele, jak se celou dobu musel tvářit drsně a zamračeně !!! Tady se asi někdo snažil přiblížit papeži Quentinovi, ale (alespoň pro mne) - bohužel - nic. Takže jedna hvězdička za čelo Clive Owena, druhá za inovativní využití Daucus carota - a to je vše ()

Simpoch

Učůrával jsem smíchy celou dobu! K tomu fantastická Monica Bellucci, no lepší parodii na akčňárny, co si hrajou na vymakané psychologické drama prostě neznám. Palec hore. ()

BROKEN_

Správně přepálený akčňák, u kterého je potřeba vypnout mozek a užít si ho. Já jsem se bavil královsky. John Wick zabijí tužkou, ale Smith zabijí mrkví. TOPOVKA! :-D ()

Tomasso001

Neuvěřitelný kam až může zajít režisér, který chce natočit nejvíc cool film. Všechny nové nápady akčních scén jsou postavené na hlavu a musíte se u nich spíš smát trapností. Navíc je to jak na kolovrátku zničeho nic se vyloupne 50 chlápků, Smith je postřílí nehorázným způsobem a jen se mění lokace. Kdyby byl film uváděn jako Akční / komedie bylo by hodnocení asi malinko jiné, ale zase tak o moc by se nezlepšilo... Porod zatímco střílí gaunery, souložení při kterém střílí gaunery... být to komedie budiž. ()

Jazzzz

Napsané tady mají akční, krimi - thriller... Tak zas až takhle přísně bych to neklasifikoval - jde o komedii, která paroduje akční filmy - takže spíš parodii... Ale velmi podařenou... Porodit dítě během přestřelky, vystřílet stovky protivníků... To zvládne prostě jenom Pan Smith - nejlepší akční hrdina všech dob... Jde o podařeného křížence Ramba, McGivera a BugseBunnyho! Tolik zabitých lidí mrkvičkou jsem v ještě žádném filmu neviděl.. ()