Kratoc

Clive Owen hraje roli, která mu opravdu sedí. Tenhle film prostě není moc o ději. Je to taková nonstop akce od začátku až do konce. Jsou tam některé nelogické věci, ale kdo by to řešil. Prostě jenom sedět a užívat si ten nářez a poslouchal chroupání mrkve :) ()

Andresito

"I am a tough guy with pussy in my hand." Pitomý scénář typu sejmu všechny, který potkám, by mi nevadil ani trochu. A už vůbec ne ve filmu, který hýří nápady jako málo který jiný. Když je ale někdo nedokáže zrežírovat, aby to nějak vypadalo, jednoduše se z průměru vyhrabat nemůže. A to i přesto, že Owen a Giamatti hlásí jako nikdy (a Monica je sexy jako nikdy). 65% ()

B_EyE

Příběh složitý asi jako "jdi se džbánkem pro vodu", spousta kulek a pořádný rock'n'roll. Tenhle film si nehraje na Ačkový titul, tenhle film prostě jede. Nedal bych moc za to, že ho autor natočil hlavně pro svou potěchu a musím říct že udělal moc dobře - film prostě neustále jeden vražedným tempem, jedna akční scéna střídá druhou a všechno je dokořeněno skvělou směsí nadhledu, sebereflexe a homoru. Možná je to totální blbost, ale ve filmu se snad nenašel výstřel který by mě nedokázal pobavit. Jen více takovýhle blbostí. ()

Greg25

Stylová jízda s Owen Wilsonem a několika svazky mrkve. Bavilo mě to a to hodně, akční nářez spojený s nadsázkou, zdařilými hláškami a nadupanou rockovou muzikou. Tuhle jízdu si zopakuji znovu a ráda. 80% "Dej si mrkvičku." ()

ChillThomas

Film je opravdu akční nářez bez servítek. Clive Owen co by mistr střelec, který nikdy nemine cíl a dopuje se mrkví aby měl lepší zrak. :D Kdo by čekal že mrkví se dá střílet nebo se dá použít na zabití! Od první minuty co hrál soundtrack Nirvany a všude lítalo jen olovo, Owen jednou rukou asistoval u porodu, druhou držel svou devítku kterou zabíjel své protivníky. Když žena porodila on jako správný porodní zabiják jí devítkou ustřelil pupeční šňůru od dítěte. :D Nevím co bych dodával herci hráli dobře a děj byl tak akorát, určitě to není film pro všechny tipy žaludků ale dá se to snést, film má pouhých 86 minut a prostě se mi to líbilo od dnes jím MRKVE !! ()

majec4

Mam rad Owena a tymto filmom si ma opat raz ziskal. Zahral si poriadneho borca, ktory kosi jedneho protivnika za druhym. Pri tom mu stacila len mrkva a mrte nabojov. Jedna z poslednych "prestreliek" bola neskutocna, tym samozrejme nechcem podcenit ostatne. No strielat z medzi prstov tym, ze ruku vlozite do ohna je excelentny napad. Za tuto scenu si tvorcovia vypytali jednu hviezdu navyse. Obaval som sa tohto filmu, no nakoniec som ostal prijemne prekvapeny. ()

arcticsky

Film, který je jednou divokou přestřelkou za doprovodu tvrdé hudby. Nejméně 2x průraz lebky mrkví! Mým favoritem je ale scéna vystřílení padesáti maníků hlavním hrdinou (s miminem v ruce) za zvuku Ace of Spades. Veliká zábava a sranda! Obsazení tří hlavních rolí ukázkové... ()

cskomando

Kdo má rád Akci, Akci po dalších 2minutách zase Akci je to pro něj dělané.. jak vyšité ! Zbraně, trocha krve, pěkná muška a sexy šlapka v doprovodu. Ktomu hudební doprovod AC/DC, Motorhead, Nirvana, Motley Crue co víc dodat ? Snad jen škoda, že není další díl ! ()

Sunny.69

Umím si představit, že by to šlo natočit jako skvělá čtyřhvězdičkovka, jelikož námět filmu je super. To provedení ale bohužel v některých místech celkem pokulhává. ()

Grizzly

Naprosto genialni akcni narez. Clive Owen je nekompromisni drsnak, ktery zabiji mrkvi a dite schovava v tanku...Tento film se nebere vazne ani minutu. Pokud to tak udelate i Vy, budete se bavit kralovsky! ()

godycz

Mrkvozabiják, ponožkodítě a Dáda. Nepodařená pocta Johny Woo. Dva nebo tři, spíš dva, dobrých nápadů. 50procent ()

from

Přišlo mi to jako parodie nebo slušný sci-fi, přehnaný tam bylo naprosto všecho, když za počet vystřílených nábojů by se nestyděl ani Rambo. Jako komedie si to zaslouží ***. ()

Driscoll

Scénář se vlezl na dvě Á čtverky, logika vzala totálně za svý; už po prvním přestřelení pupeční šňůry vám musí být jasné, že přišla ta pravá chvíle vypnout mozek a nebrat tenhle film vůbec vážně. Owen chroupe mrkev, Bellucci se prsatí, Giamatti vystříhává komixově plochého záporáka; chvílemi to připomíná filmy od Rodrigueze, chvílemi nějaké akční béčko z 80tých let... Dostal jsem, co jsem očekával a viděl bych to tak na silnější tři. A Owen je pro mě od teď bezkonkurenčně ten nejlepší "nejnasranější chlap na světě". ()

Aluminium

Jedným z plusov tohto filmu je rýchla akcia. Pokiaľ sa strielalo tak ma to bavilo :) Zápletka trošku prekombinovaná a dosť zamotaná, ale zachraňovali to Clive "zajo" Owen a Monica Belluci. A Paul Giamatti ako záporák tiež nebol na zahodenie. ()